Digitālā iespēja

Tiešsaistes piedāvātās iespējas

Arī es uzskatīju, digitālā iespēja, piemēram, e-parakstu mobilajā tālrunī eParaksts mobile lietot ir sarežģīti.

  • Iespējas un izaicinājumi".
  • Kā nopelnīt naudu bongu vietnē
  • Ieguldījums bitkoīnu freerollos

Taču, apmeklējot digitālo aģentu mācības, es atskārtu, cik digitālie rīki ir vienkārši un ērti, ja vien ir kāds kurš Tev visu parāda. Esmu pensionāre, vadu kultūras biedrību.

Kā pensionārei man ir vairāk brīva laika, tādēļ biedrības dalībnieki mani deleģēja doties uz digitālo aģentu mācībām, lai es viņiem vēlāk visu izstāstītu. Arī ikdienā pie manis vēršas paziņas un lūdz palīdzību noskaidrot dažādus jautājumus.

Digitālā mārketinga pamati

Es meklēju informāciju internetā un viņiem stāstu. Ne vienmēr visu var atrast, taču informācijas ir ļoti daudz.

Arī turpmāk kā digitālā aģente es vēlos stāstīt savas biedrības dalībniekiem, tuviniekiem un citiem senioriem, cik lieliskas un vienkāršas ir dažādas mobilās lietotnes, interneta vietnes un citi digitālie rīki, par kuriem viņi vēl nezina un tādēļ neizmanto.

Protams, lai digitālos rīkos jēgpilni digitālā iespēja — ir jāizpilda dažādas darbības un tas digitālā iespēja šķiet sarežģīti, bet, ja vienreiz tam izej cauri, nākamajā reizē jau būs vienkāršāk. Bez datorprasmēm vairs iztikt nevar neviens Biju spiesta iemācīties strādāt ar digitālā iespēja, jo tagad daudzas lietas notiek elektroniski.

gūstiet ienākumus tiešsaistē

Kad pirmo reizi aizgāju uz datoru kursiem, biju pirmā un vienīgā šajā grupa, kura tikai mācēja datoru ieslēgt un izslēgt. Lai gan kursi bija iesācējiem, visi pārējie jau mācējā darboties ar vienkāršākām programmām.

apmaksāts demonstrācijas konts

Man gāja ļoti grūti, taču es iemācījos. Piemēram, es gatavoju biedrības atskaites, rakstu projektus  — viss jāiesniedz elektroniski.

darba vietņu interneta ieņēmumi

Tas ne tikai ir ērtāk, bet arī ātrāk. Lietoju arī portālu Latvija. Katru dienu var apgūt ko jaunu.

izplata opcijas

Digitālo aģentu mācībās uzzināju, ka arī es — seniors, varu iesniegt deklarāciju iedzīvotāju ienākumu Valsts ieņēmumu dienestā un saņemt atpakaļ daļu naudas, ko digitālā iespēja iztērējusi. Es to līdz šim nedarīju, man nepatika kārtot papīrus, bet šogad obligāti iesniegšu! Turklāt ir arī mobilā lietotne [1]kurā var nofotografēt čekus un sistēma tos uzreiz pievieno deklarācijai.

Tiešsaistes piedāvātās iespējas

Mēs ar biedrību nereti dodamies ceļojumos — gan pa Latviju, gan ārpus tās, tādēļ šāda informācija ir ļoti noderīga. Šādas un citas lietotnes un interneta vietnes ir ļoti noderīgas, vienkārši cilvēki par tām nav informēti, jo ne visi, arī strādājošie, ir saistīti ar datoriem. Tādēļ mans uzdevums būs viņiem šo visu informāciju parādīt!

ekspertu opciju bināro opciju oficiālā vietne

Skatiet arī