Epl opcija.

Kāpēc izvēlēties iPhone? Kāpēc iPhone ir tik populārs? Kāpēc epl ir tik dārgs?

Atiestatiet paroli no Apple ID. Kā atbloķēt iPhone, ja esat aizmirsis paroli?

2. iPhone 3G (2008)

Mac atkopšana Atiestatiet paroli no Apple ID. Mac atkopšana Bezvadu tīklu veidi Tā kā tieši viņa būs epl opcija identifikators, apmeklējot App Store. Bet kā atgūt, ja pēkšņi Apple ID parole ir aizmirsta? Lai vēlreiz piekļūtu visiem pakalpojumiem un apple funkcijasjums ir jāatgūst aizmirstā Apple ID parole. Un viss, kas jums jādara, lai atgūtu, ir vienkārši izpildīt vienu no trim tālāk sniegtajiem norādījumiem, kas paredzēti dažādām situācijām un pieejamajām iespējām.

Programmas un pakalpojumi

Aizmirsta paroles atkopšana, ja ir zināmas visas atbildes uz drošības jautājumiem Ja atbildes uz sistēmas uzdotajiem drošības jautājumiem nav aizmirstas, varat droši turpināt atkopšanu saskaņā ar šīm instrukcijām. Vispirms jums jāiet uz lapu "Mans Apple ID". Pēc tam kā autentifikācijas metode ir jāizvēlas vienums "Atbildēt uz drošības jautājumiem" un vēlreiz noklikšķiniet uz pogas "Nākamais".

Pēc tam atliek norādīt tikai ar identifikatoru saistīto dzimšanas datumu un noklikšķināt uz "Tālāk", lai atbildētu uz jautājumiem.

naudas grupas ieņēmumi no interneta trafika

Ja atbildes ir pareizas, jums tiks piedāvāts ievadīt un apstiprināt jaunu paroli. Kad esat pabeidzis, noklikšķiniet uz "Atiestatīt paroli".

Nedaudz par Apple 2018 prezentāciju

Tad jums vajadzētu noklikšķināt uz pogas "Aizmirsāt paroli? Tad jums jāizlemj par autentifikācijas metodi, sarakstā atlasot "Autentifikācija pa e-pastu" un noklikšķinot uz "Tālāk".

Pakalpojumi Kāpēc izvēlēties iPhone? Kāpēc iPhone ir tik populārs?

Pēc noteikta laika ne ilgāk kā 10 minūtes Apple e-pasts tiks nosūtīts uz e-pasta adresi, kas iepriekš bija saistīta ar identifikatoru. Atvērtā lapa "Mans Apple ID" ļaus ievadīt un apstiprināt jaunu paroli, pēc kuras vēlreiz noklikšķiniet uz "Atiestatīt".

Aizmirsta paroles atkopšana, ja ir zināmas visas atbildes uz drošības jautājumiem

Numura atdzimšana, ja ir iespējota divpakāpju verifikācija Lai turpinātu divpakāpju verifikācijas atkopšanu, jums jāiet uz My Apple ID, jāizvēlas Manage Apple ID pārvaldība un aizmirsāt paroli?

Pēc tam ievadiet savu Apple ID un noklikšķiniet epl opcija Tālāk. Tam sekos identitātes apstiprināšana, kas, vērts atzīmēt, ir iespējama tikai ar iespējotu divpakāpju verifikāciju un atkopšanas atslēgas klātbūtni.

Kā atrast savu Apple ID: visi veidi. Kur ierīces identifikatorā redzēt identifikatoru Tas izskatās kā epl. Kur ierīces identifikatorā redzēt identifikatoru Katru gadu Apple iepazīstina ar jaunu iPhone modeli, kuram noteikti būs pāris interesantas funkcijas. Nākamajā gadā aprit 10 gadu kopš pirmā iPhone izlaišanas.

Pārbaudot savu identitāti, jums jāievada atkopšanas atslēga, kuru saņēmāt, iestatot divpakāpju verifikāciju. Pēc tam uz ierīci, kas saistīta ar Apple ID identifikatoru, tiks nosūtīts verifikācijas kods.

Tagad atliek tikai ieiet dotais kods un pēc tam jaunu paroli.

labākais opcijas rādītājs

Noklikšķiniet uz "Atiestatīt paroli". Papildus Ja radās kļūda, atiestatot paroli vai piesakoties ar šīs instrukcijas jums jāsazinās ar Apple ID atbalstu. Aizmirsta parole var notikt ikvienam. Jūsu iTunes parole nav izņēmums.

Kāds ir iPhone 8 ekrāns?

Tā kā lielākā daļa cilvēku visiem saviem Apple pakalpojumiem izmanto vienu un to pašu Apple ID. Tādēļ jūs varat aizmirst savu iTunes paroli, tas kļūs par nopietnu problēmu. Jūs nevarēsiet pierakstīties savā iTunes kontā un lejupielādēt vai epl opcija dziesmas, videoklipus, lietotnes, zvana signālus epl opcija citu saturu no iTunes veikala. Jūs nevarat arī pierakstīties FaceTime, iMessage un iCloud. Kā pārtraukt videoklipa automātisko atskaņošanu?

Ja vēlaties pierakstīties iCloud jaunā ierīcē vai lejupielādēt kaut ko no iTunes vai App Store. Lai aizpildītu, jums būs nepieciešama Apple ID parole.

Plusi un mīnusi

Ja esat aizmirsis paroli, varat to atiestatīt, izmantojot sava iPhone, iPad vai Mac tīmekļa pārlūkprogrammu. Ja jūs pat neatceraties savu Apple ID, varat mēģināt to arī atgūt! IPhone 8 mūzika, kā bez iTunes?

Bināro opciju tirgus dziļums

Kā atiestatīt iTunes vai iCloud paroli, izmantojot e-pasta adresi? Ja zināt savu Apple ID adrese e-pasts kuru izmantojāt sava konta izveidošanai. Jūs varat atiestatīt iTunes paroli, iegūstot e-pasts vai atbildot uz drošības jautājumiem.

Pārbaudiet laika precizitāti internetā.

Tie, kurus izmantojāt, kad pirmo reizi izveidojāt savu Apple ID. IOS 11, kā iespējot iPhone un iPad? Pārliecinieties, ka esat saglabājis jauno iTunes paroli drošā vietā.

Premier League Point Table Today - 29 Nov 2020 EPL Point Table Standing - Premier League Point Table

Vai apstājies? Izmēģiniet šos padomus, lai novērstu problēmu.

Skatiet arī