Žetonu pētnieks. Nominācijā Gada skola

žetonu pētnieks

Seko mums vai pievienojieties mūsējiem Blockchain Explorer ir programma, kas ļauj apskatīt tipa datu bāzes saturu blockchain. Blockchain ir visizplatītākā bāze, tāpēc mēs varam redzēt, kādi darījumi ir tikko apstiprināti, kas gaida apstiprinājumu, cik daudz kriptonauda un žetoni ir uz kāda konta, kā arī no kādas adreses un kad tie tika nosūtīti tur.

Raksts ir daļa no bezmaksas apmācība - Cryptocurrencies - kā sākt un izdzīvot? Kursi ikvienam!

Blockchain Explorer Ethereum

Blockchain Explorer Ethereum Tagad, kad jūs zināt, kas ir bloka ķēdes pētnieks, mēs izskaidrosim, kā to izmantot tagad. Vieglākais veids, kā žetonu pētnieks parādīt praksē, kā darbojas Blockchain Explorer. Mēs to darīsim piemērs otrā svarīgākā kripto valūtas tīkls, t. Ethereum ETH žetonu pētnieks kuru balstās bloka ķēde marķieri. Ir žetonu pētnieks bloku ķēdes izpētes programmas. Pēc mūsu domām, viens no tiem ērtākais ir ETHplorer. Galvenajā lapā ir meklētājprogramma.

Mēs varam ievadīt seifa adresi, kuras saturu mēs vēlamies pārbaudīt, darījuma numuru, kura kursu mēs vēlamies izsekot, vai etēnas tīklā parasti ERC20 standartā izdotā marķiera nosaukumu, par kuru mēs vēlamies kaut ko uzzināt.

Žetonu vakars 2018

Mēs sāksim ar šo pēdējo darbību. Mēs ievadām meklētājprogrammu NEXO un dodieties uz lapu, kurā ir informācija par šo marķieri. Nexo marķiera informācijas lapa bloka ķēdes pētījumā Informācijas lapas centrā var redzēt simbolisku cenu izmaiņu grafiku.

žetonu pētnieks

Augšpusē, zem tās nosaukuma un arī tabulā pa kreisi, ir informācija par līguma numuru Līgums vai konkrētā marķiera unikālais identifikators bloku ķēdes tīklā. Daudziem marķieriem var būt tāds pats nosaukums.

Blockchain Explorer - kas tas ir un kā to izmantot? Instrukcija, apmācība

Blockchain datu bāzei ir svarīga līguma adrese. Tad viņam jāsniedz informācija par sevi simbola simbols šajā gadījumā NEXOviņa līguma adrese un decimālskaitļu skaits Decimāldaļas labajā pusē. Cita žetonu pētnieks informācija, ko mēs varam atrast šajā lapā pārskaitījumu skaits, kopā ar šiem žetonu veidiem visā to pastāvēšanas vēsturē Žetonu pētnieks apgrozībā esošo žetonu skaits Kopējais piedāvājums un to pašreizējā tirgus kapitalizācija portfeļu skaitsuz kuriem pašlaik tiek glabāti žetoni turētāji.

Blockchain pētījumā mums ir iespēja aizdomām kuras maki ir bagātākās noteiktā tipa marķieros.

Autors: Kitija Balcare Dzīvojam laikmetā, kad vērtību skalas nav ne akmenī, ne priekšrakstos cirstas. Vērtību atšķirību ietekmē kļūst aizvien grūtāk atrast kopīgu valodu citam ar citu, grūtāk ir apgūt kompromisa mākslu pie tam tāda kompromisa, kurā abas puses ir ieguvēji, nevis viens otru pakļauj gan plašākā sabiedrības kontekstā, žetonu pētnieks tādā mikrosabiedrībā kā skolas izlaiduma klase. Iespējams, neprasme ikdienā veidot rezultatīvu komunikāciju ir viens no cēloņiem sociālantropoloģijas kā zinātnes un tās pārstāvju kā pieprasītu ekspertu popularitātei šodien. Sabiedrībai ir nepieciešami eksperti, kas izstāsta, kādi procesi norisinās un kāpēc. Žonglējot ar sevi Izmantojot etnogrāfisko pētījumu kā kvalitatīvu metodi, režisors ļauj skatītājam piedalīties izlaiduma klases ikdienas dzīves izpētē, ļauj veikt novērojumu, pētot indivīdus, šajā gadījumā, trīs jauniešus, kas gatavojas žetonu vakaram, to ierastajā ikdienā.

Lai to izdarītu, noklikšķiniet uz cilnes Turētāji. Portfeļa īpašnieki mums nav zināmi. Uz adreses nav nosaukuma vai uzņēmuma nosaukuma.

Skolēni eksperimentē

Tomēr nedaudz apzinoties un meklējot informāciju par žetonu izplatīšanu, dažreiz var žetonu pētnieks, ka, žetonu pētnieks, dotais žetonu fonds šobrīd nav apgrozībā tā dēvētajā aukstā maka un tiks izmantots tikai žetonu pētnieks projekta gados Tas pats attiecas uz kriptovalūtas maiņas makiem, kas žetonu pētnieks līdzekļu apjoma ziņā parasti plīst pa vīlēm. Kā jūs pārbaudāt mūsu portfeļa statusu un vēsturi bloka ķēdes pētījumā?

Kā jau iepriekš, mēs atradām informācijas lapu par NEXO žetonu, tas pats tagad mēs ejam uz mūsu portfeļa pusiievadot meklētājprogrammu ETHplorer viņa adresi. Seifa adrese ethereum tīkls sastāv no 0x sākumā un 40 rakstzīmēm, ieskaitot ciparus un burtus.

Portfeļa statuss un vēsture ethereum tīklā Pēc došanās uz mūsu portfeli bloka ķēdes pētījumā, mūsu portfeļa adrese tiek parādīts baltā joslā augšpusē. Zemāk ir redzama diagramma par tās vērtību.

žetonu pētnieks

Zemāk ir ETH summa, kas portfeļa vēsturē ievadīta un iznāca. Labajā pusē Atlikumi vai konta atlikums.

Žetonu vakars Ugāles vidusskolā

Tas parāda uzglabāto ETH un žetonu skaitu. Kreisajā slejā ir marķiera nosaukums, labajā pusē - tā numurs. Zemāk mums ir Pārskaitījumi vai pārsūtīšanas vēsture. Mēs atradīsim informāciju par darījuma datumu, tā numuru Txadresi, no kuras nosūtīts žetons vai ēteris, un galamērķa adresi.

žetonu pētnieks

Pareizie žetonu nosaukumi, to skaits un vērtība pārsūtīšanas laikā un šodien. Blockchain pētnieks citam tīklam Katram blokshainam ir savs pētnieks. Viņi visi strādā pie līdzīga principa. Saites uz atlasītajām žetonu pētnieks uzskaitītas zemāk:.

Skatiet arī