Opciju lietotne. Darba sākšana ar lietotni Pieejamības pārbaude

Pierakstīšanās ar Apple akreditācijas datiem iPhone tālrunī

1. darbība: instalējiet un ieslēdziet lietotni Pieejamības pārbaude

Varat pārbaudīt lietotnes momentuzņēmumu vai virkni ekrānu, kamēr mijiedarbojaties ar lietotni. Ieraksta pārbaudīšana Lietotnē varat pārbaudīt darbplūsmu vai uzdevumu.

Izmantojot šo opciju, lietotnē Pieejamības pārbaude tiek ierakstīti un analizēti ekrāna elementi, kamēr izmantojat lietotni un tajā pārvietojaties. Piezīme: ierakstā ir tikai ekrānuzņēmumi video vai audio nav pieejams.

izvēlēties

Ieraksts tiek saglabāts jūsu ierīcē un netiek kopīgots ar uzņēmumu Google. Lai pārbaudītu ierakstu, veiciet tālāk norādītās darbības. Atveriet lietotni. Pieskarieties lietotnes Pieejamības pārbaude pogai. Sāciet izmantot lietotni.

opciju lietotne

Ja pāriesiet uz citu lietotni, ierakstīšana tiks pārtraukta, līdz atgriezīsieties. Lai apturētu ierakstīšanu, no ekrāna augšdaļas velciet lejup un atveriet paziņojumus.

Pieskarieties vienumam lietotnē Pieejamības pārbaude tiek veikta ierakstīšana, pēc tam pieskarieties apturēšanas ikonai.

Atsauksmes

Lai pārbaudītu vienu lietotnes ekrānu, veiciet tālāk opciju lietotne darbības. Pārbaudes rezultātu pārskatīšana Pēc ieraksta vai momentuzņēmuma pārbaudes lietotnē Pieejamības pārbaude tiek attēlots viens vai vairāki jūsu lietotnes ekrānuzņēmumi. Lai pārskatītu rezultātus, veiciet tālāk norādītās darbības.

Ekrānuzņēmumā redzamie rezultāti tiek attēloti oranžos taisnstūros.

opciju lietotne

Lai skatītu rezultātus, pieskarieties iezīmētajai opciju lietotne. Ja ekrānā ir vairāki rezultāti, pārejiet uz nākamo rezultātu, pieskaroties vienumam Nākamais.

Pamati Zvanu Put Opciju Tirdzniecība

Lai skatītu pilnu rezultātu sarakstu no visiem ekrānuzņēmumiem, pieskarieties saraksta ikonaipēc tam izvēlieties vienumu Skatīt pēc ekrāna vai vienumu Skatīt pēc kategorijas. Lai kopīgotu rezultātus, nosūtot ZIP failu, pieskarieties kopīgošanas ikonai.

opciju lietotne

Ja pārbaudījāt ierakstu vai jums ir vairāk nekā viens ekrānuzņēmums, veiciet tālāk norādītās darbības. Lai pārvietotos starp ekrānuzņēmumiem, ekrāna augšdaļā ritināmajā izvēlnē pieskarieties ekrānuzņēmumam vai pieskarieties vienumam Tālāk. Lai skatītu režģi kopā ar visiem ekrānuzņēmumiem, pieskarieties cilnei Bibliotēka. Piezīme: ja resursa nosaukums ir pārāk garš, lai ietilptu ekrānā, pieskarieties un turiet attiecīgā resursa nosaukumu.

Pēc tam varat ritināt, lai skatītu pilnu nosaukumu.

opciju lietotne

Drošo logu pārbaude Ja lietotnē logs ir norādīts kā drošs izmantojot  WindowManager. Pēc lietotnes pārbaudīšanas šiem logiem lietotnē Pieejamības pārbaude tiek rādīts opciju lietotne ekrāns. Tomēr joprojām varat skatīt pārbaudes rezultātus, lai iegūtu informāciju par citām pieejamības uzlabošanas iespējām.

opciju lietotne

Skārienelementa lieluma un kontrasta sliekšņu maiņa Varat mainīt sliekšņus, ko lietotne Pārbaude izmanto kontrasta attiecībai un skārienelementu lielumam. Savā ierīcē pārejiet uz sadaļu Lietotnes.

G Suite Backup Utility - Export Google Apps Emails - Domain User

Pieskarieties lietotnes Pieejamības pārbaude ikonai.

Skatiet arī