Bitkoina kritums

Arī Briselē sāk satraukties par kriptovalūtu vērtību straujajām svārstībām

bitkoina kritums

Dalies ar šo rakstu Bitkoinu gremdē stingrāka regulācija un hakeri Ja pagājušais gads pagāja virtuālo valūtu bitkoina kritums zīmē, tad šogad šajā ziņā aina visai krasi mainījusies, jo populārākā šāda veidojuma — bitkoina — cena vairāk sarūk nekā kāpj.

Turklāt izpārdošanas uzplūdi mēdz būt visai strauji, kas šim tirgum gan ir visai ierasta parādība.

bitkoina kritums

Nupat dažu dienu laikā bitkoina vērtība noplanējusi par ASV dolāriem zemāk līdz 6,8 tūkst. ASV dolāru atzīmei. Vēl pagājušā gada decembra vidū bitmonētas cena gandrīz aizsniedzās līdz 20 tūkst.

bitkoina kritums

ASV dolāru līmenim. Šajā pašā laikā jāatgādina, ka Regulēs un vēlreiz regulēs Virtuālo valūtu tirgus jaunākās nedienas saistītas ar vairākiem faktoriem.

bitkoina kritums

Viens ir ziņas, ka ASV regulatori no virtuālo valūtu biržām pieprasījuši datus, kas varētu liecināt, ka šajā tirgū notiek manipulācijas ar bitkoina vērtību. Sākotnēji šos datus no lielākajām bitkoina biržām pieprasīja Čikāgas biržas mātes kompānija CME Group, kas pagājušā gada decembrī «palaida» tirdzniecību ar bitkoina nākotnes piegāžu līgumiem to cenu ietekmē bitkoina vērtība populārākajās tā tirdzniecības biržās internetā — Bitstamp, Coinbase, itBit un Krak.

Pieci iemesli, lai neskumtu bitkoina cenas krituma dēļ

The Wall Street Journal ziņo, ka viss šis process neesot bijis pietiekami skaidrs, kas attiecīgi tajā licis iesaistīties ASV regulatoriem. Tiem nav paticis gan tas, kas sniegtie dati bijuši nepilnīgi, gan tas, ka šī procesa bitkoina kritums jau pirms tam nav bijusi atrunāta.

bitkoina kritums

Pagaidām šī izmeklēšana ir vien sākuma stadijā, liecina pieejamā informācija.

Skatiet arī