Mārciņu opcijas. Britu mārciņas kurss pret eiro var nokristies līdz paritātei

Browsing Tag Sterliņu mārciņa

Drukāt Spekulatīvo pirkšanas likmju pārpilnība traucē mārciņas kursa pieaugumam.

vai ir vērts nedēļas nogalē tirgot bināros opcijas pieskāriena opcija

Valūtas nespēja palielināt peļņu var būt saistīta arī ar delta riska hedžēšanu. Investoru optimisms attiecībā uz mārciņu jau labu laiku nav bijis tik augsts, taču tieši tas, iespējams, noveda pie tā, ka valūtas kursa pieaugums ir apstājies.

bināro opciju tirdzniecības stratēģijas q opton bitcoin noguldjumi ar procentu prskatiem

Viens no iemesliem, kāpēc sterliņu mārciņa nevar turpināt satriecošo oktobra kāpumu, iespējams, ir ārkārtīgi pozitīvais noskaņojums opciju tirgū. No vienas puses, atvasināto finanšu instrumentu tirgotāji, var pagaidīt, mārciņu opcijas Lielbritānijas valūta nostiprinās, pirms palielināt pirkšanas pozīcijas, var nogaidīt, līdz izzūd neskaidrības ap No otras puses, opcijas tirgojošie investori cenšas pārdot valūtu spot tirgū pie katra kāpuma, lai aizsargātu savu opciju vērtību — prakse, kas pazīstama kā delta riska hedžēšana.

kur miljardieri sāka pelnīt naudu kā nopelnīt naudu par tos

Likmes uz mārciņu opcijas kursa kāpumu sasniegušas šogad neredzētus augstumus pēc tam, kad premjerministrs Boriss Džonsons pagājušajā mēnesī noslēdza Brexit darījumu un saņēma provizorisku apstiprinājumu no likumdevēju puses. Novembrī maz kas mainījies pēc pieauguma par 5.

Neskatoties uz to, ka bailes par Brexit bez vienošanās ir zudušas, daži analītiķi joprojām ir noraizējušies par to, ka Lielbritānijas spēku mārciņu opcijas ekonomika un sarežģīto tirdzniecības sarunu perspektīva ar Eiropas Savienību var ierobežot mārciņas spēku. Riski, kas saistīti ar nākamā mēneša balsojumu, tiek uzskatīti par šķērsli valūtai.

priecīgas tirdzniecības dienas ziņas Kā ātri nopelnīt vāciņus Fallout 4

Tomēr, lai notiktu jauns būtisks kāpums, dažām atlikušajām opcijām jābeidzas vai tās jāpārceļ, mārciņu opcijas atbrīvotu vietu jaunam pircēju impulsam. Tikai ceturtdien vien ir jābeidzas opcijām par 3.

apmaksātas bināro opciju stratēģijas binārās opcijas jums

Skatiet arī