Veidojot opcijas. Aptauju veidošana e-pasta ziņojumos un rezultātu pārskatīšana

Plakātu veidošana, izmantojot pārklājošās salāgošanas atzīmes

Izveidojiet jaunu e-pasta ziņojumu, atbildiet uz kādu ziņojumu vai pārsūtiet saņemtu ziņojumu.

Šīs cilnes opcijas atšķiras atkarībā no izmantotās Office programmas un versijas.

Cilnes Opcijas grupā Sekošana noklikšķiniet uz Lietot balsošanas pogas. Izvēlieties kādu no šīm opcijām: Apstiprināt Noraidīt Izmantojiet, ja jums ir vajadzīga autorizācija darbībai. Piemēram, varat nosūtīt e-pasta pieprasījumu vairākiem adresātiem, kas vēlas saņemt projekta priekšlikuma apstiprinājumu.

Jā Nav Izmantojiet, ja jums ir nepieciešams vai veidojot opcijas jā, vai nē. Tas ir labs veids, kā ātri veikt aptauju.

Plakātu veidošana, izmantojot pārklājošās salāgošanas atzīmes

Šī balsošanas opcija sniedz alternatīvu atbildi. Pielāgot Izmantojiet, lai izveidotu savus pielāgotos balsošanas pogu nosaukumus. Piemēram, varat lūgt kolēģiem aligatora binārās opcijas vienu no trim nedēļas dienām, lai veiktu periodisku personāla sapulci. Pielāgotas balsošanas poga Ja izvēlējāties balsošanas poguveiciet tālāk norādītās darbības.

Dialoglodziņa Rekvizīti sadaļā balsošanas un sekošanas opcijasatzīmējiet izvēles rūtiņu Lietot balsošanas pogas.

bināro iespēju stratēģiju rādītāji

Izmantojiet pogu noklusējuma opcijas vai dzēsiet noklusējuma opcijas un pēc tam ierakstiet vajadzīgo tekstu un izmantojiet semikolus, lai atdalītu pogu nosaukumus. Noklikšķiniet uz Aizvērt. Adresāti var balsot Lasīšanas rūts vai atvērtā ziņojumā.

Доброе утро, - сказал Ричард, вытирая пот кусочком ткани. - Ты готов - Я не голоден, - ответил цветовыми полосами октопаук.

Lasīšanas rūtī noklikšķiniet uz ziņojuma iesākumā noklikšķiniet šeit, lai balsotuun pēc tam noklikšķiniet uz vēlamās opcijas. Atvērtā ziņojumā, cilnes ziņojums grupā atbildēt noklikšķiniet uz balsojumsun pēc tam noklikšķiniet uz vēlamās opcijas. Sūtītājs var skatīt visas atbildes tabulā.

 • Augsts ienākums internetā
 • Bināro opciju prognozēšanas programma
 • Они находились на плоской палубе модели Носителя.
 • Lūdzu, pastāstiet man, kā nopelnīt naudu
 • Opcijas cenas funkcija

Vienā no atbildes ziņojumiem ziņojuma iesākumā noklikšķiniet uz rindiņā sūtītājs atbildējapēc tam noklikšķiniet uz Veidojot opcijas balsojuma atbildes.

Atveriet ziņojuma oriģinālu ar nosūtītajām balsošanas pogām.

Red-eye correction (Sarkano acu efekta korekcija)

Šis ziņojums parasti atrodas mapē Nosūtītie vienumi. Cilnes Ziņojums grupā Rādīt noklikšķiniet uz Sekošana.

Kā izveidot Europass CV un prasmju pasi tiešsaistē?

Aptaujas rezultātu izsekošana un drukāšana Izveidojot un nosūtot e-pasta aptauju citām personām, ir iespējams, ka vēlēsities izsekot un izdrukāt rezultātus. Varat vienkārši kopēt aptaujas rezultātus tukšā Word dokumentā vai jaunā e-pasta ziņojumā, vai arī kopēt tos programmā Excel, lai apstrādātu vēlāk.

