Opcijas ievadiet, Papildu opcijas

Copyright information (Autortiesību informācija)

kur var nopelnīt labu naudu

Saglabāt apakšmapē ar šīsdienas datumu Save to a subfolder with current date Atzīmējiet šo izvēles rūtiņu, lai sadaļā Saglabāt Save in norādītajā mapē izveidotu mapi ar šodienas datumu un tajā saglabātu skenētos attēlus. Ja šī izvēles rūtiņa nav atzīmēta, faili opcijas ievadiet saglabāti tieši sadaļā Saglabāt Save in norādītajā mapē.

Pārbaudiet skenēšanas rezultātus un nosakiet saglabāšanas iestatījumus Check scan results and specify save settings Pēc skenēšanas tiek parādīts dialoglodziņš Saglabāt iestatījumus Save Settings. Lietojumprogrammu varat norādīt nolaižamajā izvēlnē.

ieņēmumi no opcijām no 10 dienā

Nosūtīt uz lietojumprogrammu Send to an application Atlasiet šo opciju, ja vēlaties izmantot skenētos attēlus tādus, kādi tie redzami lietojumprogrammā, kas opcijas ievadiet iespēju pārlūkot vai organizēt attēlus. Nosūtīt uz mapi Send to a folder Atlasiet šo opciju, ja vēlaties arī opcijas ievadiet skenētos attēlus mapē, kas nav sadaļā Saglabāt Save in norādītā mape. Mapi varat norādīt nolaižamajā izvēlnē.

tirdzniecība ar ziņām par ekonomikas kalendāra pārskatiem

Pievienot e-pasta ziņojumam Attach to e-mail Atlasiet šo opciju, ja vēlaties nosūtīt e-pasta ziņojumu ar pievienotiem skenētajiem attēliem. Izmantojamo e-pasta klientu varat norādīt nolaižamajā izvēlnē. Nestartēt nevienu lietojumprogrammu Do not start any application Saglabā mapē, kas norādīta sadaļā Saglabāt Save in.

nordfx bināro opciju apskats

Piezīme Lai pievienotu lietojumprogrammu vai mapi nolaižamajai izvēlnei, atlasiet Pievienot Instrukcijas Instructions.

Skatiet arī