Uralkali iespējas

Es pelnu naudu par bināro opciju pārskatiem bināro opciju stratēģijas pārskats

Uralkali iespējas     KP konstatēja, ka minētā apvienošanās neietekmēs konkurenci, tāpēc lēma par darījuma atļaušanu. Apvienošanās ir saistīta ar minerālmēslu un ķīmisko vielu izplatīšanu vairāku valstu teritorijās, tai skaitā Latvijā.

bināro opciju panelis izveidojiet savu vietni, lai nopelnītu naudu internetā

AS "United Chemical Company Uralchem" grupas uzņēmumi Latvijas teritorijai piegādā slāpekli un fosfātus saturošos un kompleksos kālija minerālmēslus, savukārt AS "Uralkali" ražo un eksportē kālija saturošus produktus jeb potašu. AS "United Chemical Company Uralchem" pieder vairāki saistītie uzņēmumi Latvijā, kas pārdod un reklamē tās produktus ārpus Krievijas Federācijas, piegādā Latvijas tirgum minerālmēslus un ķīmiskos produktus, darbojas Latvijas fluorpolimēru tirgū, nodarbojas ar minerālmēslu loģistiku.

Izvērtējot tirgus dalībnieku sniegto un KP rīcībā esošo informāciju, KP secina, ka apvienošanās rezultātā būtiski nemainīsies uralkali iespējas struktūra, nemazināsies konkurence un neizveidosies vai nenostiprināsies dominējošais stāvoklis nevienā no minētajiem minerālmēslu tirgiem Latvijas teritorijā.

tirdzniecība ar ziņu smalkumiem kā izdrāzt cilvēkus internetā, lai nopelnītu naudu

Lai nepieļautu būtisku konkurences samazināšanos uzņēmumu apvienošanās rezultātā, apvienošanās darījumiem, kas atbilst  Konkurences likumā noteiktajiem kritērijiem, nepieciešama KP atļauja. Tādējādi KP nodrošina valstisku kontroli pār tirgu koncentrēšanos, lai neveidojas tādas strukturālas izmaiņas, kuru rezultātā patērētājiem ilgtermiņā tiek ierobežotas izvēles iespējas vai preces un pakalpojumi jāiegādājas par nekonkurētspējīgu uralkali iespējas.

Skatiet arī