Opcijas objekts, Skatiet arī

opcijas objekts

Šī raksta Microsoft Word 98 versiju skatiet rakstā Šī raksta Microsoft Word 97 versiju skatiet rakstā Simptomi Atverot Microsoft Office Word vai Word dokumentu, kurā ir attēls vai objekts, attēls vai objekts, iespējams, netiek parādīts. Šī problēma var rasties dokumentā, kurā ir attēls, grafisks attēls, automātiskās formas objekts vai cits objekts. Cēlonis Šī problēma rodas, ja izmantojat aplaušanas stila opciju, kas nav opcija rindiņā ar tekstuar attēlu vai nopelnīt naudu no jauna biznesa idejas. Un viens no šiem nosacījumiem ir patiess: Jūs skatāt Word opcijas objekts melnraksta skatā vai struktūrskatā.

Opcija Rādīt zīmējumus un tekstlodziņus ekrānā ir izslēgta. Opcija Drukāt programmā Word izveidotos zīmējumus ir izslēgta. Opcija lietot melnraksta kvalitāti ir ieslēgta.

Ja ar attēlu vai objektu izmantojat opciju vienā rindiņā ar tekstušī problēma var rasties, ja ir ieslēgta opcija attēlu vietturi. Opcijas objekts problēma var rasties arī tad, ja rodas problēmas ar video draiveri. Risinājums Jūs izmantojat opciju aplaušanas stils, kas nav opcija "vienā rindiņā ar tekstu" Ja izmantojat aplaušanas stila opciju, kas nav opcija rindiņā ar tekstuizmantojiet kādu no tālāk norādītajiem risinājumiem.

Izmantojiet opciju "rindiņā ar tekstu" aplaušanas stils Lai attēlam vai objektam mainītu aplaušanas stila opciju, veiciettālāk norādītās darbības atbilstoši savai Word versijai. Word Noklikšķiniet uz attēla vai objekta. Cilnes Formatēšana grupā Sakārtot noklikšķiniet uz teksta aplaušana.

Noklikšķiniet uz vienā rindiņā ar tekstu.

opcijas objekts bitcoin tirgotāja lakstīgala

Ja izmantojat opciju vienā rindiņā ar tekstuattēls vai objekts tiks parādīts jebkurā skatā. Ja vēlaties izmantot aplaušanas stila opciju, kas atšķiras no opcijas rindiņā ar tekstuizmantojiet kādu no tālāk norādītajiem risinājumiem.

Kas jauns iekšā InDesign Visu pagājušo gadu, Publishing Technology bija priekšskatījuma programmas daļa, kas pārbaudīja jaunās'InDesign. Daudzas pievienotās funkcijas bija mūsu vēlmju sarakstā! Šeit ir saraksts ar to, ko jūs varat sagaidīt no Adobe. InDesign Jūs pamanījāt mainīt vārdu?

Skata mainīšana Šī problēma var rasties, ja skatāt dokumentu melnraksta skatā vai struktūrskatā. Lai novērstu šo problēmu, skatiet dokumentu kādā no šiem skatiem: Drukas izkārtojums Lasīšana pilnekrāna režīmā Tīmekļa izkārtojums Drukas priekšskatījums programmai Word Programmā Word noklikšķiniet uz Failsun pēc tam noklikšķiniet uz Drukāt. Word un Word dokumenti sastāv opcijas objekts atsevišķiem teksta un zīmējuma slāņiem. Ja izmantojat aplaušanas stila opciju, kas atšķiras no opcijas rindiņā ar tekstu ar attēlu vai objektu, attēls vai objekts tiek ievietots zīmēšanas slānī.

opcijas objekts ienākumi tiešsaistē 200

Word un Word nerāda zīmēšanas slāni, ja dokumentu skatāt melnraksta skatā vai struktūrskatā. Zīmēšanas slānis tiek attēlots Word un Word dokumentā, ja izmantojat kādu no skatiem, kas minēti šajā risinājumā. Opcija Ieslēgt opciju "rādīt zīmējumus un tekstlodziņus ekrānā" Kad ieslēdzat opcijas objekts ekrānā rādīt zīmējumus un tekstlodziņusvarat skatīt attēlu vai objektu drukas izkārtojuma skatā vai tīmekļa izkārtojuma skatā.

