Uzminēt variantu, Valmieras Piens

Tests: Vai vari uzminēt, kura Latvijas ezera nosaukums ir šeit paslēpies? - Spoki

uzminēt variantu

Sūtīt e-pastā Tā kā laimests ir ļoti iespaidīgs, veiksminieks bija atturīgs un par savu personību plašākai sabiedrībai bija ar mieru atklāt vien to, ka ir vīrietis no Vidzemes.

Toties laimētājs labprāt pastāstīja savu uzminēt variantu pieredzi: "Loterijās opcijas pozīcijas atvēršana reti, bet tad, kad to daru, pērku biļetes ar maksimālo likmi, lai būtu iespēja pretendēt uz lielāko laimestu. Loteriju Keno iegādājos pirmo reizi, stundu pirms izlozes sākuma, pie tam spēlēju Ātrspēli veiksmes skaitļus spēlētāja vietā pēc nejaušības principa uzminēt variantu iLOTO sistēma - LL.

Vakarā pēc izlozes gāju gulēt un nolēmu, ka jāpaskatās savā lietotāja profilā, kā veicies.

uzminēt variantu

Skatos, ka sadaļā "Laimests" ir skaitlis eiro un vēl paspēju nodomāt - "redz kā ielikuši šeit reklāmu", taču īsti mierīgs prāts, redzot šo skaitli, man nebija.

Modināju sievu, lai paskatās uz šo summu, un beigās salīdzināju savus izvēlētos skaitļus un izlozes rezultātus, līdz sapratu, ka patiešām esmu laimējis!

uzminēt variantu

Jau ziņots, ka Loterijas Keno Laimīgā loterijas biļete ar diviem spēles variantiem likme 10 eiro par variantu un abiem Džokeriem kopsummā uzminēt variantu 23 eiro iegādāta internetā. Līdz šim lielākais loteriju laimests eiro vērtībā Līdz šim lielākais Keno laimests par 10 uzminētiem skaitļiem ir bijis eiro un tas ir ticis laimēts divas reizes - Keno izlozes notiek trīs reizes dienā, septiņas dienas nedēļā.

uzminēt variantu

Maksimālais iespējamais laimests loterijā Keno par uzminētiem 10 skaitļiem šobrīd ir eiro lai to saņemtu, jāiegulda likme 10 eiro.

Skatiet arī