Krāšņas iespējas. Tiešsaistes iegādes vietas

DĀRZĀ: Krāšņās un prasīgās acālijas - Māja - chesterh.com

APP - Article Prēmija kā opcijas maksa Foto: Shutterstock Tas, ka vasara skrien vēja spārniem, it nemaz nav noslēpums, un reizēm šķiet, ka dārza krāšņums tieši tāpat — ātri uzzied un tikpat ātri novīst.

krāšņas iespējas

Nereti jau jūlija beigās, nemaz nerunājot par augustu, dārziņš izskatās "saguris" — lai krāšņumu varētu baudīt pēc iespējas ilgāk, ieteicams veikt konkrētas darbības noteiktos laikos. Saturs turpināsies pēc reklāmas Reklāma Var gadīties, ka tiešām augusta pirmajā pusē dārzs sāk izskatīties pārziedējis, tāpēc skaistums un gaumīgums paliek otrajā plānā.

\

Ja krāšņas iespējas tevi un tavu dārzu skārusi šī problēma, šobrīd daudz lietas labā darīt nevarēsi, taču uzlabot skatu noteikti varēsi nākamgad! Paturi prātā, ka svarīgi nākotni veidot jau daudz agrāk.

krāšņas iespējas

Problēmas krāšņas iespējas var būt ļoti dažāda, piemēram, stiprs vējš un lietus vai apkārt staigājošie kaķi, suņi, kuri pieliec krāšņas iespējas augu galotnes u. Viens no ieteikumiem, kad balsta mietiņi vairs palīdzēt nevar, ir atzīmēt vietas, kur aug zālaugi, pirms krāšņas iespējas atmirst ziemas periodā, lai pavasarī, kad parādās pirmie asni, varētu uzlikt virsū būrīti. Būrīti ieteicams veidot no lokaniem, svaigiem zariņiem, kā arī no jebkura elastīga materiāla, piemēram, bērzu, dižskabārža, kā arī lazdas un kārkla klūgām.

krāšņas iespējas

Šādi puķes tiek stiprinātas augšanas laikā. Vēl papildus "mietiņu variantam" vari pamēģināt tautā saukto Čelsijas griezienu, kas nosaukumu guvis no tur notiekošās puķu izstādes maijā.

krāšņas iespējas

Lai to darītu, jābūt patiesi drosmīgam, jo Čelsijas grieziens paredz vasaras ziedu apgriešanu par trešdaļu vai gandrīz pusi tieši pirms krāšņas iespējas. Foto: Shutterstock Uzreiz nevajag ķerties pie visa dārza puķu griešanas, bet intereses pēc vari pamēģināt nākamgad to izdarīt pāris puķēm — redzēs, vai rezultāts būs sevi attaisnojis! Šādā veidā tiek pamainīts ierastais ziedēšanas process, un, piemēram, flokši un asteres beigu galā ziedēs daudz ilgāk un pakāpeniskāk.

krāšņas iespējas

Ir puķes, kuras patiesi ir vērts pagaidīt ilgāk, piemēram, dālijaskuras nāk no tālās Meksikas. Plašāk par dāliju audzēšanu un stādīšanu, lasi šeit.

Sākam jaunu Baznīcas gadu. Sākam ar bijību un pazemību.

Arī kreses lieliski piestāv tieši augusta mēnesim — kad vēl papildus pievilcību sāks atgūt koki, augu krāšņās tekstūras papildinās rudens krāsas. Par gaumi nestrīdas, bet vieniem var šķist, ka tas ir labākais gada brīdis!

krāšņas iespējas

Rakstā izmantota informācija no grāmatas "Sapnis par dārzu".

Skatiet arī