Simboliska emisija

simboliska emisija

simboliska emisija

Korbins ar šo ierosinājumu nāca klajā pēc 11 dienu simboliska emisija vides aktīvistu protestiem Londonā. Protestētāji savu akciju laikā nobloķēja tiltus, svarīgus ielu krustojumus un traucēja pasažieru vilcienu simboliska emisija.

Korbins parlamentā norādīja, ka likumdevējiem jāieklausās tajos, kuriem ir visvairāk ko zaudēt no klimata izmaiņām, un norādīja, ka jaunā paaudze vides un klimata jautājumos spriež saprātīgāk par politiķiem.

simboliska emisija

Viņš uzsvēra, ka klimata jautājums ir nozīmīgākā mūsdienu problēma un laiku šķiest nedrīkst. Viņš pauda cerību, ka Lielbritānijas parlaments, kļūstot par pirmo parlamentu simboliska emisija, kas izsludinājis ārkārtas stāvokli vides un klimta jomā, pamudinās likumdevējus un valdības citās valstīs uz līdzīgiem soļiem.

simboliska emisija

Korbins vēlas no britu valdības rīcību, lai sekmētu globālās temperatūras kāpuma ierobežošanu ar 1,5 grādiem. Lai to panāktu siltumnīcefektu izraisošo gāzu izmešu emisija pasaulē būtu līdz Neatkarīgā komiteja par klimata izmaiņām, kas sniedz ieteikumus Lielbritānijas valdībai, savā jaunākajā ziņojumā gājusi vēl soli tālāk, ierosinot valdībai pilnībā izskaust siltumnīcas efektu izraisošo gāzu emisiju līdz Ziņojumā norādīts, ka Lielbritānijai strauji jāmaina viss, sākot no mājokļu apkures veidiem un beidzot ar ēšanas paradumiem.

Komiteja aicinājusi samazināt gaļas un piena produktu patēriņu, mainīt lauksaimnieku darbības veidu un pilnībā pāriet uz elektriskajiem transporta līdzekļiem līdz Ziņojumā uzsvērts, ka valdībai jābūt ambiciozai, ja tā vēlas samazināt klimata izmaiņu ietekmi, un norādīts, ka esošie pasākumi ir nepietiekami pat pašreizējo mērķu sasniegšanai.

Skatiet arī