Datori bitkoiniem

Bitcoin (BTC)

Ar šādu datori bitkoiniem septembra nogalē nāca klajā Eiropas Komisijas priekšsēdētājas izpildvietnieks Valdis Dombrovskis.

Tagad tur izskatās kā ainā no zinātniskās fantastikas filmas - garos, augstos plauktos izkārtoti neskaitāmi datori. Skaļi dūc ventilatori. Šeit tiek tiek ģenerēti bitkoini un citas kriptovalūtas.

Šīs iniciatīvas mērķi — rūpes par ES finanšu sistēmas stabilitāti un ieguldītāju drošību, cīņa ar naudas atmazgāšanu un nelikumīgu aktivitāšu terorisms, narkotiku tirdzniecība apkarošana. Lai saprastu, kā rodas un funkcionē kriptoaktīvi, nepietiek ar ekonomista un finansista izglītību, jo lieta vairāk grozās ap matemātiku, skaitļu teoriju un kriptogrāfiju.

Pats populārākais kriptoaktīvs šodien ir bitkoins.

  • Bitcoin - drošākais norēķinu veids azartspēļu industrijā! - chesterh.com
  • Vietējo bitkoīnu vietne uz leju
  • Iespēju tirdzniecības vietne

Atšķirībā no eiro to emitē nevis centrālā banka, bet gan privātpersonas. Tas glabājas tikai datortīklā — un tomēr nav parastā elektroniskā nauda, kas atrodas mūsu bankas kontā. Bitkoins ir digitāls dokuments, ko iegūst ar īpašām datorprogrammām.

BITCOIN PONOVO DOSTIGAO CENU OD 14.000$

Īpatnējs tādā ziņā, ka to nav iespējams radīt, izgatavot, to var tikai atrast. Dators soli pa solim pārbauda bit­koinam līdzīgus matemātiskus objektus, līdz atrod jaunu, vēl līdz šim neatklātu bitkoinu. Lai no zelta smiltīm atsijātu metāla graudiņus, nepieciešams ieguldīt darbu un enerģiju, ekskavatori un smilšu skalošanas agregāti tērē degvielu.

tirdzniecības iespējas ar citu cilvēku naudu tirdzniecības bināro opciju platforma

Tieši tāpat ir ar bitkoiniem. Patlaban jau atrasti ap 18,5 miljoni bitkoinu.

  1. Kriptovalūta. 2. daļa: drošība un statuss Latvijā un citur pasaulē
  2. Pirmo reizi BTC ieviesa
  3. Ja varēja radīt Kā investēt Bitcoin un kā darbojas Bitcoin?
  4. Latvijā kriptovalūtas izmantotāji ir gan nopelnījuši visai ievērojamu naudu, gan iedzīvojušies dažādos sarežģījumos, kuriem patlaban galu neredz.

Tomēr katru nākamo bitkoinu atrast kļūst aizvien grūtāk, process prasa lielākus un lielākus resursus. Toreiz viena šīs kriptonaudas monēta maksāja ap vienu eiro, šodien — ap 10  eiro.

nopelnīt tiešsaistē no 2022. gada 4 cenu noteikšanas reālās iespējas

Tas nozīmē — cilvēks, kurš Ko var nopirkt ar kriptovalūtu Bitkoinam piemīt daudzas naudas īpašības. Lielākajā daļā pasaules par to var nopirkt preces un pakalpojumus.

Neatrodi apskatu interesējošai ierīcei?

Visā Eiropā tos var uzkrāt, brīvi konvertēt eiro un bankomātā izņemt pavisam reālu skaidro naudu. Līdzīgi banknotēm ar uzdrukātiem numuriem, arī katrs bitkoins ir unikāls, ar savu īpašo identifikāciju.

variants augstāks zemāks opciju maiņas kursa jēdziens

Turklāt bitkoinu nav iespējams viltot, jo informācija par katru no tiem glabājas daudzos datoros, kas izkaisīti visā pasaulē. Vienlaikus darījumi ar bitkoiniem ir datori bitkoiniem. Lai piekļūtu bitkoina kontam, tā īpašnieks izmanto šifru jeb kriptogrāfisko atslēgu, kas parasti ir kāds ļoti garš skaitlis.

Tieši tāpēc valdības un drošības dienesti uz to raugās ar aizdomām. Dažās valstīs Pakistānā, Datori bitkoiniem, Ēģiptē kriptonauda ir pilnībā aizliegta.

Kriptovalūta. 2. daļa: drošība un statuss Latvijā un citur pasaulē

Ēģiptes musulmaņu garīdznieki apgalvo, ka tās lietošana esot grēks. Lietotāju skaits — 2,7 miljardi cilvēku visā pasaulē.

Tas arī ir kriptovalūtas lielākais pluss, taču tieši te slēpjas arī būtiskākie uztraukuma iemesli. Konvertējot kriptonaudu nacionālajā valūtā, tā pamet sistēmu, ko aizsargā blokķēdes tehnoloģija, un nonāk programmisko risinājumu vidē, kas var būt pakļauta hakeru uzbrukumiem. Par šādu uzbrukumu upuriem dažu gadu laikā ir kļuvušas vairākas lielas bitkoinu tirdzniecības platformas. Tāpēc šajā brīdī par savas kriptovalūtas drošību nākas rūpēties pašiem tās īpašniekiem. Kur ir visdrošāk glabāt bitkoinus?

Eiropas Komisijas iniciatīva nākusi laikā, kad bitkoins un citi kriptoaktīvi kļūst īpaši populāri. Aizvien vairāk cilvēku vēlas tajos ieguldīt savus godīgā ceļā nopelnītus līdzekļus. Jo bankas jau labu laiku vairs nemaksā procentus par noguldījumiem, aug politiskie riski vēlēšanas ASV, breksits.

  • «Bitkoinu» drudzī var izpelnīties VID un «bandītu» uzmanību / Raksts / chesterh.com
  • Binomālo iespēju cenu noteikšanas modelis
  • Ieņēmumi bitcoin

Savukārt Covid pandēmija turpina iznīcināt veselas industrijas tūrisms, aviopārvadājumi, viesnīcas, restorāni. Saistītie raksti.

Skatiet arī