Tirgotāju apmācība, VAAD - Reģistrācija Sēklaudzētāju un sēklu tirgotāju reģistrā

Kurši — Vikipēdija

kā kiyosaki nopelnīja naudu

Saturs turpināsies pēc reklāmas Reklāma Valsts izglītības attīstības aģentūra trešdien, 8. Profesiju klāsts pirms katras uzņemšanas esot saskaņots ar uzņēmējiem, tādējādi pēc iespējas ātrāk sagatavojot darba tirgum nepieciešamos speciālistus. Šis esot viens no sekmīgākajiem projektiem Eiropas Savienībā, jo šogad iekļuvis Eiropas Komisijas konkursa "Regio Stars " finālā, kurā apbalvo veiksmīgākos ar Eiropas Savienības ES fondu līdzfinansējumu īstenotos projektus.

jūs nevarat nopelnīt visu naudu pasaulē

Patiesībā darba tirgū ir vismaz divtik lielāks pieprasījums pēc tirdzniecības darbiniekiem. Turklāt piedāvātā pārdevēju apmācības programma Daugavpils tirdzniecības profesionālā vidusskolā nav saskaņota ar nozares darba devēju organizāciju.

bināro opciju titantrade

Projektu "Jauniešu garantijas ietvaros" finansē ar ES Jaunatnes nodarbinātības iniciatīvas un Eiropas Sociālā fonda atbalstu, kā arī no Latvijas valsts budžeta. Ņemot vērā iepriekš tirgotāju apmācība, Latvijas Tirgotāju asociācija vērsusies valdībā ar aicinājumu sniegt skaidrojumu par šādu ačgārnu valsts atbalsta politiku nodarbinātības un profesionālās apmācības jomā.

Bitcoin pieaugums

Seko Delfi arī Instagram profilā — pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!

Skatiet arī