Gudras iespējas,

gudras iespējas

Izdzirdot terminu gudrās mājās smart homecilvēkiem rodas jautājumi - kas tās ir, kādas ir gudro māju iespējas, un kāpēc ko tādu būtu nepieciešams ieviest savā mājoklī? Saturs gudras iespējas pēc reklāmas Reklāma Par gudrajām mājām mūsdienās sauc tādus mājokļus, kuros ir ierīkotas automatizētas ēku vadības sistēmas — tehnoloģijas, kas mājokļa iemītniekiem ļauj daudz vienkāršāk un ērtāk pārvaldīt savu mājokli un tajā notiekošo.

Apkures režīma kontrole, apgaismojuma maiņa vai žalūziju atvēršanas un gudras iespējas attālināta iespēja ir tikai daļa no visiem gudro māju tehnoloģiskajiem risinājumiem.

Tomēr, neskatoties uz to, kādi tehnoloģiskie risinājumi tiek veidoti, to galvenais trumpis ir nodrošināt ikvienam savā mājoklī maksimālu drošību, ērtības, kā arī enerģijas izmantošanas efektivitāti.

Gudrās mājas "domās" ir kopā ar mājokļa iemītniekiem un izpildīs viņu vēlmes un ierastos ikdienas rituālus.

gudras iespējas labāko opciju tirgotāji

Kā norāda automatizēto ēku vadības sistēmu gudras iespējas ''Jung'' pārstāvniecības Austrumeiropā vadītājs Raimunds Skurdenis, tas viss tiek panākts ar automatizētu sistēmu, kur kopā tiek savienotas vairākas mājoklī uzstādītās gudras iespējas, kas tiek pārvaldītas caur sienā iebūvētiem monitoriem, kā arī mobilajiem telefoniem vai planšetdatoriem.

Šīs tehnoloģijas sniedz iespēju pārvaldīt savu mājokli arī no attāluma, piemēram, atrodoties darbā vai pat ārzemēs, tās ļaus mājokļa iemītniekam ieslēgt gaismu vakarā pie ārdurvīm vai ietekmēt temperatūras maiņu, lai pa dienu, kamēr neviens nav mājās, nevajadzīgi netiktu tērēta elektrība un siltumenerģija, tomēr brīdī, kad mājokļa iemītnieki atgriežas mājās, tā jau gudras iespējas silta un omulīga.

Foto: Publicitātes foto Gudro māju tehnoloģiskos risinājumus ir iespējams ieprogrammēt un izveidot atbilstoši ikviena cilvēka vēlmēm, ikdienas režīmam, īpatnībām un nepieciešamībām.

Eksperti prognozē, ka nākotnes realitāte būs "gudrās mājas"

Tomēr, lai radītu ieskatu tajā, kas ir gudrās mājas un kādus tehnoloģiskus risinājumus tās sniedz, šīs jomas pārzinātajs ir apkopojis un norādījis vairākas patlaban pasaulē izplatītākās gudro māju funkcijas. Mājokļa apkures režīmu kontrole.

Ne tikai atrodoties mājās, bet arī ārpus tām, iemītniekiem gudras iespējas māju tehnoloģiskie risinājumi ļauj mainīt apkures režīmu mājoklī, siltuma padevi palielinot vai samazinot.

Tāpat attālināti mājokļa iemītnieki var ieslēgt vai izslēgt ventilācijas sistēmu. Novērtēta funkcija ir arī radio un televīzijas sistēmas kontrole caur mobilo aplikāciju.

Mākslīgais intelekts tajās patstāvīgi analizē mājinieku datus, lai nodrošinātu pēc iespējas labākus apstākļus tās iedzīvotājiem un izdevīgāku apsaimniekošanu īpašniekiem. Un tā nav zinātniskā fantastika — gudro ēku risinājumus ne tikai izmanto, bet pat ražo arī tepat Latvijā. Kas īsti ir gudrās ēkas un ko no tām varam iegūt? Gudrā ēka ir jebkura celtne, kas izmanto dažādus tehnoloģiskos risinājumus, lai automātiski kontrolētu ēkā notiekošos procesus. Ēkās tiek izmantoti dažādi sensori un iekārtas datu reģistrēšanai un analīzei, kas ļauj attiecīgi regulēt ēkas gaisa stāvokli, enerģijas patēriņu un citas funkcijas.

Foto: Publicitātes foto Aizkaru un žalūziju atvēršanas un aizvēršanas iespēja caur mobilo aplikāciju vai sienā iebūvētu monitoru. Apgaismojuma automātiskā vadība. Kustību sensori ieslēgs gaismu, kad būsiet telpā, un izslēgs to, kad aiziesiet. Tāpat mājokļa apgaismojuma sistēma atpazīs, kad ir nakts, līdz ar to, naktī dodoties, piemēram, uz labierīcībām, apgaismojums tiks ieslēgts ar būtiski pazeminātu spilgtuma pakāpi, lai neapžilbtu.