Lai ieslēgtu opcijas ekrāns opciju Rādīt zīmējumus un tekstlodziņusveiciet tālāk norādītās darbības atbilstoši savai Word versijai. Word Noklikšķiniet uz Microsoft Office pogasun pēc tam uz Word opcijas.

Noklikšķiniet uz Papildu. Sadaļā dokumenta satura rādīšananoklikšķiniet, lai atzīmētu izvēles rūtiņu Rādīt zīmējumus un tekstlodziņus ekrānā. Noklikšķiniet uz Labi. Noklikšķiniet uz Failsun pēc tam uz Opcijas.

Opcija ieslēgt programmā Word izveidotos zīmējumus Kad ieslēdzat opciju Drukāt programmā Word izveidotos zīmējumusvarat skatīt attēlu vai objektu drukas priekšskatījumā. Varat arī izdrukāt attēlu vai objektu. Lai ieslēgtu opciju Drukāt programmā Word izveidotos zīmējumus opcijas objekts, veiciet tālāk norādītās darbības atbilstoši savai Word versijai.

opcijas objekts reģistrācija simboliskā interneta ienākumā

Noklikšķiniet uz Rādīt. Sadaļā drukāšanas opcijasatzīmējiet izvēles rūtiņu Drukāt programmā Word izveidotos zīmējumus.

Attēls vai objekts var netikt rādīts Word 2010 vai Word 2007 dokumentā

Opciju "lietot melnraksta kvalitāti" izslēgšana Ja izslēdzat opciju lietot melnraksta kvalitātivarat skatīt attēlu vai objektu drukas priekšskatījumā. Lai izslēgtu opciju lietot melnraksta kvalitātiveiciet tālāk norādītās darbības atbilstoši savai Word versijai. Sadaļā Drukātnoklikšķiniet, lai notīrītu izvēles rūtiņu izmantot melnraksta kvalitāti.

Jūs izmantojat opciju "vienā rindiņā ar tekstu" aplaušanas stils Opcijas "attēlu vietturi" izslēgšana Ja izslēdzat opciju attēlu vietturivarat skatīt attēlu vai objektu visos skatos.

Pieķeršanās režģim un pieķeršanās objekta opcijas ieslēgšana vai izslēgšana programmā Excel

Lai izslēgtu opciju attēlu vietturiveiciet tālāk norādītās darbības atbilstoši savai Opcijas objekts versijai. Sadaļā dokumenta satura rādīšananoklikšķiniet, lai notīrītu izvēles rūtiņu attēlu vietturi.

opcijas objekts sadarbības darījumu centrs

Sadaļā dokumenta satura rādīšananoklikšķiniet uz, lai notīrītu izvēles rūtiņu Rādīt attēlu vietturus. Piezīme Opcija attēlu vietturi neietekmē attēlus un objektus, ja izmantojat aplaušanas stila opciju, kas atšķiras no opcijas rindiņā ar tekstu.

Opcija attēlu vietturi opcijas objekts attēlus un objektus, ja izmantojat opciju vienā rindiņā ar tekstu visos skatos, izņemot pilnekrāna lasīšanas skatu. Radušās problēmas ar video draiveri Ja šī problēma rodas bieži, iespējams, radušās problēmas ar video draivera iestatījumiem vai Windows parādāmo rekvizītu iestatījumiem.

  • Document Scan Orientation Settings
  • Pieķeršanās režģim un pieķeršanās objekta opcijas ieslēgšana vai izslēgšana programmā Excel - Excel
  • Attēls vai objekts var netikt rādīts Word vai Word dokumentā
  • Canon : MAXIFY rokasgrāmatas : MB series : Dialoglodziņš Iestatījumi (Pielāgota skenēšana)

Ja iepriekšējie risinājumi nenovērš problēmu, izmēģiniet tālāk norādītos risinājumus. Pašreizējā video draivera krāsu kvalitātes iestatījuma vai ekrāna izšķirtspējas mainīšana Lai mainītu krāsu kvalitātes iestatījumu, veiciet tālāk norādītās darbības atbilstoši situācijai.

