Bitcoin dolāros. Bitcoin (BTC) un Gajānas dolārs (GYD) Valūtas kurss Reklāmguvumu Kalkulators

Jaunākais izdevums

bitcoin dolāros opcijas disertācija

Kriptovalūtu klondaika — vai digitālās zīmes var kļūt par naudu? Dalies ar šo rakstu Pirmdien virtuālās valūtas Bitcoin cena pārsniedza dolārus, jo spēļu izstrādātājs Zynga sācis pieņemt maksājumus ar šo valūtu, ņemot vērā to plašo lietošanu, raksta Bloomberg. Virtuālās valūtas cena sasniedza dolāru atzīmi Mt. Gox biržā, kur tie tiek tirgoti pret dolāriem, eiro un citām valūtām.

bitcoin dolāros izveidojiet pats savu portālu tirdzniecībai finanšu tirgos

Pirmoreiz Bitcoin šķērsoja dolāru atzīmi novembra beigās, savukārt 4. Pēc tam gan cena nokritās līdz dolāriem, jo Ķīnas lielākais tiešsaistes virtuālās valūtas veikals apturēja depozītu pieņemšanu. Tomēr valūtas cena ir atkal atguvusies, jo aizvien vairāk tirgotāju to sāk pieņemt apmaiņā pret savām precēm — sākot no gumijas lācīšiem bitcoin dolāros pat viedtālruņiem, un Zynga turpmāk piedāvās norēķināties ar Bitcoin par spēlēm.

bitcoin dolāros nopelnīt naudu internetā no nulles bez ieguldījumiem

Pirms gada Bitcoin cena bija aptuveni 13 dolāri, tomēr pēc tam to sāka pieņemt tirgotāji un spekulantu darījumi uzdzina cenu ievērojami augstāk. Bitcoin cenas straujš kāpums sākās oktobrī pēc tam, kad regulatori slēdza Zīda ceļa mājaslapu, kur cilvēki iegādājās ieročus, narkotikas un citas aizliegtas preces, apmaiņā pret Bitcoin. Tas veicināja optimismu, ka bitcoin dolāros valūtu izmantos plašākā mērogā.

bitcoin dolāros vislabāk pārbaudītās vietnes, lai nopelnītu naudu internetā

Novembrī ASV Senātā notika diskusija, kuras laikā izskanēja ideja, ka Bitcoin varētu kļūt par likumīgu maksāšanas līdzekli. Bitcoin Patlaban šo valūtu izmanto, lai iegādātos internetā dažādas preces sākot no gumijas lācīšiem līdz pat viedtālruņiem. Bitcoin ir potenciāls samazināt banku darījumu komisijas, padarot to par pievilcīgu tendenci cilvēkiem, kas tirgojas internetā.

BTC BREAKS UP! BUT BE CAREFUL ON THIS BITCOIN CHART

Bitcoin ir virtuālas naudas sistēma, kas tiek izmantota veicot norēķinus starp tās lietotājiem. Pie naudas to entuziasti tiek ar «rakšanu» minekā to apzīmē Bitcoin žargonā. Proti, šīs naudas vienības tīkla lietotājs nopelna, atvēlot Bitcoin sistēmas darbībai vietu savā datorā jeb padaloties ar resursiem.

bitcoin dolāros iqoption bināro opciju tirdzniecības signāli

Internetā ir valūtas maiņas vietnes, kurās Bitcoin to īpašnieks var arī pārdot par dolāriem vai citām tradicionālām valūtām.

Skatiet arī