Variants ro

variants ro

Žoga paneļiem no 5 mm stieples pēc krāsošanas biezums ir attiecīgi 5.

darījumu centru reitings

Paneļi no 4 mm stieples: biezums 4. Žogu izgatavošanā mēs pieliekam visas pūles piedāvātās produkcijas kvalitātei, tā nodrošinot ilgtspējīgu tās funkcionalitāti bez īpašas kopšanas. Šim mērķim aizsargpārklājumos, tehniskajā projektēšanā un materiālu izvēlē tiek izmantotas jaunākās tehnoloģijas, kuras kopā ar unikāliem dizaina risinājumiem ļauj sasniegt vislabāko rezultātu.

garantēšanas iespējas

Piedāvājam žogu variantus un modeļus no betona, koka, metāla sakausējumiem, stieples un plastmasas. Tāpat piedāvājam plašu žoga sieta paneļu sortimentu. Dažādā kārtībā sametinātu stieples stieņu sekcijas, kas stiprināmas pie stabiem.

To galvenā priekšrocība ir uzticamība un zemā cena.

Vien dažu minūšu laikā uzzināsiet sava žoga cenu atbilstoši visiem izvēlētajiem parametriem. Turklāt reizē ar aptuveno summu klients pēc izvēlētajiem parametriem var uzzināt, kā izskatīsies žogs.

viegla nauda tiešsaistē

Vizualizācijas sistēma attēlo žogu, ņemot vērā materiālus, izmēru, konstrukciju un papildu iežogojuma elementus. Izvēloties Aluzinc, koka žogu, gabionus vai kādu no paneļu žoga variants ro, iespējams tos konstruēt ar variants ro metāla, moderniem FUTUR, betona bloku stabiem, iegūstot reālu izskatu. Produkti: Metāla un dekoratīvie žogi, Aluzinc skārda un štaketa žogi, žalūziju žogi, sieta žogs un pītie sieti, 3D, 2D paneļu žogi un pasētas, betona žogi un žoga bloki, koka žogi, koka posmi un žoga tirgo vilku, plastmasas un PVC žogi, lauksaimniecības žogi un žoga metāla stabi, gabioni un mobilie žogi, veramie un bīdāmie teritoriju vārti, vārtu automātika, lenti par žogiem, PP žoga lamiles, puķu variants ro un dobes, fasādes apdares flīzes, fasādes akmens, dekoratīvi celtniecības bloki, mazās arhitektūras elementi, labiekārtošanas elementi.

parabolisko sar bināro opciju stratēģija

Skatiet arī