Khovansky variants

khovansky variants

Apstājies Āzijas centrs Kā tas ir pareizi: shawarma vai shawarma? Kur populārs ēdiens ir vislabāk gatavots Krievijā? Ar ko donore atšķiras no viņas? Populārā kanāla "Telegram" autors "Šaurmologa kabinets" Augustins Khovansky variants īpaši izdomāja problēmu un atbildēja uz galvenajiem jautājumiem par valsts populārāko ielu ēdienu. Oriģināls un viltots Stāsts par manu iepazīšanos ar šavarmu un donoru sākās, kad mana jaunības apziņa tikai veidojās.

Protams, bez vilcināšanās es nolēmu ēst labi zināmu ātro ēdienu, bet mani mulsināja nosaukums: "shawarma".

Vdnkh: apraksts, vēsture, ekskursijas, precīza adrese. Strūklaka "Akmens zieds"

Viņi man iedeva no lavaša izgatavotu "garo nūju", kas mani jau pārsteidza, un tad pārsteigums tikai pieauga, bet pozitīvā attieksme, gluži pretēji, kļuva neviena. Jautājumi sekoja viens pēc otra. Kāpēc viņa ir šeit? Kas ir šī ķiploku mērce?

Mēs ārstējam aknas

Kāpēc tieši pita maize? Kas tas ir? Tajā laikā es joprojām nevarēju pabeigt šawarmu, un patiešām nekad nepabeidzu, kad nolēmu nopirkt šo ēdienu. Bet es varēju ēst donoru, līdz zaudēju pulsu.

Kas tad ir šavarma? Kas to izdomāja un no kurienes?

khovansky variants binārās opcijas q optona ievade

Kāpēc Maskavā ir shawarma, bet Sanktpēterburgā - shawarma? Un kāpēc, visbeidzot, Krievijā shawarma un doners dažreiz tiek uzskatīti par vienu un to pašu ēdienu? Es atkārtoju, ka doner ir turku ēdiens, un shawarma ir arābu valoda, kā uzskata daudzi.

Dzīve ceļojumos

Bet khovansky variants kā depozītu norādīju nevis arābu valstis, bet gan Spāniju, kur laukumos tika pārdoti gaļas ruļļi, pasniegti ar salātiem un skābēti kāposti Šiem ruļļiem bija ļoti pazīstams nosaukums - "shavaruma".

Nosaukumam ir līdzsvars ar šavarmu kāda iemesla dēļ: arābu klejotāji to aizņēmās kopā ar recepti un cēla līdzi uz dzimto pusi. Tomēr ne viens spānis man khovansky variants šo teoriju. Krievijā pirmās šavarmas teltis parādījās pagājušā gadsimta deviņdesmitajos gados, bet masveida spāņu-arābu iesmu izplatīšana sākās laikā no Shawarma ir nosaukums, kas pieķērās kādam ēdienam Maskavā, bet drīz pārvērtās bieži sastopamo khovansky khovansky variants gadījumu dēļ.

Shawarma pat tika aizliegts pārdot, taču, tā kā mūsu valstī dzīvo uzņēmīgi un erudīti uzņēmēji, populārais produkts sāka darboties bez vienas kavēšanās, pateicoties jaunam nosaukumam - "doner". Shawarma tika saukta par donoru tikai tāpēc, ka ir līdzīgi vertikālie stabi, khovansky variants kuriem gaļa griežas, khovansky variants papildvārds "kebabs", kā tas atrodams abu ēdienu nosaukumos: "doner-kebab" un "shawarma-kebab".

Dažu manuprāt mītisku un nesaprotamu iemeslu dēļ lieli un mazi informācijas portāli, khovansky variants pazīstami emuāru autori un citi cilvēki un platformas, kurām ir pieejama masveida informācijas izplatīšana, joprojām izplata nepareizu informāciju par šo ēdienu, saucot shawarma donor. Nepieciešami dažādi ziedotāji Izdomāsim, kāda ir atšķirība. Daudzi cilvēki pat sajauc šos jēdzienus.

Plātsmaize nav pita vai lavašs. Pat pitas var sajaukt savā starpā: tās ir semītiskas, grieķu utt. Doners arī ir atšķirīgs. Piemēram, turku-azerbaidžāņu un vācu. Tajā pašā laikā vācieši vārdu izrunā kā kāpu p. Pirmais ir tradicionāls, un otrais ir modificēts Vācijas apstākļos. Esmu klasiskā turku un azerbaidžāņu donora atbalstītājs un cienītājs.

Viņa recepte ir: tortilla ovālaliellopa gaļa tradicionāla vai vistas gaļa populārasvaigi tomāti un gurķi, marinēti turku pipari tradicionāli, bet nepopulārimarinēti gurķi, frī kartupeļi netiek izmantoti visurtomātu mērce un majonēze populārs, bet ne tradicionāls.

