Opcijas palīdzība, Vispārīgo opciju iestatīšana

Joslu palīdzības opcijas atlasīšana

investīcijas interneta pārskatos

Ja Lync nevar izmantot Wi-Fi vai mobilo datu tīklu, lai veiktu audio vai video zvanu, jums tiks atzvanīts opcijas palīdzība šo numuru, lai izveidotu savienojumu ar Lync zvana audio daļu.

Kad pirmo reizi pierakstāties programmā Lync for iPhone, saņemsit norādījumus, lai konfigurētu savu tālruņa numuru.

Pirms jūsu konta izmantošanas jūsu identitāte ir jāverificē, izmantojot e-pastu vai mobilo tālruni. Pierakstīšanās lapā ievadiet savu lietotājvārdu un paroli.

Lai to atjauninātu, rīkojieties šādi: Pieskarieties pie Mana informācija un pēc tam pie Opcijas. Mani akreditācijas dati Pēc noklusējuma opcija Mani akreditācijas dati ir ieslēgta, līdz ar to visa jūsu sapulču un balss pasta informācija tiek rādīta programmā Lync.

Iestatījumā Exchange varat ievadīt savus akreditācijas datus, ja Exchange akreditācijas dati atšķiras no Lync iestatījumiem. Exchange akreditācijas dati vai pirkt bitcoin nepieciešami, lai rādītu sapulces un balss pastu.

Iestatījumi HTTP starpniekserveris ir nepieciešami, ja jūsu uzņēmuma tīklam ir starpniekserveris, kam ir nepieciešama akreditācijas datu iestatīšana.

kur daudz nopelnīt satoshi

Šī informācija ir jāievada, lai pierakstītos un izmantotu lietojumprogrammu savas organizācijas Wi-Fi tīklā. Ja šī opcija ir izslēgta, attēli netiek lejupielādēti opcijas palīdzība rādīti.

lbmarket binārās opcijas

TTY ierīcei jābūt savienotai ar iPhone, lai varētu interpretēt modificēto audio. Citādi iespējama slikta audio kvalitāte. TTY režīma izmantošana konferences zvanam arī var izraisīt problēmas ar audio kvalitāti. Pēc noklusējuma TTY režīms ir izslēgts.

Kā tirgot bināro akciju opcijas.

Tālummaiņa Ieslēdzot sava tālruņa tālummaiņas opciju, varat lietot žestus, lai palielinātu jebkuru lapu, kuru skatāt, arī Lync lapas. Ieslēdziet opciju Tālummaiņa.

ienesīgākie ienākumi no interneta

Jebkurā ekrānā, kuru vēlaties palielināt, rīkojieties šādi: Lai tuvinātu, veiciet dubultskārienu ar trim pirkstiem. Lai mainītu palielinājumu, izmantojiet divus pirkstus, lai veiktu dubultskārienu un turētu, pēc tam velciet pirkstus augšup vai lejup, lai palielinātu vai samazinātu palielinājumu.

Pārtrauciet, kad sasniegts vajadzīgais palielinājuma līmenis. Lai atjaunotu ekrāna rādījumu tā sākotnējos, nepalielinātos izmēros, vēlreiz veiciet dubultskārienu ar trim pirkstiem.

binārās opcijas ar stop loss

Palīdzība un par Pieskarieties pie Palīdzība, lai skatītu palīdzības tēmas un video. Lai skatītu informāciju par versiju, lietošanas nosacījumus un paziņojumu par konfidencialitāti, rīkojieties šādi: Pieskarieties pie Mana informācija un pēc tam pie Opcijas. Ekrāna Opcijas sadaļā Opcijas palīdzība pieskarieties pie Par.

kur nopelnīt un kā nopelnīt naudu

Skatiet arī