Localbitcoins maks, Kā izņemt bitcoins no monētu bāzes com. Kā es varu izveidot Bitcoin maku Coinbase? Coinbase maks

Kur palikusi reiz populārā ''nākotnes nauda'' – kriptovalūta? / Diena, Padomi kā nopelnīt!

Comments Populārā p2p platforma  LocalBitcoins atcēlusi kriptovalūtu tirdzniecības opciju par skaidru naudu, tiekoties personīgi.

localbitcoins maks bināro opciju logrīki

Tam pievērsuši uzmanību arī Reddit lietotāji. Tādējādi tagad servisa lietotājiem ir pieejami tikai fiat maksājumi, kas īstenojami, izmantojot elektroniskos sakaru līdzekļus, tostarp banku pārskaitījumus. Par servisa atslēgšanu sūdzas arī citu valstu lietotāji.

localbitcoins maks filiāles binārās opcijas

Daudzi no tiem meklē LocalBitcoins alternatīvas, kas localbitcoins maks piemērotas anonīmai kriptovalūtu pirkšanai un pārdošanai. Oficiālu komentāru no LocalBitcoins saistībā ar daudzu lietotāju pieprasītās opcijas atslēgšanas iemesliem pagaidām nav bijuši.

localbitcoins maks marķiera numurs

Tomēr jāatzīmē, ka martā Somijas parlaments nobalsoja par jaunu likumu par pakalpojumu piegādātājiem virtuālo localbitcoins maks sfērā un par labojumiem tiesiskajās normās par naudas atmazgāšanas un terorisma finansēšanas apkarošanu AML. Saskaņā ar jauno likumdošanu, LocalBitcoins un citām kriptovalūtu platformām ir jāatbilst AML prasībām, kādas noteicis valsts finanšu regulators. Nesen LocalBitcoins pārtrauca sniegt savus pakalpojumus Irānas lietotājiem.

localbitcoins maks bitcoin info maks

Tomēr iespējamāks šī lēmuma iemesls varēja būt ASV sankcijas. Atgādinām arī, ka pirms pāris dienām LocalBitcoins darījumu apjoms Dienvidkorejā sasniedza jaunu — rekordaugstu līmeni.

Skatiet arī