Ņemiet vērā, ka doners netiek gatavots pitas maizē, nevis pitas maizē, tajā nav arī ķiploku mērces un, pats galvenais, nav kāpostu. Azerbaidžānā doneru pasniedz arī apaļā maizē ar nosaukumu "tombik".

Vācu donors parādījās jau Arī vācu doners tiek gatavots maizē, bet jau konusveida.

Populācija Lielākās vairāk nekā 5 tūkstoši cilvēku apdzīvotās vietas, kas iekļautas Maskavā, ir: Teritorijas iedzīvotāju etniskais sastāvs pēc Tiek pieņemts, ka līdz Ekonomika Kā vēsta portāls realestate. Kopš Tiek apspriests projekts, lai izveidotu īpašu ekonomisko zonu hektāru platībā Jaunās Maskavas teritorijā.

Lai ēdiens izskatās skaistāks, tajā var izmantot kāpostus un sarkanos. Kā jau minēju, turku doners tiek pagatavots ovālā kūkā un aizvērts, un duna kāpa - vācu izruna gadījumā tas tiek pasniegts atvērts, kas rada nepatiesas asociācijas ar milzīgu ēdienu.

Kaut arī vācu donors patiešām ir nedaudz lielāks nekā turku. Parasti vācu donoru sauc par Berlin Kebab.

khovansky variants kā histogrammā pievienot tendenču līniju

Arī vācu kāpu r bieži gatavo ar liellopa gaļu. Citas atšķirīgas sastāvdaļas: salātu, fetas siera un dažu mērču sajaukums, kur tomāti un dzatziki paliek galvenie.

khovansky variants tirdzniecības ziņas par binārām opcijām

Lādīte, ziedotāja Krievijas galvaspilsētai jau sen uzbruka īsts ziedotājs, khovansky variants lielākā daļa mēģinājumu beidzās ar neveiksmi, jo Maskavā ir pārāk daudz tādu, kuriem lēta gara šavara nūja, šķiet, ir visizdevīgākais piedāvājums apjoma ziņā salīdzinājumā ar ovālu donoru.

Bet šī vienkāršā loģika, diemžēl, diemžēl maldina, jo shawarma ir liela apjoma tikai liela daudzuma svaigi sasmalcinātu kāpostu dēļ, savukārt donerā dominējošā sastāvdaļa ir gaļa, ja pilnīgi nav kāpostu.

Yura Hhovansky: biogrāfija un cik nopelna emuāru autors.

Ļoti bieži, redzot izkārtni "Doner", izmisīgi steidzos ar letiņa loga jautājumu: "Vai ziedotājs ir kā dabūt bitkīnus seifā, vai jums ir shawarma? Tas ir ellīgi un tas pats, tikai Pita arābu.

Jūs atnācāt uz automašīnu tirdzniecības vietu, kur pārdeva japāņu automašīnas Nissan un jautājat: "Vai jums tiešām ir Nissan vai jūs khovansky variants Mators un žetons ir tikai no čehu Skoda. Nē, es neesmu pret šavarmu, bet tā tradicionālajā formā ir autentiska. Jums viens ir jāsaprot un jāzina galvenais fakts : Maskavai ir atsevišķa un sava šavarmas industrija, un tas ir briesmīgi.

Retos gadījumos Belokamennaya iestādē tiek mēģināts drosmīgi atvērt iestādi ar autora, un vēl retāk ar reālu semītu shawarmu semīti - arābi un ebrejitas ir, ar ēdiena etnisko versiju.

Labākie emuāru autora emuāri. Ceļojuma dzīve

Shawarma, līdzīgi kā Maskavas variācijas, tiek pārdots arī Kijevā un Minskā, bet Sanktpēterburgā ēdienam ir atšķirīga vēsture un sava nozare, kas ir daudzkārt labāka par galvaspilsētu.

Maskavā lielie monopolisti ēnā vai, kā es viņus saucu, "shawarma mafiosi" ir atbildīgi khovansky variants lielu skaitu letiņu. Šī iemesla dēļ sastāvs, garša un izmaksas galvaspilsētā ir līdzīgas. Sanktpēterburgā lielā mērā zemo īres izmaksu dēļ un līdz ar to lielākas iespējas visur viegli atvērt savu shawarma punktu atšķiras gan pēc izmaksām, gan pēc garšas un formas, kas ir pelnījis īpašu uzmanību. Pēc ierašanās Sanktpēterburgā, papildus dažādām iestādēm, kur es daru atsauksmes khovansky variants savu kanālu, es labprāt pievērsīšu gastronomisku uzmanību khovansky variants vienai gaļas maizītei.

Lai gan ziemeļu galvaspilsētā šavarma ne vienmēr ir iesaiņota ruļļos - dažreiz ir arī kvadrātveida khovansky variants. Papildus formai shawarma atšķiras arī pēc garšas dažādu produktu un garšvielu dēļ, ko izmanto gaļas marinēšanai. Maskavā standarti ir vienkārši un khovansky variants ķiploku šausmas un lavašs no avīzes.

Skatiet arī