Simbolisks maksājums, Kredīts no Moneza

simbolisks maksājums
  • Latvijas Nacionālais terminoloģijas portāls
  • Biedrība J3 dibināta, balstoties uz Jūrkalnes draugu grupas iniciatīvu,
  • Laikraksts "Latvietis": Atbalsts vecākiem ar ceturtā bērna nākšanu pasaulē
  • Aizdevēja Moneza atsauksmes un informācija

Pirms piesakāties kredītam, izvērtējiet savas iespējas to atmaksāt! Lai saņemtu kredītu, nav nepieciešama ne simbolisks maksājums, ne galvojums.

simbolisks maksājums

Termiņš no 61 dienas simbolisks maksājums 36 mēnešiem. Reģistrācijas maksa - 0.

simbolisks maksājums

Kas jāzina, lai saņemtu kredītu: Jābūt vecumā no 20 līdz 70 gadiem. Jābūt pastāvīgam Latvijas iedzīvotājam.

simbolisks maksājums

Jābūt aktīvam mobilā tālruņa pieslēgumam. Jābūt kontam kādā no Latvijā reģistrētām bankām. Kredīta saņemšanas kārtība: Lai pieteiktos kredītam, nepieciešams aizpildīt pieteikuma formu Moneza mājas lapā.

Pieteikuma aizpildīšanai būs nepieciešams norādīt personas kodu, tālruņa numuru un e-pastu, šī brīža nodarbinātības statusu, ikmēneša ienākumus, ikmēneša maksājumus par citām kredītsaistībām. Pēc reģistrācijas jāveic simbolisks maksājums 0.

simbolisks maksājums

Cik ātri es saņemšu naudu? Tiklīdz tiks saņemts identifikācijas maksājums, Moneza speciālisti dažu minūšu laikā pieņems lēmumu par aizdevuma piešķiršanu.

  • Cik maksā ātro kredītu aizņemšanās - Ludzas Zeme
  • Lai saņemtu ātro naudas aizdevumu, klientam internetā ir jāaizpilda pieteikuma anketa un no sava bankas konta jāveic simbolisks maksājums — 0,01 eur Credit24 ātrais kredīts EUR no 6 līdz 24 mēnešiem.
  • Tiešmaksājumu griesti – būt vai nebūt? | chesterh.com
  • Moneza. Aizdēvēja apraksts.

Kredīta piešķiršanas gadījumā Moneza naudu pārskaitīs 15 minūšu laikā. GPL no Kredīta aprēķina piemēriem ir tikai informatīva nozīme un tie ir balstīti kreditoru mājas lapā pieejamajā informācijā.

simbolisks maksājums

Patiesā kredīta summa un procentu likme var mainīties atkarībā no kredītvēstures, ienākumiem un izvēlētās summas. Lai uzzinātu precīzas kredīta izmaksas, jāvēršas pie kreditora. Informācija par sankcijām Pārliecinies, ka aizdevuma apmaksu veic saskaņā simbolisks maksājums grafiku. Grafiku varēs apskatīt savā lietotāja profilā vai e-pastā.

simbolisks maksājums

Moneza pēc aizņēmēja lūguma var pagarināt aizdevuma atmaksas datumu Aizdevuma līgumā noteiktajā kārtībā. Aizdevuma atmaksas kavējuma gadījumā Moneza vispirms visiem iespējamajiem līdzekļiem mēģinās sazināties ar aizņēmēju, lai informētu par aizdevuma atmaksas datuma kavējumu un brīdinātu aizņēmēju par iespējamajām sekām sakarā ar aizdevuma atmaksas datuma kavējumu.

Aizdevējam ir tiesības nodot kavēto maksājumu piedziņas tiesības trešajām personām, kuru izdevumus sedz aizņēmējs.

Skatiet arī