Uzdevuma opcija

Uzdevumu pievienoÅ”ana, rediģēŔana, dzÄ“Å”ana un PabeigÅ”ana

Mazāk NoklausÄ«ties ziņas, tērzÄ“Å”anas ziņas un uzdevumus, kas tiek skaļi lasÄ«ti, izmantojot immersive lasÄ«tāju pakalpojumā Microsoft Teams izglÄ«tÄ«bas iestādēm.

Kalendāra, piezīmju un uzdevumu skatīŔana

Immersive lasītājā ir iekļauti arī gramatikas rīki, piemēram, runas un attēla vārdnīcas daļas. Atveriet immersive lasītāju no ziņojuma Novietojiet kursoru virs uzdevuma opcija ar savu kursora vai pieskarieties ar pirkstu skārienekrāna ierīci.

Atlasiet Papildu opcijas un pēc tam immersive lasÄ«tāju. AizraujoÅ”s lasÄ«tājs sāksies kā pilnekrāna pieredze. Atveriet immersive lasÄ«tāju no uzdevuma Ja esat skolēns, atveriet uzdevumu un atlasiet immersive lasÄ«tāja.

tirdzniecÄ«ba ar ziņu smalkumiem binārās opcijas plaÅ”saziņas lÄ«dzekļos

Ja esat pedagogs, atveriet uzdevumu un atlasiet skolēna skats, pēc tam Immersive lasÄ«tāja. Immersive lasÄ«tāja lÄ«dzekļi Varat veikt vienu vai vairākas no Ŕīm darbÄ«bām immersive lasÄ«tājāatkarÄ«bā no tā, kā vēlaties koncentrēties uz ziņojumu vai uzdevuma tekstu.

Lai izdzēstu uzdevumu uzdevumu sarakstā: Dodieties uz sarakstu, kurā vēlaties izdzēst uzdevumu. Atlasiet uzdevumu, kuru vēlaties dzēst. Atlasiet dzēst Apstipriniet, ka vēlaties izdzēst uzdevumu. Lai uzdevumu pabeigtu uzdevumu sarakstā: Dodieties uz sarakstu, kurā vēlaties pabeigt uzdevumu. Atlasiet radiopogu blakus uzdevumam, lai to pabeigtu.

Atlasiet Atskaņotlai izceltu dokumenta lasÄ«Å”anu balsÄ« un vienlaikus redzētu tekstu. Pēc noklusējuma Diktors sāk lasÄ«t no lapas augÅ”daļas; ja ir atlasÄ«ts kāds vārds, lasÄ«Å”ana tiek sākta no atlasÄ«tā vārda.

IesaiņoÅ”ana

Atlasiet Pauzēt, lai pārtrauktu atskaņoÅ”anu. Atlasiet Balss opcijas dokumenta augŔējā labajā uzdevuma opcija, lai mainÄ«tu atskaņoÅ”anas ātrumu.

tendenču maiņa binārās opcijās bitcoin burbulis

Teksta opcijas Varat mainÄ«t dokumenta izskatu, izmantojot teksta opcijas. Teksta opcijas var palÄ«dzēt koncentrēties uz saturu un noņemt vizuālo uzmanÄ«bu. Iestatiet teksta lielumu, atstarpes, fontu un dizainus, kas atbilst jÅ«su mācÄ«Å”anās vajadzÄ«bām.

RādÄ«t uznirstoÅ”o ziņojumu ar uzdevumu plānotāju

Varat palielināt vai uzdevuma opcija teksta lielumu un atstarpes starp burtiem un vārdiem. AtlasÄ«tā dizaina krāsa kļūst par dokumenta fona krāsu. Pārslēdziet uz RādÄ«t avota formatējumulai saglabātu formatējumu no sākotnējā teksta, piemēram, treknraksts vai PasvÄ«trojums. Uzdevuma opcija daļas gramatikas opcijās Atlasiet vienu vai vairākas no Ŕīm opcijām: Zilbes, lai sadalÄ«tu vārdus zilbēs. Lietvārdi, lai iezÄ«mētu lietvārdus dokumentā violetā krāsā.

uz priekŔu un opcija kā nopelnīt naudu par lietām

DarbÄ«bas vārdi, lai iezÄ«mētu darbÄ«bas vārdus dokumentā sarkanā krāsā. ÄŖpaŔības vārdilai iezÄ«mētu Ä«paŔības vārdus dokumentā zaļā krāsā.

Mazāk TurnitIn ir pieejama pakalpojumā Microsoft Teams, lai iegÅ«tu iebÅ«vētas lÄ«dzÄ«gās studentu uzdevumu pārbaudes. Å Ä« opcija racionalizē ŔķiroÅ”anas procesu, vienlaikus uzlabojot skolēniem, kas ir svarÄ«gi izveidot autentisku darbu. Ja jums ir TurnitIn abonements, IT administratori var reÄ£istrēties, lai iespējotu integrāciju Å”eit. Izveidojiet jaunu uzdevumu ar iespējotu TurnitIn: Pārejiet uz klases grupas vispārÄ«go kanālu un atlasiet cilni uzdevumi.

Apstākļa vārdulai izceltu apstākļa vārdu dokumentā dzeltenā krāsā. Pārslēdziet uz Rādīt uzlīmeslai skatītu etiķeti zem izceltajām runas daļām.

Lai rediģētu uzdevumu uzdevumu sarakstā:

LasÄ«Å”anas preferences LÄ«niju fokuss ļauj lasÄ«tājiem saÅ”aurināt savu lasÄ«Å”anas pieredzi, iezÄ«mējot vienas, trÄ«s vai piecu lÄ«niju komplektus to izvēlētajā materiālā immersive lasÄ«tājā. Izmantojiet pārslēgu, lai to ieslēgtu vai izslēgtu.

Kā soli pa solim pieŔķirt uzdevumus klasē Pirmie soļi Pirms izskaidrot kā sadalÄ«t uzdevumus klasē, var bÅ«t noderÄ«gi zināt kārtÄ«bu, kā piekļūt Google pakalpojumam, kas veltÄ«ts tālmācÄ«bai, un, jo Ä«paÅ”i, izveidot jaunu kursu. Vispirms dodieties uz Google mājas lapu un noklikŔķiniet uz pogas ReÄ£istrācija, augŔējā labajā stÅ«rÄ«, lai pierakstÄ«tos ar savu personÄ«go Google kontu var izmantot pakalpojumā Classroom mājas izglÄ«tÄ«bas iestādē vai ārpus skolas vai uzdevuma opcija G Suite for Education kontā. Pēc tam noklikŔķiniet uz ikonas a režģis augŔējā labajā stÅ«rÄ« un atlasiet Klase no atvērtās izvēlnes, lai piekļūtu Google pakalpojuma galvenajai lapai.

Attēla vārdnÄ«ca sniedz iespēju noklikŔķināt uz jebkura atseviŔķa uzdevuma opcija, lai to dzirdētu lasÄ«ts balsÄ« un skatÄ«tu attēlu, kas palÄ«dz definēt vārdu. TulkoÅ”ana ļauj tekstu tulkot citās valodās, izmantojot Word vai dokumentu.

Studentu ieslēgÅ”ana

Atlasiet Aizvērtlai izietu no immersive lasÄ«tāja. MÅ«su nolÅ«ks ir Å”o saturu padarÄ«t jums noderÄ«gu. Vai jÅ«s varat mÅ«s kādi ir izvēles bināri, vai informācija bija noderÄ«ga? Å eit ir raksts angļu valodā jÅ«su atsaucei.

Skatiet arī