Premium opcijas. Palīdzības iespējas atbalsta programmatūrās: Assure un Premium

ASC Premium XD kāpnes 1 x 10 kāpšļi; - VDSTEENXXL

Off-Road Bonus: 2015 Hyundai Santa Fe Off-Road on Everyman Driver

Urugvaja Studenta abonementa opcijas Mēs piedāvājam vairākas opcijas YouTube pieredzes paplašināšanai. Jūs saņemsiet visas piedāvātās priekšrocības ar atlaidi. Apskatiet mūsu maksas abonementu opcijaslai izlemtu, kura opcija jums ir piemērotākā.

premium opcijas

Datorā vai mobilā tīmekļa pārlūkprogrammā atveriet vietni youtube. Atlasiet vienumu Izmēģināt premium opcijas bez maksas. Izpildiet norādītās darbības, lai pabeigtu SheerID verifikāciju.

premium opcijas

Ja SheerID komanda varēs verificēt jūsu piemērotību, tiksiet novirzīts uz YouTube, lai turpinātu reģistrāciju. Ja netiksiet uzreiz verificēts, jums būs jāaugšupielādē papildu dokumentācija piemērotības verificēšanai.

premium opcijas

Šie dokumenti tiks izskatīti manuāli. Jūs saņemsiet e-pasta paziņojumu par piemērotības statusu 20 minūšu laikā ASV un 48 stundu laikā visās citās atrašanās vietās.

  1. Mazāk Drošības kontroles centrs ir vieta, kur varat atrast Microsoft Office programmu drošības un privātuma iestatījumus.
  2. Арчи отправится с нами.

Ja papildu verifikācijas procesā jūsu piemērotība tiks apstiprināta, jums būs atkārtoti jāpiesakās savā kontā. Premium opcijas savu profilu, pieskaroties profila attēlam.

premium opcijas

Atlasiet vienumu Maksas abonementi, un tiks parādīts paziņojums ar aicinājumu pabeigt reģistrāciju, veicot tālāk norādītās darbības. Atlasiet maksājuma veidu, ko vēlaties izmantot, vai pievienojiet jaunu maksājuma veidu. Lai pabeigtu darījumu, noklikšķiniet uz vienuma Iegādāties.

premium opcijas

Lejupielādējiet savas iecienītākās dziesmas un videoklipus, lai pēc tam klausītos bezsaistē, kā arī veiciet citas darbības. Vai tas bija noderīgs?

premium opcijas

Skatiet arī