Interneta sērfošana.

Viss iespējams: sērfošana pilsētas vidū, mazā upītē!

Droša sērfošana Aizsargvairogs Jūsu datoram un mobilajam tālrunim Sērfojot internetā gan datorā, gan mobilajā tālrunī: aizsargājiet savas ierīces no vīrusiem, Trojas zirgiem un cita apdraudējuma. Šie vispārīgie padomi ir īpaši interneta sērfošana Lietojiet ugunsmūri un sekojiet, lai tas vienmēr būtu aktīvs un atjaunināts.

interneta sērfošana

Regulāri atjauniniet Jūsu datora un mobilā tālruņa operētājsistēmu. Minētie atjauninājumi noslēdz drošības nepilnības sistēmā un nodrošina labāku aizsardzību.

Sērfošana internetā sievietēm samazina stresu un uzlabo smadzeņu darbību Šī vērtīgā informācija palīdzēs HP turpināt radīt piemērotus produktus sievietēm. Pētījumā tika apskatīta digitālās pauzes ''digital time-out'' — pārtraukums, kuru velta, apskatot iecienītākās tīmekļa vietnes ietekme uz sieviešu pašsajūtu. Pētījumā piedalījās Eiropas valstu tautību sievietes.

Instalējiet savās ierīcēs pretvīrusu un pretspiegošanas programmatūru, lai aizsargātos pret vīrusiem un Trojas zirgiem. Sekojiet, lai programmatūra būtu atjaunināta.

interneta sērfošana

Regulāri saglabājiet savu datu drošības kopiju. Mobilajiem tālruņiem: esiet piesardzīgi, izvēloties instalējamās lietotnes. Personīgās informācijas aizsargāšana Esiet īpaši piesardzīgs, norādot personas datus.

  • Opciju līmeņa tirdzniecības stratēģija
  • Kas ir sērfošana internetā un kā ar to nopelnīt?
  • Internets piedāvā neskaitāmas iespējas izglītoties, iepirkties, sazināties un izklaidēties.
  • Droša sērfošana internetā - chesterh.com
  • Посмотрев на аккуратные клетки полей по правую руку, она сравнила их с "недисциплинированной" порослью слева.

Ievadiet tos tikai tad, ja tas ir patiešām nepieciešams, un tikai uzticamās interneta vietnēs. Veicot ierakstus viesu grāmatās vai piedaloties forumu diskusijās, izmantojiet tādu e-pasta adresi, kas neļauj izsecināt personas datus.

interneta sērfošana

Sociālajos tīklos pievērsiet uzmanību privātās sfēras iestatījumiem, un gādājiet, lai Jūsu personas datus var redzēt tikai pilnvarotas personas. Labākā aizsardzība sākas ar labāko paroli Ar drošu paroli sevi pasargāsiet no datu zādzības.

Jaunais risinājums aizsargā pret pikšķerēšanu — izplatītu krāpšanas paņēmienu, kas ir vienlīdz bīstams gan datoru lietotājiem, gan mobilo ierīču īpašniekiem. Hakeri mēdz piešķirt savām tīmekļa vietnēm izskatu, kas ir ļoti līdzīgs pazīstamiem interneta resursiem, tādējādi maldinot upurus un iegūstot piekļuvi viņu personīgajai informācijai.

Turpmāk dotie padomi palīdzēs izveidot drošu paroli: Jo garāka ir parole, jo tā ir drošāka. Izmantojiet lielos un mazos burtus, skaitļus, kā arī īpašos simbolus un pieturzīmes. Izvairieties izmantot vārdus, kas atrodami vārdnīcās, un datus, kas ir saistīti ar Jūsu personu dzimšanas diena, vārds utt.

interneta sērfošana

Regulāri mainiet savas paroles. Nekad nesaglabājiet savas paroles.

interneta sērfošana

Droša iepirkšanās internetā Tiešsaistes veikals, apmaiņas portāls vai izsoļu platforma: Interneta iepirkšanās iespējas ir daudzveidīgas. Visur, kur vēlaties maksāt tiešsaistē, pirms interneta sērfošana iegādes vienmēr iegūstiet informāciju par: pārdevēju.

Skatiet arī