Uzticības iespējas

uzticības iespējas

Influenceri personiskos stāstos dalās sāpīgā pieredzē - Alishuks M

Ar aplikācijas palīdzību bērni un pusaudži visu diennakti var bez uzticības iespējas zvanīt uz Bērnu un pusaudžu uzticības tālrunisaņemt e- konsultāciju krīzes situācijās, kā arī sazināties ar konsultantiem čatā. Pie Uzticības tālruņa speciālistiem var vērsties jebkurš bērns vai pusaudzis, kurš saskāries ar grūtībām un nezina, uzticības iespējas tās risināt, kurš piedzīvojis saskarsmes grūtības ar vecākiem, vienaudžiem vai citiem cilvēkiem, piedzīvojis seksuālu, fizisku vai emocionālu vardarbību, izjūt apjukumu, dusmas, skumjas vai citas spēcīgas negatīvas emocijas, kā arī — lai aprunātos ar speciālistiem par citiem sasāpējušiem jautājumiem.

Ieejot tehnoloģiju gadsimtā, mēs redzam, ka liela daļa bērnu palīdzību labprāt saņemtu arī rakstveidā — gan tādēļ, ka negrib, lai apkārtējie dzird sarunas, gan tādēļ, ka vēlas apdomāt savu vēstījumu, vai vienkārši nespēj runāt par savām sāpēm. Mēs pielāgojamies šīm gaidām — no Čats darbojas darbadienās no plkst.

uzticības iespējas finansiālās neatkarības koeficients savitskaya

Uzticības tālrunis bez maksas pieejams visu diennakti, 7 dienas nedēļā. Uzticības iespējas pieejama Google Play un App Store veikalos. Šī informācija ir publisks paziņojums un neatspoguļo LV portāla viedokli.

uzticības iespējas kā sākt pelnīt naudu biržā iesācējam mājās

Par tās saturu atbild iesūtītājs. Publicēšanas noteikumi Labs saturs.

uzticības iespējas nauda par bināro iespēju pārskatiem

Skatiet arī