Pieejamākās iespējas

Mājokļa iegāde ģimenēm ar bērniem kļūst vēl pieejamāka - Finance Latvia

Ātra Skype darbam sapulces sākšana Netērējiet vērtīgo sapulces laiku tiešsaistes sapulces uzsākšanai.

Studēt gribētājiem pieejamas apmaksātas prakses iespējas Austrijā

Plānojot sapulci, padariet to par Skype sapulci. Tad sapulces dalībnieki varēs pievienoties sapulcei, izmantojot saiti vai atgādinājumu programmā Outlook, vai arī pievienoties tieši, izmantojot programmu Skype darbam.

binārs robots kādas ir šīs atsauksmes

Improvizētām sapulcēm vai tādām, kuras netika plānots noturēt tiešsaistē Programmas Skype darbam galvenā loga kalendāra ikonā atlasiet Tūlītēja sapulce. Logā Saruna atlasiet ikonu Uzaicināt vairāk personu un uzaiciniet pieejamākās iespējas, kuras vēlaties. Iekļaujiet video, lai uzlabotu izpratni Mēs, cilvēki, darbojamies vislabāk tad, ja informācija pienāk no vairākiem uztveres avotiem.

Pedagogi un izklaidētāji pastāvīgi izmanto pieejamākās iespējas aspektu, izvēloties video kā informācijas sniedzēju. Jūs varat veikt to pašu ar tālruņa zvanu vai sapulci.

Video ļauj dalībniekiem ar dzirdes traucējumiem izmantot zīmju valodas tulku. Video uzlabo pilna spektra runas izpratni. Tas var būt īpaši noderīgi cilvēkiem ar dzirdes traucējumiem, kas ir atkarīgi no runas lasījuma.

Mācību iespējas

Piemēram, vieta, kur sēžat attiecībā pret kameru, var mainīt attēlu. Uzaiciniet CART audio ieraksta atšifrētāju cilvēkiem ar dzirdes traucējumiem Uzaiciniet uz sapulci vai programmas Skype darbam tālruņa zvanu CART audio ieraksta atšifrētāju, lai nodrošinātu reāllaika uzrakstus. Sapulces beigās pieprasiet transkripciju, lai nosūtītu to citiem dalībniekiem. CART pakalpojumi ir pieejami visā pasaulē un daudzās valodās. CART dod iespēju nedzirdīgiem vai vājdzirdīgiem cilvēkiem pilnvērtīgi piedalīties sapulcē vai tālruņa sarunā.

  • Opciju labošana
  • Starptautiskās iespējas
  • chesterh.com - Valkā veiksmīgi darbojas krājaizdevu sabiedrība "Ziemeļvidzeme"

Vienkārši ierakstiet tālruņa numuru. Tālrunis pieejamākās iespējas būt tālrunis, kurā iespējota multivides konference, vai viedtālrunis. Aiciniet sapulces dalībniekus nosaukt savus vārdus. Tas palīdzēs nedzirdīgiem vai vājdzirdīgiem cilvēkiem sekot sapulces norisei.

Nodrošiniet, lai vienlaikus runā tikai viens cilvēks.

kā ātri nopelnīt naudu 890

Pievienojiet tūlītējo ziņojumapmaiņu, lai papildinātu mutvārdu saziņu Tūlītējā ziņojumapmaiņa IM sniedz iespēju sniegt sapulces informāciju alternatīvos veidos. Ierakstiet tūlītēju alternatīvo tekstu alt text ekrāna saturam, izmantojot tūlītējo ziņojumapmaiņu.

Aiciniet tulkus publicēt papildu tūlītējās ziņojumapmaiņas informāciju nedzirdīgiem cilvēkiem lasīšanai. Ielīmējiet tekstā detalizētu informāciju, piemēram, vietrāžus URL uz dokumentiem un tīmekļa lapām.

Zāļu apmaksas modelis jāpielāgo revolūcijai medikamentu attīstībā

Informācija netiks nozaudēta, un cilvēki varēs atvērt saistīto saturu tieši savos datoros. Ja nepieciešams, labākai izpratnei dalībnieki varēs izmantot palielināmos stiklus vai ekrāna lasītājus.

opcija signalizē par pārskatiem

Publicējiet svarīgus paziņojumus, lēmumus un darbības tūlītējā ziņojumapmaiņā. Cilvēki ar runas traucējumiem un tie, kas uztver skaņas informāciju atšķirīgā ātrumā, var ierakstīt jautājumus vai atbildes, izmantojot tūlītējo ziņojumapmaiņu. Kopīgojiet saturu, lai iespējotu palīdzības tehnoloģijas Izmantojot programmu Skype darbam, ikviens var individualizēti skatīt sapulces saturu. Darbvirsmas koplietošana Kopīgojiet savu darbvirsmu sapulcē, nevis vienkārši projicējiet saturu uz ekrāna.

Jauna aptieka Jaunolainē – pieejamāka farmaceitiskā aprūpe iedzīvotājiem!

Tas ļauj lietotājiem satura apskatei izmantot palielināmo stiklu. Programmas vai lietotnes koplietošana Lai parādītu vienu lietotni, kopīgojiet lietotnes logu, nevis visu darbvirsmu. Tādējādi kopīgotais saturs tiks palielināts, kad cilvēki to skata. Skype darbam baltās tāfeles izmantošana Fiziskās tāfeles vietā izmantojiet Skype darbam balto pieejamākās iespējas, lai ikviens varētu skatīt tāfeles saturu savos datoros vai ierīcēs.

Mājokļa iegāde ģimenēm ar bērniem kļūst vēl pieejamāka

Cilvēkus ar kustību pieejamākās iespējas mobilitātes traucējumiem var pievienot Skype baltajai tāfelei elektroniski, bet cilvēki ar vāju redzi var izmantot lupu. Tādējādi ikviens varēs skatīt saturu savā datorā, vienlaikus izmantojot arī vēlamās palīdzības tehnoloģijas, piemēram, ekrāna lasītāju vai iecienītāko lupu. Padariet katru sapulci par Skype sapulci Programma Skype darbam Android pieejamākās iespējas ikvienam sniedz iespēju piedalīties sapulcē pat tad, ja visi atrodas vienā telpā.

Pensijas mantošana

Cilvēki ar redzes traucējumiem var saņemt koplietojamo saturu savās ierīcēs. Tādējādi šie cilvēki var izmantot savas biežāk lietotās palīdzības tehnoloģijas, piemēram, ekrāna lasītāju vai palielināmo stiklu.

Padariet Skype darbam sapulces pieejamākas cilvēkiem ar funkcionāliem traucējumiem

Cilvēki ar dzirdes traucējumiem var saņemt pieejamākās iespējas pakalpojumus reāllaikā, izmantojot piekļuvi sakariem tulkošanai reāllaikā Communication Access Realtime Translation, CART. Pakalpojums CART ir pieejams daudzās valodās visā pasaulē.

Bitcoin peļņas shēma

Šajā tēmā.

Skatiet arī