Iespējas youtube

Autortiesību īpašnieki var izvēlēties kādu no darbībām, lai to piemērotu viņu darbiem atbilstošajam materiālam: visa videoklipa bloķēšana, lai to nevarētu skatīties; peļņas gūšana no videoklipa, rādot tajā reklāmas; dažkārt ieņēmumu sadale ar augšupielādētāju; videoklipa skatītāju statistikas izsekošana.

binārais padomnieks bināro opciju jautājumos

Jebkuru no šīm darbībām var attiecināt uz konkrētu valsti. Kas var izmantot sistēmu Content ID? YouTube piedāvā izmantot sistēmu Content ID tikai tiem autortiesību īpašniekiem, kuri atbilst noteiktiem kritērijiem. Lai saņemtu apstiprinājumu, viņiem ir jābūt ekskluzīvām tiesībām uz lielu oriģināla materiāla apjomu, ko regulāri augšupielādē YouTube satura veidotāju kopiena.

binārā opciju sistēma pēc tendences

YouTube komanda arī nosaka konkrētas vadlīnijas par sistēmas Content ID izmantošanu. Lai nodrošinātu šo vadlīniju ievērošanu, sistēmas Content ID izmantošana un strīdu gadījumi tiek regulāri uzraudzīti.

ienākumi un internets

Satura īpašniekiem, kuri atkārtoti iesniedz kļūdainas pretenzijas, var tikt atspējota piekļuve sistēmai Content ID, un viņu partnerība ar YouTube var tikt pārtraukta. Ja iespējas youtube satura īpašnieks un uzskatāt, ka jūsu saturs atbilst šiem kritērijiem, varat aizpildīt šo veidlapu.

atrodoties vietnē, nopelniet naudu

Skatiet arī