Konsolidācijas iespēja. Vēl viena (pēdējā?) iespēja konsolidācijas kļūdu labojumam

  • Gada pārskatu un konsolidēto gada pārskatu likums
  • Q optona bināro opciju pārskats
  • Kas notiek Latvijā? - Vēl viena (pēdējā?) iespēja konsolidācijas kļūdu labojumam (Izdrukai)

Plašāku informāciju par šīm izmaiņām skatiet Dynamics  licencēšanas konsolidācijas iespēja. Šajā tēmā ir aprakstīta pieeja, kas tiek izmantota konsolidācijai gan programmā Microsoft Dynamics Finance, gan modulī Finanšu pārskatu izveide.

Tēmā ir aprakstīti scenāriji, kas ietver vairāku uzņēmumu pārskatu veidošanu, apkopojumu, elimināciju un mazākuma līdzdalības daļu. Tajā ir arī konsolidācijas iespēja, kā rīkoties īpašās situācijās, piemēram, scenārijos, kur juridiskajām personām ir dažādi finanšu periodi vai dažādi kontu plāni.

Šī tēma tika rakstīta lietotājiem un funkcionāliem konsultantiem, pieņemot, ka lasītājiem ir vispārīga izpratne par programmu Finance un par finanšu pārskatu veidošanu.

Valsts kontrole prezentē pārskatu valsts budžeta izpildi un pašvaldību budžetiem

Pamata iestatījumi netiek apskatīti. Piezīme Termins juridiska persona tiek izmantots programmā Finance, un termins uzņēmums tiek izmantots finanšu pārskatu veidošanā.

Vēl viena (pēdējā?) iespēja konsolidācijas kļūdu labojumam

Šajā tēmā tiek izmantoti abi minētie termini. Tomēr šīs tēmas ietvaros to nozīmes ir vienādas.

konsolidācijas iespēja pelnīt naudu tiešsaistē ir viegli

Mērķauditorija Šī tēma ir paredzēta finanšu un grāmatvedības lietotājiem un programmas konsultantiem, kuri vēlas izmantot programmu Finance and Reporting un finanšu pārskatu vairāku uzņēmumu un vairāku valūtu datu konsolidācijai. Pieeja Programmā Finance konsolidācijas apstrādei tiek izmantota atsevišķa juridiska persona.

Tas iespējo vienas instances konsolidāciju, bet nodrošina opciju papildināt datus no citiem avotiem. Konsolidācijas process ir jāveic katru reizi, kad izcelsmes juridiskajām personām tiek veiktas izmaiņas. Finanšu pārskatu var konsolidēt vairāku uzņēmumu pārskata ģenerēšanas laikā. Lai gan dati tiek uzglabāti datuvē, tiek versionēti un tos var eksportēt, katrs izcelsmes uzņēmums ir datu īpašnieks un konteiners. Pārskatu var veikt jebkurā laikā, pat katru minūti piemēram.

Tas sniedz daudz papildu priekšrocību, piemēram, iespēju rādīt detalizēti visus uzņēmumus un dimensijas.

Finanšu konsolidācijas un valūtas pārrēķināšanas pārskats

Lietotāji var izmantot tiešsaistes konsolidēšanas vai finanšu pārskatu sniegšanas iespēju, vai abas kopā. Izvēle konsolidācijas iespēja atkarīga no lietotāju uzņēmuma vajadzībām un to auditoru preferencēm.

konsolidācijas iespēja uzminēt variantu

Konsolidācija Konsolidācijas modulis ietver opcijas vairāku juridisku personu konsolidēšanai konsolidācijas procesa laikā, un uzņēmuma bilances importēšanai vai eksportēšanai. Var arī iestatīt eliminācijas konsolidācijas iespēja grāmatot eliminācijas žurnālus. Konsolidēšanas tiešsaistē lietošanas priekšrocības Klienti, kuri izmanto moduli Konsolidācijas, gūst dažādas tālāk minētās priekšrocības.

Datu dziļums — var izveidot konsolidētus pārskatus, kas apvieno faktiskos un budžeta datus gan konta līmenī, gan dimensiju līmenī.

Konsolidācijas ieraksti netiek noņemts no formas "Apgrozījuma bilance" finanšu dimensijas kopu, kas ir iespējota Microsoft Dynamics Konsolidācijas iespēja "Update bilances grāmatošanas procesā" iespēja Korporācijas Microsoft nodrošināts saturs Pieejams atjauninājums Mēs vēlamies sniegt jums jaunāko palīdzības saturu jūsu valodā tik ātri, cik iespējams. Šī lapa tika automātiski tulkota un var saturēt gramatikas kļūdas vai neprecizitātes. Mēs vēlamies, lai šis saturs būtu jums lietderīgs. Vai jūs varat šīs lapas apakšdaļā pateikt mums, vai šī informācija jums bija noderīga? Skatīt sākotnējo rakstu angļu valodā: Šis raksts attiecas uz Microsoft Dynamics AX visu reģionu.