Grupas ziņojumu opciju rediģēšana

Programmā Outlook, mapē Nosūtītie vienumi, atveriet nosūtīto e-pasta ziņojumu, kas satur aptauju. Lai drukātu aptaujas rezultātus, veidojot opcijas kādu no tālāk norādītajām darbībām.

atsauksmes par binārija bināro opcijām

Programmā Word noklikšķiniet uz Tukšs dokuments un pēc tam noklikšķiniet uz Ielīmēt. Lai vispirms kārtotu un apstrādātu datu rezultātus programmā Excel, veiciet tālāk veidojot opcijas darbības.

Office Opcijas — cilne Vispārīgi

Turiet nospiestu tastatūras taustiņu Ctrl un pēc tam noklikšķiniet un velciet peli, lai sarakstā atlasītu visus vārdus un atbildes. Atveriet programmu Excel un izvēlieties Tukša darbgrāmata.

Sagatavojiet Sheet 1 un Sheet 2. Nogrieziet Sheet 1 malas, ņemot vērā vertikālo zilo līniju, kas virzās caur augšējā un apakšējā krustiņa atzīmju centram. Novietojiet Sheet 1 malu uz Sheet 2 un nolīdziniet krustiņa atzīmes, pēc tam īslaicīgi abas papīra loksnes no aizmugures salīmējiet kopā.

Ar peles labo pogu noklikšķiniet augšējā kreisajā šūnā un pēc tam noklikšķiniet uz Ielīmēt. Lai pielāgotu kolonnas atbilstoši tekstam, novietojiet kursoru starp kolonnu galvenēm un veiciet dubultklikšķi. Lielākajā daļā mājas un personisko kontu neizmanto Microsoft Exchange.

papildu ienākumi nav internets

Izvēlieties kādu no šīm opcijām: Apstiprināt Noraidīt Šī veidojot opcijas ir vispiemērotākā, ja jums ir vajadzīga autorizācija darbībai. Jā Nav Ja viss nepieciešamais ir Jā vai nē, tas ir labs veids, kā ātri veikt aptauju. Jā Nr Varbūt Ja nevēlaties ierobežot izvēles iespējas uz Jā un Nē, šī balsošanas opcija sniedz alternatīvu atbildi.

kā viņi tagad nopelna lielu naudu

Pielāgot Izveidojiet savus pielāgotos balsošanas pogu nosaukumus. Dialoglodziņa ziņojuma opcijas sadaļā veidojot opcijas un sekošanas opcijasatzīmējiet izvēles rūtiņu Lietot balsošanas pogas. Atlasiet un izdzēsiet noklusējuma pogu nosaukumus un pēc tam ierakstiet vajadzīgo tekstu.

 • Aptauju veidošana e-pasta ziņojumos un rezultātu pārskatīšana - Outlook
 • Kaķis, kurš pelna naudu
 • Kā padarīt 1000 dienā internetā
 • Чтобы не пропустить какую-нибудь аллергическую реакцию.
 • Izveidojot tirdzniecības robotu piemēru
 • Aurora tirdzniecības platforma
 • Office Opcijas — cilne Vispārīgi - Office atbalsts

Atdalītu pogu nosaukumus ar semikoliem. Izvēlnē Rīki noklikšķiniet uz Opcijas. Noklikšķiniet uz e-pasta opcijasun pēc tam uz sekošanas opcijas.

kā padarīt datoru pelnīt naudu

Lai atlasītu apstrādes opcijas, veiciet vienu vai vairākas no šīm darbībām: Atbilžu automātiska reģistrēšana sākotnējā vienumā Atzīmējiet izvēles rūtiņu Apstrādāt pienākušos pieprasījumus un atbildes. Tukšu atbilžu dzēšana Tukša atbilde ir ziņojums, kurā nav citu sūtītāju komentāru, izņemot balsojumu.

ieņēmumi spa tīklā

Atlasiet kopējamās atbildes. Veiciet kādu no šīm darbībām: Visas rindas Noklikšķiniet uz pirmās rindas, turiet nospiestu taustiņu SHIFT un pēc tam noklikšķiniet uz pēdējās rindas. Blakus neesošas rindas Noklikšķiniet uz pirmās rindas, turiet nospiestu taustiņu CTRL un pēc tam noklikšķiniet uz papildu rindas.

Skatiet arī