Šūnas opcija, Ielīmēšanas opcijas

Teksta līdzināšana vai pagriešana šūnā - Office atbalsts

Mazāk Pēc noklusējuma darblapā esošie dati, kas ir paslēpti rindās un kolonnās, diagrammā netiek parādīti, un tukšas šūnas vai nulles vērtības tiek rādītas kā atstarpes.

šūnas opcija binārā opcija banc de bnary

Lielākajai daļai diagrammas tipu varat parādīt slēptos datus diagrammā. Tā vietā, lai parādītu tukšas šūnas kā atstarpes, varat parādīt tukšas šūnas kā nulles vērtības, vai arī varat aptvert atstarpes šūnas opcija līniju.

šūnas opcija līderi par binārām opcijām

Tālākajos piemēros parādīts, kā programmas Excel darbība ar katru no šīm opcijām. Lentē atveriet diagrammu rīkipēc tam cilnes noformējums grupā dati noklikšķiniet uz Atlasīt datus.

šūnas opcija ieguldītājs binārajās opcijās

Noklikšķiniet uz paslēptās un tukšās šūnas. Lodziņā Rādīt tukšas šūnas kā: opcijas noklikšķiniet uz atstarpes, nullevai savienot datu punktus ar līniju.

šūnas opcija fibonacci binārās opcijas

Ja esat Microsoft abonents, pārliecinieties, vai jums ir jaunākā Office versija. Lai saglabātu atpakaļsaderību ar citām Excel versijām, šis līdzeklis pēc noklusējuma ir izslēgts.

Šūnas fona krāsas maiņa — teorija. Informātika, 6. klase.

Ja vēlaties, lai Excel skicē slēptos datus, noklikšķiniet uz opcijas Rādīt datus slēptās rindās un kolonnās. Uz lapas sākumu Šūnas opcija nepieciešama papildu palīdzība?

šūnas opcija cenu stratēģijas rādītāji

Vienmēr varat pajautāt speciālistiem Excel Tech kopienāsaņemt atbalstu Answers kopienā vai ieteikt jaunu līdzekli vai uzlabojumu vietnē Excel User Voice. Saistītās tēmas.

šūnas opcija kā nopelnīt vienkāršāko naudu

Skatiet arī