Reģistrēt iespējas, Vēl plašākas iespējas transportlīdzekļa reģistrācijas apliecības saņemšanai | Jaunumi

Laulības reģistrācijas iespējas Latvijā - LV portāls

Kā reģistrēt auto?

Attālināti un vienkārši! Pievienoja 21 maijs Peteris Ceļu satiksmes drošības direkcija CSDD jau pirms Covid sākuma piedāvāja saviem klientiem ērtu un vienkāršu reģistrācijas procesu.

reģistrēt iespējas

Zemāk apskatīsim kā tieši to var izdarīt. Lai veiksmīgi notiktu auto reģistrācija pārdevējam tas no sākuma ir jānoņem no uzskaites. Taču par visu detalizētāk raksta turpinājumā.

reģistrēt iespējas

Apskatīsim divus scenārijus pēc kuriem var iegādāties automobili. Katram scenārijam ir atšķirīgs auto reģistrēšanas process: Latvijā reģistrēts auto un vienkārša īpašnieku maiņa; Latvijā ievests auto no ārzemēm un pirmreizējā reģistrācija.

Mājas (istabas) dzīvnieku reģistrācija

Latvijā reģistrētas automašīnas īpašnieku maiņa Latvijas valsts auto reģistrācijas reģistrēt iespējas zīmes Ja jūsu noskatītais auto jau ir Latvijā reģistrēts un tam ir valsts numura zīmes, tad lai sekmīgi veiktu auto īpašnieku maiņu atliek izpildīt četrus soļus.

Auto noņemšanas no uzskaites Esošajam automašīnas īpašniekam ir jāveic auto noņemšana no uzskaites.

reģistrēt iespējas

Pircējs veic atzīmi reģistrā Pircējam ir jāautorizējas CSDD e-pakalpojumu vidē un jāveic atzīme reģistrā par to, ka viņš vēlas iegādāties konkrētu transportlīdzekli. Pārdevējs apstiprina īpašnieku maiņu Automašīnas pārdevējam tiek dotas piecas dienas laika, lai apstiprinātu reģistrēt iespējas īpašnieku maiņu.

Notikuma apraksts

Vislabāk ir informēt pārdevēju par veikto atzīmi, lai process noritētu pēc iespējas raitāk. Par papildus samaksu — EUR 1,98, tehnisko pasi var pasūtīt arī uz pircēja norādītu adresi Latvijā.

reģistrēt iespējas

Lai piedalītos ar jauno transporta līdzekli satiksmē, tam ir nepieciešama derīga OCTA polise un tehniskā pase. OCTA var noformēt pirms tehniskās pases saņemšanas, izmantojot e-pastā saņemto 100 ieņēmumi internetā numuru.

Transportlīdzekļa īpašnieka maiņu reģistrēt iespējas nevar noformēt, ja: tas ir norakstīts vai izslēgts no reģistra; tā reģistrācija ir pārtraukta uz laiku; tas nodots tirdzniecībai; tas reģistrēts kopīpašumā vai valdījumā; tam reģistrēts liegums; nav nomaksāti transportlīdzeklim, pārdevējam vai pircējam piemēroti sodi.

Lasiet vēl:.

reģistrēt iespējas

Skatiet arī