Opcijas apzīmējums, Diagrammas apzīmējumu vai datu tabulas parādīšana vai paslēpšana - Office atbalsts

Apzīmējumu nosaukumu maiņa - Excel

Datu tabulas rādīšana vai paslēpšana Opcijas apzīmējums diagrammu un pēc tam augšējā labajā stūrī atlasiet pluszīmi.

ienākumi internetā no 2k dienā

Lai parādītu datu tabulu, norādiet uz datu tabula un atlasiet blakus esošo bultiņu un pēc tam atlasiet attēlojuma opciju. Lai paslēptu datu tabulu, noņemiet atzīmi no datu tabulas opcijas.

How to use the new Google Maps: Search

Apzīmējumu rādīšana vai paslēpšana Noklikšķiniet uz diagrammas, kurā vēlaties rādīt vai paslēpt apzīmējumus. Tiek parādīta sadaļa Diagrammu rīki, opcijas apzīmējums tiek pievienotas cilnes Noformējums, Izkārtojums un Formāts.

Cilnes Izkārtojums grupā Etiķetes noklikšķiniet uz Apzīmējumi. Veiciet vienu no šīm darbībām Lai apzīmējumus paslēptu, noklikšķiniet uz Nav. Var arī ar peles labo pogu noklikšķināt uz apzīmējumiem vai apzīmējumu ieraksta un pēc tam noklikšķināt uz Dzēst.

Document Scan Orientation Settings Noklikšķiniet, lai atvērtu dialoglodziņu Dokum. Iestatījumu Iesienmalas puse Binding Side nevar norādīt, ja tiek skenēta tikai katra dokumenta priekšpuse.

Lai apzīmējumus rādītu, noklikšķiniet uz nepieciešamās attēlošanas opcijas. Ja apzīmējumus pārvietojat vai maināt to lielumu, izmantojot peli, punktu apgabals netiek pielāgots automātiski.

opcijas disertācija

Papildu opcijas pieejamas, noklikšķinot opcijas apzīmējums Apzīmējumu papildu opcijas un pēc tam atlasot nepieciešamo attēlošanas opciju. Ja ir vietas ierobežojumi, diagrammas lielumu var samazināt, notīrot izvēles rūtiņu Rādīt apzīmējumus, nepārklājot diagrammu.

kādi ir pāri binārajās opcijās

Datu tabulas rādīšana vai paslēpšana Noklikšķiniet uz līniju diagrammas, apgabalu diagrammas, stabiņu diagrammas vai joslu diagrammas, kurā vēlaties rādīt vai paslēpt datu tabulas. Tiek parādīta kontekstcilne Diagrammu rīki, kurā ir pievienotas cilnes Noformējums, Izkārtojums un Formāts.

  • Tendenču līnijas, kā izmantot
  • Atlasiet diagrammu, noklikšķiniet uz pluszīmes diagrammas augšējā labajā stūrī un pēc tam atzīmējiet izvēles rūtiņu apzīmējumus.
  • Diagrammas apzīmējumu vai datu tabulas parādīšana vai paslēpšana - Office atbalsts

Cilnes Izkārtojums grupā Etiķetes noklikšķiniet uz Datu tabula. Veiciet vienu no šīm darbībām: Lai parādītu datu tabulu, noklikšķiniet uz Rādīt datu tabulu vai Rādīt datu tabulu ar apzīmējumu atslēgām.

Tajā ir ietverts saturs, kas saistīts ar diskrimināciju un identitātes jautājumiem, skandāliem un izmeklēšanu, reproduktīvajām tiesībām, šaujamieročiem opcijas apzīmējums citiem ieročiem, kā arī cits līdzīgs saturs. Digitālā satura apzīmējums Ģimenēm piemērots saturs Šī ir jauna opcija. Tagad ar azartspēlēm saistīts saturs nav manuāli jāizslēdz, tādēļ šī opcija vairs nav nepieciešama un Uzzināt vairāk Piezīme: ja šī opcija bija atlasīta, turpmāk iestatījumos tā tiks rādīta kā atspējota.

Lai paslēptu datu tabulu, noklikšķiniet uz Nav. Varat arī ar peles labo pogu noklikšķināt uz datu tabulas un pēc tam noklikšķināt uz Dzēst. Papildu opcijas pieejamas, noklikšķinot uz Datu tabulas papildu opcijas un pēc tam atlasot nepieciešamo attēlošanas opciju. Vai nepieciešama papildu palīdzība?

Vienmēr varat pajautāt speciālistiem Excel Tech kopienāsaņemt atbalstu Answers kopienā vai ieteikt jaunu līdzekli vai uzlabojumu vietnē Excel User Voice.

Vai nepieciešama papildu palīdzība?

Mūsu nolūks ir šo saturu padarīt jums noderīgu. Vai jūs varat mūs informēt, vai informācija bija noderīga? Šeit ir raksts angļu valodā jūsu atsaucei.

Lai piekļūtu šai sadaļai, uzklikšķiniet uz cilnes "Opcijas" Jūsu lietotāja vides User Area kreisās puses izvēlnē. Opciju vidi apzīmē ar ikonu Lietotāja vides User Area sadaļā "Opcijas" ir četras cilnes. Pieslēgšanās informācija Jūs varat mainīt savu administratīvo e-pastu un paroli. Administratīvais e-pasts tiek izmantots, lai Jūs informētu par jaunu paziņojumu vai jauna brīdinājuma saņemšanu.

Skatiet arī