Policistu tirdzniecība

Policija atklājusi cilvēku tirdzniecību Zukula konditorejas uzņēmumā 'Adugs' - DELFI

kā nopelnīt daudz naudas derībās kā nopelnīt naudu internetā 5

Saturs turpināsies pēc reklāmas Reklāma VP bija saņēmusi informāciju no kādas ārvalsts vēstniecības par to, ka vairāki Latgalē bāzēta konditorejas uzņēmuma darbinieki ir ziņojuši par piespiedu darbu. Izmeklēšanas laikā tika noskaidrots, ka šajā Latgalē bāzētajā konditorejas uzņēmumā tikuši ilgstoši ekspluatēti vairāki trešo valstu pilsoņi, izmantojot viņu ievainojamības stāvokli, nemaksājot tiem algu par darbu pilnā apmērā un iedzenot viņus nesamērojami lielā parādu jūgā.

Strādniekiem atņemtas pases, pret viņiem pielietota fiziska vardarbība un draudēts ar izraidīšanu no valsts gadījumā, ja viņi policistu tirdzniecība visas noziedzīgā grupējuma izvirzītās prasības. Kopumā ir pārmeklēti 22 objekti un kratīšanu laikā izņemta skaidra nauda — apmēram eiro, dārglietas, munīcija un citi priekšmeti, kam varētu būt lietisko pierādījumu nozīme kriminālprocesā.

aptvertās un nesegtās iespējas ir kuras iespējas labāk pirkt

Tajā pašā datumā policisti aizturēja arī organizētās grupas trīs dalībniekus, vīriešus, kas tiek turēti aizdomās par minētajiem noziegumiem — Policija piemin, ka grupas līderis ir pazīstams noziedzīgajā vidē Latgalē, tam ir plaši sakari arī politiskajās aprindās reģionā. Minētā persona jau policistu tirdzniecība bija nonākusi tiesībsargājošo institūciju redzeslokā par dažādiem noziegumiem — izvairīšanos no nodokļu nomaksas, vides piesārņošanu, noziedzīgiem nodarījumiem pret pārvaldības kārtību un citiem pārkāpumiem.

Savukārt pārējie divi aizdomās turētie vīrieši iepriekš nebija nonākuši policistu tirdzniecība redzeslokā. Tāpat pērn uzņēmumam uzrādīta peļņa 23 eiro apmērā. Pērn pavasarī banka "BlueOrange" uzņēmumam izsniedza finansējumu vairāk policistu tirdzniecība 1,3 miljonu eiro apmērā.

super bināro opciju rādītāji attālinātie ieņēmumi ar ikdienas maksājumu

Kā skaidroja uzņēmuma pārstāvji, piešķirtais finansējums tiks izmantots jaunu ražošanas iekārtu iegādei, saimnieciskās darbības vajadzībām un apgrozījuma palielināšanai. Grupas līderim tiesa ir piemērojusi drošības līdzekli apcietinājumu. Savukārt pārējiem grupas locekļiem tiesa piemēroja drošības līdzekli apcietinājums ar iespēju aizstāt to ar drošības naudu.

iespējas ar minimālo iemaksas video 4 bināro opciju stratēģija

Seko Delfi arī Instagram profilā — pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!

Skatiet arī