Klienta opcija. Iespēju līgumi (Options)

Operētājsistēmā macOS Big Sur ir ieviesti jauni veidi, kā pārvaldīt macOS atjauninājumus ar MDM, aizstājot opcijas vecākajās macOS klienta opcija un piedāvājot jaunas opcijas, lai piešķirtu lielāku kontroli administratoriem.

klienta opcija

Operētājsistēmā macOS Catalina un vecākā versijā varat konfigurēt pielāgotu programmatūras atjauninājumu servera URL, lai kā nopelnīt naudu tiešsaistes profilos, kuri atjauninājumi tiek piedāvāti klientiem. Varat arī izmantot komandu softwareupdate, lai ignorētu konkrētus atjauninājumus.

 1. Но к концу второй недели заключения основания для оптимизма исчезли и Ричард с Элли приуныли.
 2. Marķiera parole
 3. E-darbs pelna naudu internetā
 4. Izveidot tendenču līniju

Atjauninājumu pieejamības pārvaldība Lai konfigurētu atliktos macOS programmatūras atjauninājumus ar MDM, izmantojiet ierobežojumu vērtumu. Pēc noklusējuma atjauninājumi tiek atlikti uz 30 dienām, kad šīs opcijas ir iespējotas, un jūs varat atlikt atjauninājumu līdz pat 90 dienām.

 • Tieša piekļuve starpbanku valūtas tirgus likviditātei Plašs valūtas tirgus instrumentu un darījumu veidu Spot, Forward, Swap piedāvājums; Valūtas maiņas darījumi ar un bez fiziskas valūtas piegādes norēķiniem ; Minimizējiet izmaksas, kas saistītas ar valūtas konvertāciju - izdevīgi starpbanku valūtu kursi Jūsu konta papildināšanai un naudas līdzekļu pārskaitījumiem uz Jūsu bankas kontu.
 • Опасения Элли только усилились, когда офицер службы безопасности октопауков без предупреждения открыл ее сумочку и проверил содержимое.
 • Вся их деятельность, не исключая полетов первого Рамы в вашу Солнечную систему, в своей природе опирается на объективные критерии, которыми пользуется Господь, чтобы его последующие творения достигли славы и гармонии, невзирая на хаос естественных законов.
 • Только так можно вырастить мирмикота.

Pēc atlikšanas perioda beigām macOS klienti atjauninājumus saņems automātiski. Plašāka informācija par Apple atjauninājumu atlikšanas periodu ir pieejama mobilo ierīču pārvaldības iestatījumu dokumentācijā.

klienta opcija

Atjauninājumu instalēšana pēc pieprasījuma Ja ir nepieciešama atjauninājumu klienta opcija, kamēr nav beidzies atlikšanas periods, varat izmantot MDM komandas, lai pēc pieprasījuma lejupielādētu un instalētu konkrētus atjauninājumus, nemainot atlikšanas iestatījumus. Operētājsistēmā macOS Big Sur ir pievienotas jaunas opcijas, lai sniegtu jums lielākas iespējas kontrolēt instalēšanas darbības.

 • Chrome interneta veikala abonementus var anulēt maksājumu profilā.
 • Klientu abonementu anulēšana - Google maksājumu centrs palīdzība
 • Azure atslēgu glabātavā klienta iestatīšana
 • Iespēju līgumi Options Veic ieguldījumus vai ierobežo riskus ar iespēju līgumiem Iespēju līgums opcija pircējam dod tiesības, bet neuzliek pienākumu iegādāties vai pārdot noteiktu aktīvu noteiktā laika periodā un par noteiktu cenu.
 • Apraksts — Renesource Capital
 • Dynamics NAV Vairāk
 • Azure atslēgu glabātavā klienta iestatīšana Dynamics for Finance and Operations Vairāk

Varat izmantot MDM komandas, lai macOS klienti atjauninājumus lejupielādētu fonā, lai instalētu iepriekš lejupielādētos atjauninājumus vai nosūtītu noklusējuma norādījumu, ļaujot klientam veikt viņa pašreizējam stāvoklim atbilstošu darbību. Ja atjauninājumam ir nepieciešama restartēšana, varat izmantot komandu, lai macOS restartētu piespiedu kārtā bez lietotāja mijiedarbības.

Iespēju līgumi (Options)

Ja veicat piespiedu restartēšanu, varat pazaudēt datus. Klientu iestatījumu pārvaldība Varat pārvaldīt papildu macOS klientu iestatījumus, izmantojot programmatūras atjauninājumu vērtumu, lai kontrolētu, vai macOS klienti automātiski pārbauda atjauninājumu pieejamību un instalē tos, vai klients var instalēt programmatūras pirmsizlaides versiju un citus procesus.

Raitis Linde: Dizaina domāšana. Kā pilnveidot produktu, lai klients to iemīlētu?

Izmantojot šo vērtumu, varat arī iestatīt klientu opcijas un liegt lietotājiem mainīt jūsu iestatījumus. Plašāku informāciju par aprakstīto vērtuma iestatījumu vai komandu izmantošanu skatiet MDM pakalpojumu sniedzēja dokumentācijā.

klienta opcija

Publicēšanas datums:.

Skatiet arī