“Tele2” uzbūvē pirmo Latvijā pārvietojamo Gudro māju

Foto: Publicitātes foto Iespēja pārvaldīt visa mājokļa enerģijas patēriņu. Sienā iebūvētā sistēma ar monitoru ļauj gudras iespējas ieiet konkrētā sadaļā, kur diagrammas veidā var apskatīt mājokļa enerģijas patēriņu no elektrības līdz pat gāzes un ūdens rādītājiem, tādējādi gudras iespējas sekot līdzi ikmēneša izdevumiem. Klātbūtnes ilūzijas veidošana mājoklī īpašnieku prombūtnes laikā. Gudrās mājas sistēmā iemītniekiem gudras iespējas iespējams uzstādīt ikdienas rituālu imitēšanas funkciju, lai viņu prombūtnes laikā māja pati ieslēgtu un izslēgtu radio un televizoru, kā arī gaismu dažādās istabās, lai no ārpuses izskatītos, ka mājās kāds atrodas.

  1. Zero energy houses, Passive houses, prefabricated in Latvia, Baltics
  2. Eksperti prognozē, ka nākotnes realitāte būs "gudrās mājas" - Māja - chesterh.com
  3. Kravas automašīnu vadītāji pelna naudu internetā
  4. Bināro opciju trix
  5. Gudrā virtuve — top tehnoloģijas!
  6. Jauna mamma pelna naudu internetā
  7. Gudrā virtuve - top tehnoloģijas! - DECCO CENTRS

Foto: Publicitātes foto Iespēja katram ģimenes loceklim piešķirt mājoklī dažādas funkcijas. Piemēram, bērnam sistēma neļaus ieslēgt gludekli, virtuves kombainu vai citas sadzīves iekārtas, kas pēc vecāku domām, nav drošas.

Cilvēkus mājoklis atpazīst pēc katram piešķirtā ieejas koda vai pirkstu nospieduma.

Armands \u0026 Žaks - Negācijas

Iespēja attālināti parūpēties par savu mājas mīluli. Gudro māju sistēmā iespējams ieprogrammēt noteiktus diennakts laikus un porcijas lielumus, lai mājoklis automātiski pabarotu mājdzīvnieku īpašnieku prombūtnes laikā.

gudras iespējas kādu darbu nopelnīt daudz naudas

Foto: Publicitātes foto Tāpat gudro māju sistēmās iespējams ieprogrammēt laikus, kad mājoklis "izved pastaigā" suni vai kaķi pa mājdzīvniekam speciāli paredzētajām durvīm, kā arī ielaiž, neļaujot mājoklī ienākt svešiem mājdzīvniekiem. Vecvecāku drošības kontrole - mājā, kur dzīvo vecāka gada gājuma cilvēks viens pats, iespējams ieprogrammēt gudrās mājas sistēmu tā, ka tā atpazīst visas mājas iemītnieka ikdienas darbības, līdz ar to brīdī, kad kādu noteiktu laika posmu mājoklī netiek veiktas ierastās darbības, mājoklis sūta informāciju - gudras iespējas sociālajiem darbiniekiem vai radiniekiem, kuri var pārliecināties par mājas iedzīvotāja veselības stāvokli.

Foto: Publicitātes foto Ārdurvju gudrā sistēma.

Tā sniedz iespēju attālināti atvērt mājokļa durvis vai vārtiņus ciemiņiem, kā arī pirms tam apskatīties monitorā, kāds ciemiņš ir atnācis. Iespēja ieprogrammēt atvaļinājuma laiku. Mājoklis iemītnieka prombūtnes laikā būs drošībā, un tā iemītnieks varēs būt mierīgs.

gudras iespējas diagrammā pievienojiet tendenču līnijas

Iespēja ieprogrammēt prombūtnes laiku liks mājoklim ''celt trauksmi" — signalizēt apsardzes firmām jebkurā situācijā, kad tiks sajusta kustība mājoklī, piemēram, durvju vai logu atvēršanās.

Šīs funkcijas atgādina epizodes no filmas ''Viens pats mājās'', vai ne? Tāpat iespējams mājoklī ierīkot tādu drošības tehnoloģiju kā durvju un logu aizbloķēšanu gadījumos, kad mājā ir ielauzies garnadzis, tādējādi tam nebūs iespējas aizmukt.

  • “Tele2” uzbūvē pirmo Latvijā pārvietojamo Gudro māju | Tele2
  • 7 galvenās atšķirības: ar ko atšķiras gudra un dzīvesgudra sieviete | chesterh.com
  • Talsos taps gudrās jeb viedās mājas prot.

Skatiet arī