Darbnīcas variants

darbnīcas variants

darbnīcas variants opcijas līgums un opcija

Vertikālā versija Kompakta versija ar vertikālu gaisa resīveru. Neatkarīgi, no tā, vai izvēlaties vertikālo vai horizontālo iekārtu, resīveriem ir darbnīcas variants iekšējais pretkorozijas pārklājums līdz  l.

Agregāta versija Lai pievienotu aizstājējiekārtas vai pievienošanai pie esošajām sistēmām ar jau esošiem gaisa resīveriem, agregātus iespējams iegādāties arī vienus darbnīcas variants.

darbnīcas variants kā tiešsaistē nopelnīt 2022 rubļus dienā

Trokšņa slāpēšanas pārsegs pēc vēlēšanās Efektīvie trokšņa slāpēšanas pārsegi EUROCOMP virzuļtipa kompresoriem pēc vēlēšanās tiek uzstādīti jau rūpnīcā, taču tos vienkārši un ātri var uzstādīt arī vēlāk. Piederumi Sadales skapis ar automātisko zvaigznes-trīsstūra pārslēgšanas kontaktora kombināciju Aizsardzība pret putekļiem un ūdens šļakatām atbilstoši IP 54 Ar darba stundu skaitītāju un kontroles moduli KAESER CONTROL nepieciešams sākot ar motora jaudu no 5,5 kW Elektroniskais kondensāta novadītājs No līmeņa atkarīgas vadības kondensāta novadītājs ECO-DRAIN Pilnībā nokomplektēts komplekts montāžai uz gaisa resīvera Ieskaitot visas montāžas detaļas un fitingus Darbnīcas variants gaisa žāvētāji Papildu žāvēšana ar saspiesto gaisu ļauj izvairīties no darbības traucējumiem, pārtraukumiem ražošanas procesā, kā arī no dārgiem apkopes un remonta darbiem.

Apstrādājot ar karstās cinkošanas metodi, tiek nodrošināta optimāla aizsardzība pret koroziju.

darbnīcas variants kā nopelnīt daudz naudas un nestrādāt

Lai nodrošinātu garus intervālus starp pārbaudēm, resīveri ir izgatavoti atbilstoši AD  prasībām. Tehniskie dati.

Skatiet arī