Tirdzniecības čempionāts. LATVIJAS KORPORATĪVAIS TELPU FUTBOLA ČEMPIONĀTS

Pirmo reizi notiks Latvijas korporatīvais telpu futbola čempionāts Pirmo reizi tirdzniecības čempionāts Latvijas korporatīvais telpu futbola čempionāts Svētdien, Turnīra oficiālā atklāšanas ceremonija ieplānota pulkstenbet pirmie mači jau no pulksten Pirmajā gadā sacensībās piedalīsies astoņas komandas, kas septiņās kārtās, katrai ar katru tiekoties pa vienai reizei, noskaidros čempionus, kā arī pārējo godalgoto vietu ieguvējus.

emitenta opcija dod tiesības uz visticamākās bināro opciju prognozes

Jāpiebilst, ka čempioni savā valdījumā uz gadu iegūs arī ceļojošo kausu. Spēles notiks omulīgajā Tirdzniecības čempionāts Pirmās kārtas spēļu kalendārs DSV — Euro Live Technologies Baltic International Bank — Accenture Luminor — LNK Group Latvijas korporatīvais telpu futbola čempionāts tiek organizēts ar mērķi sekmēt biznesa un personiskos kontaktus starp organizācijām un to darbiniekiem, organizēt aktīvu atpūtu, kā arī noskaidrot meistarīgākās telpu futbola komandas un spēlētājus starp Latvijas uzņēmumiem, popularizēt telpu futbolu Latvijā.

kur bitcoin ir lētāks nopelnīt naudu pensijā

Čempionāta laureāti iegūs kausus un medaļas, kā arī turnīra organizatoru un partneru sarūpētas vērtīgas balvas. Visi čempionāta dalībnieki saņems piemiņas balvas speciāli paredzētajā oficiālajā noslēgumā un apbalvošanas ceremonijā.

Daļa no dalības maksa tiks novirzīta sociālas atbildības mērķiem un futbola popularizēšanai.

kā noņemt pelnīšanas metodi kā vārdos nopelnīt naudu internetā

Vairāk informācijas meklējiet turnīra oficiālajā mājas lapā www.

Skatiet arī