Iespējas sm. Atlasīt pēc kategorijām:

iespējas sm

Vienas rokas režīms - Jauni veidi, kā piekļūt Vienas rokas režīmam: veiciet dubultskārienu sākuma pogai vai pavelciet uz leju tālruņa iespējas sm centrā. Pieejamība - Uzlabotas augsta kontrasta tastatūras un izkārtojumi lielam tekstam.

tendenču līnija, kā atrast

Labāks teksts uz fona attēliem - Skaidrāk saskatiet tekstu uz fona attēla, jo One UI automātiski pielāgo fonta krāsas, ņemot vērā zem tā esošā attēla gaišās un tumšās zonas un krāsu kontrastu. Multivide un ierīces - SmartThings panelis ir aizstāts ar Multivide un ierīces.

sūknis nopelnīt naudu

Biometrijas dati - Pievienotas iespējas pirkstu nospiedumu ikonas parādīšanai, kad ekrāns ir izslēgts. Varat izvēlēties to rādīt, kad pieskaraties ekrānam, vai atstāt to redzamu, kad tiek rādīts ekrāns Always On Display.

visas binārās iespējas bez depozīta un ieguldījumiem

Ierīces apkope - Akumulatora lietojuma diagramma tagad nodrošina detalizētu informāciju. Digitālā labsajūta - Iestatiet mērķus, lai ierobežotu tālruņa lietojumu.

Kamera - Pievienota iespēja rediģēt režīmus, kas tiek parādīti ekrāna apakšdaļā. Internets - Pielāgojiet ātro izvēlni, lai ātri piekļūtu bieži lietotajām funkcijām. Samsung kontakti - Programmai Kontakti ir pievienota funkcija Iespējas sm.

  • Vesta Trading darbinieku atsauksmes
  • Satiksmes ministrijas valsts sekretārs Kaspars Ozoliņš Krievijas transporta forumā-izstādē "Transrussia " plenārsesijā prezentējis Latvijas tranzītkoridora iespējas, uzsverot, ka būtiski ir izveidot un nostiprināt Eirāzijas transporta tīklu savienojamību, īpašu uzmanību pievēršot pārvadājumu konteinerizācijai, kurai ir ikgadēja pieauguma tendence.
  • Dažādas bināro opciju stratēģijas
  • Atsauksmes par bināro opciju cilvēkiem

Izdzēstie kontakti tiks glabāti atkritnē 15 dienas, pēc tam tie tiks neatgriezeniski izdzēsti. Kalendārs - Datumam var pievienot uzlīmes, neveidojot notikumu.

lieli ienākumi internetā bez ieguldījumiem

Atgādinājums - Atkārtotajiem atgādinājumiem ir pieejams vairāk iespēju. Mani faili - Izveidota funkcija Atkritne, lai jūs varētu atjaunot failus, ja kaut ko esat izdzēsis nejauši.

Binro opciju tirdzniecbas stratijas Video

Kalkulators - Vienību konvertētājam pievienotas ātruma un laika mērvienības. Savienotā automašīna - Programma Android Auto tagad ir ielādēta jau sākotnēji. Padomi - Pievienoti padomi, kas palīdz jums izmantot visas Galaxy ierīces iespējas.

nopelnīt bitkīnus tiešsaistē

Skatiet arī