Bitcoin likums, Kriptovalūtas | Valsts ieņēmumu dienests

Vai ir vērts iegādāties Bitcoin, kā nopelnīt ar kriptovalūtu

Kultūrkapitālsabiedrību saņemto ziedojumu pārskati Kas ir kriptovalūta?

tirdzniecības sistēmu roboti ienākumi internetā bez investīciju pārskatiem

Vērtības digitālais atspoguļojums, kas var būt digitāli nosūtīts, glabāts vai tirgots un funkcionēt kā apmaiņas līdzeklis, bet nav atzīts par Bitcoin likums maksāšanas līdzekli, nav uzskatāms par banknoti un monētu, bezskaidru naudu un Bitcoin likums naudu, kā arī nav monetārā vērtība, kura uzkrāta maksājuma instrumentā, kas tiek izmantots Maksājumu pakalpojumu un elektroniskās naudas likuma 3.

Kas ir Kriptovalūtas pakalpojumu sniedzējs? Persona, kura sniedz virtuālās valūtas pakalpojumus, tai skaitā citu personu emitētās virtuālās valūtas maiņas pakalpojumu sniedzējs, kas lietotājiem nodrošina iespēju veikt virtuālās Bitcoin likums maiņu pret citu virtuālo valūtu, saņemot par to komisijas maksu, vai piedāvā iegādāties un atpirkt virtuālo valūtu, izmantojot atzītu likumīgu maksāšanas līdzekli.

slepenas bināro iespēju stratēģijas bez riska reālais minimālais ienākums internetā

Kas veic kriptovalūtu pakalpojumu sniedzēju uzraudzību? Kādi ir galvenie kriptovalūtu pakalpojumu sniedzēju kā likuma subjektu pienākumi?

kā nopelnīt naudu nevis darbā sagaidāmie dividenžu maksājumi palielina pārdošanas iespēju vērtību

Sīkāk par VID uzraudzībā esošo likuma subjektu pienākumiem un atbildību var uzzināt VID mājas lapas sadaļā Noziedzīgi iegūtu līdzekļu legalizācijas novēršana Vadlīnijas.

Skatiet arī