Dinamiskas konsolidācijas — konsolidācijas var apstrādāt vairākas reizes. Audita iespējas — dimensijas un konti tiek uzturēti analīzei un auditam, un bilances tiek izveidotas pēc datuma.

konsolidācijas iespēja atsauksmes par ienākumiem internetā

Valūtas konvertācija — var iestatīt kontu diapazonus un likmes, lai veiktu konvertāciju no izcelsmes uzņēmuma uzskaites valūtas uz konsolidēšanas uzņēmuma uzskaites valūtu. Elimināciju apstrāde konsolidētā vai eliminācijas uzņēmumā — var apstrādāt un grāmatot eliminācijas kā vienu procesu konsolidācijas laikā.

Vai arī varat apstrādāt piedāvājumu atsevišķi.

konsolidācijas iespēja binārās opcijas zigzaga

Atbalstīto konsolidāciju scenāriji Tālāk aprakstīti daži konsolidēšanas tiešsaistē programmas atbalstītie konsolidācijas scenāriji. Viena līmeņa juridisko personu konsolidācijas Konsolidācijas, kas ietver konsolidācijas iespēja Mazākuma līdzdalības daļa šim scenārijam ir jāveic manuāls aprēķins un ieraksts uzņēmumā Vairāki juridisko personu kontu konsolidācijas iespēja Dažādi finanšu kalendāri vairākām juridiskajām personām Konsolidācijas, kas ietver vairākas pārskata valūtas Juridiskas personas iestatīšana Juridiskā persona ir jāiestata pirms konsolidāciju apstrādes.

Konsolidāciju var veikt, cik vien reižu nepieciešams, un visi dati tiks konvertēti no izcelsmes uzņēmuma grāmatvedības valūtas uz valūtu, kas noteikta konsolidācijas uzņēmumam.

Ministru kabineta Likumā par valsts budžetu un finanšu vadību un saskaņā ar šo likumu izdotajos normatīvajos aktos, kas attiecas uz budžeta iestādēm; iestādēm, kas tiek finansētas no valsts vai pašvaldību budžetiem; valsts un pašvaldību aģentūrām. Sabiedrību — Gada pārskatu un konsolidēto gada pārskatu likuma subjektu — gada pārskats kā vienots kopums sastāv no finanšu pārskata un vadības ziņojuma.

Tāpēc tālāk norādītās organizatoriskās struktūras gadījumā, ja visiem Ziemeļamerikas uzņēmumiem vispirms ir jāveic konsolidācijas iespēja uz ASV dolāriem USD un pēc tam uz konsolidācijas iespēja EURkas ir mātes uzņēmuma valūta, ir jābūt vismaz diviem konsolidācijas uzņēmumiem. Iepriekšējā organizatoriskajā struktūrā ir jābūt juridiskai personai Ziemeļamerikas konsolidācijai, jo konsolidācijas vienmēr konsolidē no izcelsmes uzņēmuma uzskaites valūtas uz konsolidācijas filiāles binārās opcijas valūtu.

Veidojot juridisko personu, var norādīt, vai uzņēmums tiek izmantots gan konsolidācijas procesā, gan eliminācijas procesā, vai tikai vienā no minētajiem procesiem.

  • Jānis Domburs: Vēl viena (pēdējā?) iespēja konsolidācijas kļūdu labojumam - DELFI
  • Fiat maks ir
  • Zaudējis spēku - Konsolidēto gada pārskatu likums

Tālāk redzamajā piemērā uzņēmums tiek izmantots abiem procesiem. Ņemiet vērā, ka ikdienas žurnālus nevar grāmatot konsolidācijas uzņēmumā, bet tos var grāmatot eliminācijas uzņēmumā.

Gada pārskati

Tāpēc ieteicams apsvērt atsevišķa eliminācijas uzņēmuma esamību. Galvenie konti un konsolidācijas kontu grupas Ir jāveic izvēle, kā jūs vēlaties konsolidēt savu kontu plānu. Konsolidācijas procesa laikā jums ir trīs galveno kontu konsolidēšanas iespējas.

Pirmā iespēja ir lietot galvenos kontus no izcelsmes uzņēmumiem. Šajā gadījumā tiks konsolidēti visu uzņēmumu visi konti.

Katram kontam būs sava attiecīga bilance.

DATU KONSOLIDĀCIJA

Otrā iespēja ir norādīt noklusējuma konsolidācijas kontu lapā Galvenie konti. Šādā gadījumā konts tiks kartēts uz konsolidācijas kontu. Šī iespēja var būt noderīga, ja ir dažādi kontu plāni vai ir jākartē uz galvenās pārvaldes noteiktu plānu.

Skatiet arī