Vairāku iespēju

vairāku iespēju

Mazāk Lai apkopotu un sniegtu atskaišu rezultātus no atsevišķām darblapām, varat apvienot datus no katras lapas šablona darblapā.

Patīkams pārsteigums

Lapas var būt tajā pašā darbgrāmatā, kurā atrodas galvenā darblapa vai citās darbgrāmatās. Konsolidējot datus, jūs apkopojat datus, lai jūs varētu vienkāršāk atjaunināt un apkopot pēc vajadzības. Piemēram, ja jums ir izdevumu darblapa katram no reģionālajiem birojiem, varat izmantot konsolidāciju, lai šos datus tuvinātu galvenajā korporatīvās izdevumu darblapā. Šajā šablona darblapā var būt arī pārdošanas kopsummas un vidējās vērtības, pašreizējā inventāra saraksts un augstākie pārdošanas produkti visā uzņēmumā.

Papildinformāciju par veidnēm skatiet rakstā veidnes izveide.

Meklēšanas forma

Tas ir arī ideāls laiks, lai iestatītu veidni ar Excel tabulām. Datu konsolidēšanas veidi Ir divi veidi, kā konsolidēt datus pēc pozīcijas vai kategorijas. Konsolidācija pēc pozīcijas: datiem avota apgabalos ir vienāds pasūtījums un tiek izmantotas tās pašas etiķetes.

Izveidojiet datu tabulas ar vienu mainīgo vai diviem mainīgajiem atkarībā no tā, cik mainīgo un formulu ir jāpārbauda. Datu tabulas ar vienu mainīgo Izmantojiet datu tabulu ar vienu mainīgo, ja vēlaties uzzināt, kā viena mainīgā vērtības vienā vai vairākās formulās mainīs šo formulu rezultātus. Piemēram, var izmantot datu tabulu ar vienu mainīgo, lai uzzinātu, kā dažādi procentu kursi ietekmē ikmēneša ķīlas maksājumus, izmantojot funkciju PMT. Vienā kolonnā vai rindā vairāku iespēju mainīgo vērtības, un rezultāti tiek parādīti blakus esošā kolonnā vai rindā. Datu tabulas ar diviem mainīgajiem Izmantojiet datu tabulu ar diviem mainīgajiem, lai uzzinātu, kā divu mainīgu vērtību starpā vienā formulā mainīsies šīs formulas rezultāti.

Izmantojiet šo metodi, lai konsolidētu datus no darblapu sērijas, piemēram, struktūrvienību budžeta darblapām, kas izveidotas no vienas veidnes. Konsolidācija pēc kategorijas: ja dati avota apgabalos nav sakārtoti tādā pašā secībā, bet izmanto tās pašas etiķetes. Izmantojiet šo metodi, lai konsolidētu datus vairāku iespēju darblapu sērijas, kurām ir atšķirīgi izkārtojumi, bet kurām ir vienādas datu etiķetes.

Interese ārzemēs

Datu konsolidēšana pēc kategorijas līdzinās rakurstabulas izveidei. Izmantojot rakurstabulu, tomēr varat viegli pārkārtot kategorijas. Apsveriet iespēju izveidot rakurstabuluja ir nepieciešams elastīgāks konsolidācija pēc kategorijas. Lai gan skats var atšķirties, ja izmantojat citu programmas Excel versiju, darbības ir vienādas.

Veiciet šīs vairāku iespēju, lai vairākas darblapas konsolidētu šablona darblapā: Ja vēl neesat to izdarījis, iestatiet datus katrā komponentu lapā, rīkojoties šādi: Pārliecinieties, vai visi datu diapazoni ir saraksta formātā.

vairāku iespēju bitkoini jau no paša sākuma

Katrai kolonnai ir jābūt ar etiķeti galveni pirmajā rindā, un tajā ir līdzīgi dati. Sarakstā nedrīkst būt tukšu rindu vai kolonnu. Novietojiet katru diapazonu atsevišķā darblapā, bet neievadiet neko no galvenās darblapas, kurā plānojat konsolidēt datus.

Vai nepieciešama papildu palīdzība?

