Pulsācijas algoritms.

pulsācijas algoritms

binārā opcija izmēģināt nopelnīt naudu internetā bez darba pieredzes

Kāds pulsācijas algoritms algoritms, ko izmanto pulsācijas spiediena noteikšanai skrūves sūknī? Jūs varat iegūt zināmu izpratni, mērot pārvietojumu mehāniskās pulsācijas algoritms gadījumā; un spiediens šķidruma pulsācijai pieejamos punktos sūkņa iekšpusē.

corsa capital pārskata binārās opcijas ieguldījums bitkoīnu freerollos

Lai iegūtu šķidruma vibrāciju, spiedienu vs laika dati Timeseries var sadalīt, izmantojot ātro Furjē pārveidojumu FFTlai iegūtu pārveidoto spiedienu salīdzinājumā ar frekvenču diagrammu. Tur jūs varat sagaidīt saprātīgu maksimumu sūkņa vietējās frekvencēs, kas ir daudzkārtīgi ar rotācijas ātrumu harmonikas.

Sakarā ar mehāniskās vibrācijas motora un blīvējuma komplektiem būs daži pīķi. Bet citi pīķi, īpaši lieli, ir saistīti ar pulsāciju.

viegli nopelnīt video nopelnīt naudu internetā no mobilā bez ieguldījumiem

Skrūvju sūkņiem apgriezienu skaits ir zems, kas nozīmē, ka jebkura augstfrekvences virsma ir anomālija. Mums pieder vairāk nekā komplekti uzlabotas ražošanas un pārbaudes iekārtas, lai ražotu produktus dažādās kategorijās un specifikācijās.

Mūsu produkti: ugunsdzēsības sūknisugunsdzēsības sūkņu komplektscentrbēdzes sūkniszemūdens sūknis, pārnēsājamais sūknis, skrūves sūknis, eļļas sūknis, sūkņa kontrolieris Mūsu galvenie produkti tiek pārdoti vislabāk Eiropā un Dienvidaustrumu Āzijā.

idejas, kā nopelnīt naudu par nulli kā ātri padarīt bitcoin

Skatiet arī