Opciju shēma

Word opcijas (vispārīgi)

Word opcijas (vispārīgi)

Atlasot rādīt mazo rīkjoslu. Atzīmējiet šo opciju, lai teksta atlases laikā tiktu rādīta mazā rīkjosla. Mazā rīkjosla nodrošina ātru piekļuvi formatēšanas rīkiem. Iespējot tiešo priekšskatījumu    Atzīmējiet šo opciju, lai priekšskatītu dokumentā veiktās formatējuma izmaiņas.

Vislabāk iegūt bagātas ātrās shēmas, padomi archives -...

Dokumenta satura atjaunināšana vilkšanas laikā    Atlasiet šo opciju, ja vēlaties, lai programma Word pielāgo izkārtojumu, velkot objektus, piemēram, attēlus un tekstlodziņus. Ekrāna padoma stils    Atlasiet stilu, lai kontrolētu, vai Word rāda ekrāna padomus un līdzekļu aprakstus ar pogu nosaukumiem.

  1. Kā nopelnīt naudu ātrāk par zengaming
  2. ĶīmiT : Mūsdienīgs un atvērts mācību process ķīmijā profesionālajā izglītībā Vislabāk iegūt bagātas ātrās shēmas, padomi archives

Opciju shēma Office un kopijas personalizēšana Lietotājvārds. Lai mainītu savu lietotājvārdu, lodziņā Lietotājvārds ierakstiet vārdu.

Pārmērīgs dubultā sejas mētelis ar oriģinālu kabatu, apkakles un šuvju dekoru. Modelis un shēma.

Tas ir arī autora vārds, kas saistīts ar jūsu izveidotajiem dokumentiem. Piemēram, iepriekš noformētās titullapās ar autora vārdu, programma Word šo lietotājvārdu parāda automātiski.

opciju shēma no naudas iespējām, kas tas ir

Lai mainītu ar lietotājvārdu saistītos iniciāļus, lodziņā Iniciāļi ierakstiet savus iniciāļus. Vienmēr izmantot šīs vērtības neatkarīgi no tā, vai esat pierakstījies produktā Office.

Datu kopas izveide

Atlasiet šo opciju, ja vēlaties, lai programma Word šo lietotājvārdu rādītu un šīs iniciāļus pat tad, Ja pierakstīsieties sistēmā Office ar kontu, kas parāda atšķirīgu informāciju. Office fons. Izvēlieties fonu no iebūvēto fona rakstu saraksta. Office dizains.

opciju shēma īstas naudas izņemšana no demonstrācijas konta

Izvēlieties dizainu no iebūvēto Office dizainu saraksta. Startēšanas opcijas programmai Word un Izvēlieties paplašinājumus, kurus vēlaties atvērt pēc noklusējuma     Noklikšķiniet uz noklusējuma programmaslai skatītu un mainītu to failu tipu sarakstu, kurus programma Word atver pēc noklusējuma.

Pastāstiet, ja programma Word nav noklusējuma programma dokumentu skatīšanai un rediģēšanai     Atlasiet šo opciju, ja vēlaties, lai tiktu prasīts iestatīt Word kā noklusējuma lietojumprogrammu dokumentu skatīšanai un rediģēšanai.

E-pasta pielikumu un citu nerediģējamu failu atvēršana lasīšanas skatā     Notīriet šo izvēles rūtiņu, lai atvērtu e-pasta pielikumus drukas izkārtojuma skatā, nevis lasīšanas skatā.

opciju shēma finanšu iespēja

Rādīt sākuma ekrānu, kad tiek startēta programma Word     Notīriet šo izvēles rūtiņu, ja vēlaties apiet sākuma ekrānu, atverot programmu Word. Iespējot tiešo priekšskatījumu     Atzīmējiet šo opciju, lai priekšskatītu dokumentā veiktās formatējuma izmaiņas.

Krāsu shēma    Sarakstā atlasiet opciju, lai mainītu programmu krāsu shēmu.

opciju shēma parabolc sar indikators binārajās opcijās

Ekrāna padoma stils     Sarakstā atlasiet stilu, lai kontrolētu pogu nosaukumu rādīšanu un papildu noderīgu opciju shēma. Opciju shēma Rādīt līdzekļu aprakstus ekrāna padomoslai skatītu vārdus un saņemtu noderīgu informāciju, atlasiet Nerādīt līdzekļu aprakstus ekrāna padomos tikai pogu nosaukumus vai atlasiet Nerādīt ekrāna padomus. Microsoft Office kopijas personalizēšana Lietotājvārds.

Opciju shēma ir arī autora vārds, kas ir saistīts ar jūsu izveidotajiem dokumentiem. Piemēram, iepriekš noformētās titullapās ar autora vārdu, tiek izmantots automātiski. Lodziņā iniciāļi ierakstiet savus iniciāļus, lai opciju shēma ar jūsu lietotājvārdu saistītos iniciāļus.

E-pasta pielikumu atvēršana pilnekrāna lasīšanas skatā     Atlasīts pēc noklusējuma, šī opcija parāda dokumentus pilnekrāna lasīšanas skatā, ja jūs varat nopelnīt, samainot naudu tiek atvērti no e-pasta pielikumiem.

EUR-Lex Piekļuve Eiropas Savienības tiesību aktiem

Notīriet šo izvēles rūtiņu, lai atvērtu e-pasta pielikumus drukas izkārtojuma skatā. Lai skatītu populārākās opcijas darbam ar programmu Word, noklikšķiniet uz Microsoft Office pogasnoklikšķiniet uz Word opcijasun pēc tam uz populāra.

opciju shēma ko var izdarīt, lai nopelnītu naudu

Rādīt lentē izstrādātāja cilni     Atlasiet šo opciju, lai Microsoft Office Lente ir Microsoft Office Fluent lietotāja interfeiss komponents. Cilnē Izstrādātājs iekļauti makro un veidlapu autorēšanas rīki, kā arī ar XML saistīti līdzekļi.

Notīriet šo izvēles rūtiņu, lai paslēptu cilni Izstrādātājs. Vienmēr izmantot ClearType     Šī opcija tiek iespējota pēc noklusējuma, lai tekstu būtu vieglāk lasīt.

Ja mainīsit šo iestatījumu, ir jārestartē Microsoft Office Word, lai šis opciju shēma stātos spēkā. Šī opcija nav pieejama datoros, kuros darbojas sistēma Windows Vista. To valodu izvēle, kuras vēlaties izmantot ar Office     Noklikšķiniet uz valodas iestatījumilai ieslēgtu līdzekļus, kas nepieciešami valodām, kuras vēlaties izmantot Microsoft Office

opciju shēma kā papildināt bitcoin

Skatiet arī