Programma Excel veiks šo uzdevumu. Pārliecinieties, vai visiem diapazoniem ir vienāds izkārtojums.

Сперва все люди следили за каждым отрывком совместно, но через три или четыре просмотра Ричард решил, что подобная трата времени крайне неэффективна. - Оптимизатор ты наш, - объявил Макс, не думая возражать. В одном кадре промелькнула Кэти. В Вегасе выходила на работу ночная смена. Уличные проститутки искали клиентов у дверей одного из vairāku iespēju.

Šablona darblapā noklikšķiniet konsolidēto datu parādīšanas apgabala kreisajā augšējā šūnā. Lodziņā Funkcija noklikšķiniet uz summārā funkcija, kas vairāku iespēju Excel jāizmanto datu konsolidēšanai.

vairāku iespēju vietņu skaits nopelna naudu

Noklusējuma funkcija ir Sum. Tālāk ir parādīts piemērs, kurā ir atlasīti trīs darblapu diapazoni: Atlasiet datus. Pēc tam lodziņā atsauce noklikšķiniet uz sakļaušanas pogas, lai samazinātu paneli, un darblapā atlasiet datus. Noklikšķiniet uz darblapas, kurā ir dati, kas jākonsolidē, atlasiet datus un pēc tam noklikšķiniet uz pogas Izvērst dialogukas atrodas pa labi, lai atgrieztos dialogā vairāku iespēju.

Ja darblapa ar datiem, kas ir jākonsolidē, ir citā darbgrāmatā, noklikšķiniet uz Pārlūkotlai atrastu šo darbgrāmatu. Pēc atrašanās vietas un noklikšķināšanas uz Labi, Excel ievadīs faila ceļu lodziņā atsauce un pievieno izsaukuma zīmi uz vairāku iespēju vairāku iespēju.

Komandā iejutos pārsteidzoši viegli, visi draudzīgi. U izlasē arī biju tikai uz trim treniņiem, bet uzstādījumi bija diezgan līdzīgi.

Pēc tam varat turpināt atlasīt citus datus. Šeit ir piemērs, kurā ir atlasīti trīs darblapu diapazoni: Konsolidētajā uznirstošajā logā noklikšķiniet uz Akciju tirgus iespējas ar piemēriem. Atkārtojiet šo darbību, lai pievienotu visus konsolidācijas diapazonus.

Vai šī informācija bija noderīga?

Automātiskie un manuālie atjauninājumi: Ja vēlaties, lai programma Vairāku iespēju atjauninātu konsolidācijas tabulu automātiski, mainoties avota datiem, vienkārši atzīmējiet izvēles rūtiņu izveidot saites uz avota datiem. Ja šis lodziņš paliek neatzīmēts, konsolidāciju var atjaunināt manuāli.

Autoveikals laukos – vienīgā iespēja sagādāt pārtiku

Ja nepieciešams mainīt diapazona apjomu vai aizstāt diapazonu, noklikšķiniet uz diapazona konsolidācijas uznirstošajā sarakstā un atjauniniet to, izmantojot iepriekš norādītās darbības. Tādējādi tiks izveidota jauna diapazona atsauce, tāpēc pirms atkārtotas konsolidēšanas būs jādzēš iepriekšējā.

Noklikšķiniet uz Labi, un programma Excel ģenerēs konsolidāciju.

Valsts policija pieļauj iespēju atteikties no vairāku funkciju pildīšanas

Ja vēlaties, varat lietot formatējumu. To ir nepieciešams formatēt tikai vienreiz, ja vien netiek atkārtoti palaista konsolidācija. Cita avota apgabala etiķetēm neatbilstošās etiķetes konsolidācijā veido atsevišķas rindas vai kolonnas.

vairāku iespēju minimālā summa tirdzniecībai

Pārliecinieties, vai visām kategorijām, kuras nav jākonsolidē, ir unikālas etiķetes, kuras parādās tikai vienā avota diapazonā. Formulas izmantošana datu konsolidācijai Ja dati konsolidācijai ir dažādās darblapās dažādās šūnās: Katrai darblapai ievadiet formulu ar šūnu atsaucēm uz citām darblapām.

Skatiet arī