Ver variants

ver variants

Mūsu darbinieki spēlē Sabīne, pārdevēja-konsultante Esmu iecienījusi šo spēli, jo tā ir ļoti neparedzama, katru reizi būs citas istabas, citi ieroči un notikumi, kā arī spēju punkti mainās visu spēles laiku.

HGVS nomenclature basics and legacy variants

Nekad nevar zināt, kāda būs spēles otrā puse, kuram no 60 scenārijiem būs jāseko, kurš būs nodevējs un kuri spēlētāji paliks ar viņu cīnīties. Spēlē ir jāsaglabā vēss, taču aktīvs prāts, jo nepārtraukti jāpielāgo savas stratēģijas tam, kas notiek uz spēles galda.

Tu zini mani Gacho Nemeklē mani tur kur manis nav, zem sedziņas neesmu estu jauc.

Dažas kārtis dod tūlītēju efektu, dažas dod efektu vēlēkos gājienos, bet dažas dos uzvaras punktus spēles beigās. Vadītāja mērķis ver variants palīdzēt burvju komandai spēlētājiem minēt kārtis - atslēgas, lai izglābtos.

Ļoti patika tas, ka vadītājam ir vairāk ierobežojumu, nekā spokam Mysterium spēlei.

ver variants

Spēli var nedaudz sarežģīt, spēlētāju vidū ievietojot spiegu, un tad kāršu minēšana paliek grutāk. Liels ieteikums no manas puses.

ver variants

Tikai Viens ir jautrajām kompānijām, kurām vēl ver variants tam gribas sadarboties. Spēli varu raksturot kā kopistisku vārda skaidrošanu ar asociācijām, tik jāizvēlas ir tādas asociācijas, kuras nesakritīs ar citiem. Tādēļ arī ir tik interesanti noraudzīties uz to, kā cilvēki, skaidrojot vārdu Paklājs, aizdomājas līdz Babuškai, jo kādreiz Paklāji pie sienām bija cieņā.

Tā ir

ver variants

Skatiet arī