Bitcoin pielikums

bitcoin elektroniskā digitālā valūta nauda - BilancePLZ - Padomi. Likumi. Ziņas.

Bitcoin: The correction we knew was coming

Uzbrukumos izmantots tā bitcoin pielikums izspiedējvīruss, kas bloķē upura datorā esošo informāciju, kamēr netiek samaksāta pieprasītā summa no līdz ASV dolāru. Norēķini ar urķiem jāveic virtuālajā kriptovalūtā Bitcoin.

nopelnīt naudu par ziņām bināro opciju stratēģijas pēc ziņām

Izspiedējvīruss tiek bitcoin pielikums ar e-pastu palīdzību, kā pielikums it kā nekaitīgām vēstulēm ar darba piedāvājumiem vai rēķiniem. Uzbrukumos būtiski ietekmēta Lielbritānijas slimnīcu datortīklu darbība, Krievijas Iekšlietu ministrija, Spānijas telekomunikāciju gigants Telefonica un FedEx, kā arī daudzi citi uzņēmumi visā pasaulē.

bināro opciju jaunumi šodien matemātiskie modeļi tirdzniecībā

Reklāma Pie izmeklēšanas ir ķēries pat Eiropols, bet pagaidām tiek ieteikts neatvērt nevienu saņemto e-pasta pielikumu, līdz neesi pilnībā pārliecināts par tā saturu.

Ar Eiropola ieteikumiem vari iepazīsties infografikā PDF. Bitcoin pielikums gadījumā esi tirdzniecības robotu apmācība par izspiedējvīrusa upuri, vari mēģināt daļu datu atgūt ar  Crypto Sheriff tiešsaistes servisu. Tiek uzsvērts, ka nekādā gadījumā nedrīkst maksāt pieprasītās izpirkuma maksas, jo šifra atslēgu diez vai tāpat dabūsi, kaut gan ir bijuši arī pozitīvi iznākumi.

pielaides un piegādes iespēja tirdzniecības bināro opciju platforma

Bitcoin pielikums ir jāatjaunina ierīču operētājsistēmas un pretvīrusu aizsardzības programmatūra līdz jaunākajai versijai. Bet vienlaikus tiek atzīts, ka izvairīšanās no izspiedējvīrusiem ir ļoti sarežģīta, jo kļūdas parasti pieļauj datorlietotāji, bez ierunām uzticoties atsūtītajam saturam.

labākie bināro iespēju stratēģiju rādītāji taktika bināro opciju stratēģija

Ieteikumi lietotājiem, lai nekļūtu par izspiedējvīrusu upuriem: Vislabākā aizsardzība ir rezerves kopiju veidošana. Tās var glabāt mākonī, uz fiziskas iekārtas datu nesējavai izmantot speciālu programmatūru, kas automātiski veido rezerves kopijas datorā vai uz ārēja datu nesēja. Ja glabājat rezerves kopijas uz ārējas iekārtas, tās vēlams atslēgt no tīkla, lai vīruss nesabojā arī tās; Atjauniniet visas programmas savlaicīgi — uzbrucējam pietiek ar vienu nedrošu komponenti; Neklikšķiniet uz saitēm ne e-pastā, nedz arī sociālajos tīkos, bitcoin pielikums neesat drošs par saites saturu; Neatveriet negaidītus e-pasta pielikumus — ja neesat drošs, pajautājiet sūtītājam, pat ja sūtītājs ir jūsu draugs.

Ja gadījumā vīruss ir ieperinājies: Vēlams izveidot pilnu šifrētā diska kopiju, izmantojot tādas programmas kā DD, HDD clone, Clonezilla; Atjaunojot datora darbību, saglabājiet šifrēto disku vai tā «klonu» — iespējams, to varēs atšifrēt pēc kāda brīža, ja atklāsies kriptogrāfiskas nepilnības šifrēšanā, vai tiks pārņemta vīrusa izplatītāju infrastruktūra; Pat, ja vīruss paziņo, ka to nevar atšifrēt, uz to nevajadzētu paļauties.

kā nopelnīt naudu internetā, uzņemot video bonusa darījumu centrs

Šifrējošie vīrusi var izmantot svešus nosaukumus savos paziņojumos; Jāpārliecinās, vai vīrusam nav pieejami bezmaksas rīki failu atšifrēšanai; Ja failu zaudēšana radījusi ievērojamus zaudējumus — informējiet Valsts policiju, rakstot iesniegumu; Nemaksājiet izspiedējiem!

Nav garantijas, ka atgūsiet datus, bet jūsu nauda tiks ieguldīta jaunu datorvīrusu izstrādē.

E-pasta sūtījumiem akli ticēt nedrīkst. Kā izpaužas e-pasta krāpniecība?

Skatiet arī