Banālas iespējas

Pavisam banāli — Tevi ļoti mīlam, Latvija! — Santa
Однако после встречи с Предтечами, увидев их космические корабли, они попросили помощи и сумели освоить технику, необходимую для совершения космических полетов. - Наша ситуация совершенно иная; мы были менее самостоятельны. Если нет ошибок в наших легендах, то Предтечи были космоплавателями еще в те времена, когда мы, октопауки, даже не обладали разумом. Мы не знали тогда, что такое планета, а тем более окружающий ее космос.

Whatsapp 0 ieteikumi Mūsu mājās nebija vizuāli manāma Latvijas simtgade — ja nu vienīgi simtgades bērna radītā nekārtība, par viņu rūpējoties un auklējot.

Banālas iespējas, kad bērni vēl ir sīki, uz parādi vai gaismas festivālu vairāmies doties, taču ģimenes pusdienas pie balta galdauta ar svecēm, pieminot gan radus, gan citus, kas cēlušies un krituši par to, lai mums būtu brīva, demokrātiska valsts, ir obligāta tradīcija.

banālas iespējas jūs varat nopelnīt naudu šeit

Nākotnē pavisam noteikti atsāksim nolikt svecītes pie pils Lāčplēša dienā un apmeklēt Manuprāt, tas ir pavisam loģiski, ka dzimtenes mīlestība nebūt nebeidzas ar svecītēm un mielastu Viena no svarīgākajām lietām, ko es gribētu iemācīt saviem mantiniekiem, ir saknes un banālas iespējas.

Tikai šeit, Latvijā, mēs — banāli izsakoties — esam kungi un pilnībā varam banālas iespējas dienaskārtību.

Tikai šeit pilnīgi oficiāli un obligāti varam runāt latviešu valodā un kopt savas tradīcijas. Uz ārzemēm ir jādodas, jāskolojas, jāgūst svaiga, laikmetīga pieredze, taču vienmēr ir jāatgriežas pie savām saknēm, šeit, mājās tā pat uzskatījis Kārlis Ulmanis, pilnībā atbalstot izglītību ārvalstīs!

banālas iespējas simbolisku pieteikšanos savā personīgajā kontā

Kas gan cits rūpēsies par mūsu zemi, par mūsu valsti, ja ne mēs paši? Bez acīmredzamā uzstādījuma — atgriezties un palikt — ir papildpunkts: strādāt. Es uzskatu, ka dziļi latvieša būtībā ir iekodēts darbs.

banālas iespējas kā nopelnīt naudu biržā ar lielu naudu

Jā, latvietim tīk arī paslinkot, taču bez darba viņš ir zudis. Es šoreiz nedomāju vien darbu absolūti burtiskā nozīmē, bet arī darbu ar sevi, ar sabiedrību, apzināšanos, ka tikai vienotiem ir iespējams panākt labas pārmaiņas.

Projektā prāmis kļuva par metaforu periodam starp pusaudža un pieaugušā dzīvi. Izklaides iespējas uz tā ir banālas un brīžiem absurdas, bet reizē atklāj cilvēcīgas neveiklības — nemāku, piemēram, prasmīgi dziedāt vai dejot. Par spīti tam, piedalīties ir svarīgāk nekā noslēpt neprasmīgumu, un tādējādi ballīte brīžiem, šķiet, sniedz reibinošu atvieglojumu no ikdienas kauna un nepilnvērtības sajūtas. Tāpat kā jaunība ir kas gaistošs, skaists un sāpīgs reizē, arī braucieni uz prāmja izraisa nostaļģiju par brīdi, kas drīz būs pagājis, — banālas iespējas, kas apņem ballīti, ir brīnišķīga, bet reizē arī bezgalīgi liela un tukša, gatava mūs vienkārši aprīt," par fotogrāfiju sēriju stāsta Ieva Raudsepa.

Darbs, esot aktīvam pilsonim un piedaloties vēlēšanās, darbs, nemēslojot un kopjot dabu, darbs, palīdzot arī līdzcilvēku dzīves mainīt uz labu, uz augšu, darbs, izglītojot sevi un savus tuvākos, banālas iespējas, rakstot, mīlot mūziku un mākslu. Šobrīd varu teikt, ka mūsu ģimenes pamatpienākums ir izpildīts — esam radījuši divus bērnus un iestādījuši ozolu, taču darbs tikai sākas.

Piemēram, ka jaunas valdības veidošanas process ir nedaudz ievilcies un nenāktu par sliktu beidzot to izveidot.

Es ļoti tevi mīlu, Latvija, un es solu, ka darīsim visu, lai arī mūsu bērni un mazbērni tevi tikpat ļoti mīlētu un cienītu!

Skatiet arī