Lielākās iespējas

Ārpusģimenes pakalpojumu sniedzējiem būs lielākas iespējas saņemt psiholoģisko atbalstu

Rūpējoties par savu un citu veselību, aicinām klientus izmantot bankas pakalpojumus attālināti.

bināro opciju diagrammas, kas mācās

Jaunumi Klientiem lielākas iespējas pelnīt 10 Sep Industra piedāvā saviem klientiem - gan fiziskām, gan juridiskām personām -  veikt ilgtermiņa noguldījumus bankas subordinētajos depozītos par pievilcīgām procentu likmēm un attiecīgi arī lielākām peļņas iespējām. Minimālais noguldījuma termiņš ir pieci gadi, ieguldījuma summa — sākot no 50 tūkstošiem eiro.

Procentu likmju lielums ir atkarīgs no noguldījuma summas un termiņa. Lai nodrošinātu individuālu pieeju katram klientam un izvērtētu katru konkrēto situāciju, noguldījumu procentu likmes tiek saskaņotas bankā.

nopelnīt naudu tiešsaistē bez ieguldījumiem tieši

Subordinētais depozīts ir ilgtermiņa ieguldījums ar būtiski augstākām procentu likmēm un lielāku ienesīgumu nekā standarta noguldījumiem. Attiecībā lielākās iespējas subordinētajiem depozītiem pastāv atšķirīgi noteikumi un klients uzņemas salīdzinoši augstākus  riskus.

binārās opcijas un to stratēģijas

Piemēram, uz subordinētajiem depozītiem neattiecas valsts garantiju sistēma bankas maksātnespējas gadījumā, kā lielākās iespējas subordinētā depozīta atmaksa klientam ir iespējama tikai pēc līgumā noteiktā termiņa beigām. Industra piedāvā subordinēto depozītu procentu izmaksu katru gadu un augstāku ienesīgumu, salīdzinot ar citiem noguldījuma veidiem.

Ārpusģimenes pakalpojumu sniedzējiem būs lielākas iespējas saņemt psiholoģisko atbalstu No To paredz otrdien, Savukārt Psiholoģiskās konsultācijas adoptētājiem, audžuģimenēm, aizbildņiem, viesģimenēm, ģimenēm ar bērniem krīzes situācijā, bez vecāku gādības palikušiem bērniem, arī pēc pilngadības sasniegšanas, par valsts budžeta līdzekļiem pašlaik nodrošina 11 vietās Kandavā, Liepājā, Rēzeknē, Valmierā, Rīgā, Ventspilī, Dobelē, Madonā, Gulbenē, Jēkabpilī, Daugavpilīatbalsta grupas - pašlaik pieejamas lielākās iespējas vietās Skrundā, Dagdā, Viesītē, Aglonā, Krāslavā, Tukumā, Bauskā, Madonā, Valmierā, Malienā, Gulbenē, Kandavā, Ventspilī, Kuldīgā, Jaunpiebalgā, Zantē, Vānē, Jelgavā, Liepājā, Rēzeknē. Valsts bērnu tiesību aizsardzības inspekcija VBTAI šobrīd īsteno projektu par atbalsta sistēmas izveidošanu bērniem ar uzvedības traucējumiem un saskarsmes grūtībām, viņu likumiskajiem pārstāvjiem vai aprūpētājiem, kā arī pašvaldību speciālistiem, kuri ikdienā strādā ar šiem bērniem.

Skatiet arī