Noklikšķiniet uz cilnes Iestatījumi. Ja iestatījums krāsu opcijas objekts ir iestatīts uz augstākais 32 bitmainiet šo iestatījumu uz vidēju 16 biti un pēc tam noklikšķiniet uz Labi.

  1. Adobe neizstrādāts - FRANČU INTERFACE
  2. Opciju aprēķināšanas formulas
  3. Cilvēki pelna naudu internetā
  4. Bināro iespēju stratēģiju tirdzniecības stratēģijas 60 sekundes
  5. Спрашивала она .

Ja problēma joprojām pastāv, mainiet ekrāna izšķirtspēju. Lai to izdarītu, veiciet tālāk norādītās darbības. Noklikšķiniet uz Sākt, noklikšķiniet uz palaist, ierakstiet Desk. Sadaļā ekrāna izšķirtspējapārvietojiet slīdni pa kreisi un pēc tam noklikšķiniet uz Labi.

Opcijas objekts Vista Noklikšķiniet uz Sākt, noklikšķiniet opcijas objekts palaist, ierakstiet Desk. Ja krāsu iestatījums ir opcijas objekts uz augstākais 32 bitmainiet šo iestatījumu uz vidēju 16 biti un pēc tam noklikšķiniet uz Labi.

Pieķeršanās režģim un pieķeršanās objekta opcijas ieslēgšana vai izslēgšana programmā Excel Excel pakalpojumam Microsoft Excel Excel  Excel  Excel  Excel  Vairāk Mazāk Zīmējot, mainot izmērus vai pārvietojot formu vai citu objektu Excel, varat to iestatīt tā, lai tas līdzinātu vai "fiksētu" uz tuvāko krustpunktu režģis pat ja režģis nav redzams vai pieķerties citām formām vai objektiem.

Sadaļā izšķirtspējapārvietojiet slīdni pa kreisi un pēc tam noklikšķiniet uz Labi. Windows 7 Noklikšķiniet uz Sākt, noklikšķiniet uz palaist, ierakstiet Desk. Noklikšķiniet uz cilnes Papildu iestatījumi. Noklikšķiniet uz pārraudzīt. Ja krāsām ir iestatīta vērtība augstākais 32 bitimainiet šo iestatījumu uz vidēju 16 biti un pēc tam noklikšķiniet uz Labi.

opcijas objekts iemācīties tirgot nevski

Sadaļā izšķirtspējanoklikšķiniet uz bultiņas un izvēlieties citu izšķirtspēju un pēc tam noklikšķiniet uz Labi. Aparatūras paātrināšanas iestatījuma maiņa Noklikšķiniet uz Sākt, noklikšķiniet uz palaist, ierakstiet Desk. Cilnē Iestatījumi noklikšķiniet uz papildu. Noklikšķiniet uz cilnes problēmu novēršana. Pārvietojiet slīdni pa kreisi, lai samazinātu aparatūras paātrinājumu, un pēc tam divreiz noklikšķiniet uz Labi.

Kad tiek vaicāts, vai vēlaties restartēt datoru, noklikšķiniet uz Jā. Noklikšķiniet uz Papildu iestatījumi. Noklikšķiniet uz problēmu novēršana.

opcijas objekts bināro opciju proft

Ja jūsu parādāmais draiveris atļauj veikt opcijas objekts, noklikšķiniet uz mainīt iestatījumus. Atjauninātas video kartes iegūšana Ja šajā sadaļā aprakstītie risinājumi palīdz novērst šo problēmu, sazinieties ar datora ražotāju, lai saņemtu atjauninātus video draiverus. Ja jūsu video karte jau ir jaunināta, sazinieties ar videokartes ražotāju. Lai iegūtu informāciju par savu aparatūras ražotāju, apmeklējiet šo tīmekļa vietni:.

Skatiet arī