VK variants

VK variants

kurā vietnē jūs varat nopelnīt naudu vietējā oficiālā vietne

Kultūras ministrija KM un valsts aģentūra "Jaunie "Trīs brāļi"" J3Bprojektējot, būvējot un finansējot valsts kultūras objektus, nav nodrošinājusi valsts interešu ievērošanu un budžeta līdzekļu efektīvu izlietošanu, revīzijā konstatējusi Valsts kontrole VK.

Saturs turpināsies pēc reklāmas Reklāma Nepilnības atklātas visās revīzijas vērtētajās jomās, informē VK. VK konstatējusi, VK variants valsts politikas plānošanas dokumentos nav skaidri definēti lielo investīciju projektu mērķi. Nacionālas nozīmes kultūras objektu būvniecības VK variants uzdevumi noteikti tikai Rezultātā sabiedrības ieguvums nav atbilstošs izlietotajam līdzekļu apjomam, uzskata VK.

VK variants, Akustiskās koncertzāles projekta īstenošanai izlietots gandrīz miljons latu, taču rezultātā ir tikai apstiprināta skice, savukārt no Laikmetīgās mākslas muzeja projekta realizācijai piešķirtajiem budžeta līdzekļiem 74 lati izlietoti ar projektu nesaistītiem mērķiem.

TOP 10 Rare And Exotic XENOMORPH TYPES

VK arī norāda uz riskiem līgumā ar "Jaunrīgas attīstības uzņēmumu", kas parezdēja Andrejsalas detālplānojuma un Laikmetīgās mākslas muzeja ēkas meta izstrādē un Finansēšanā, jo aģentūra līgumā apņēmās segt uzņēmuma izdevumus, ja līgumā paredzētas saistības nebūs izpildītas aģentūras vainas dēļ. Noslēdzot vienošanos ar SIA "Jaunrīgas attīstības uzņēmums", J3B pārkāpa tam piešķirtās pārstāvības tiesības un radīja juridiskus un finanšu riskus vismaz latu apmērā.

vienas minūtes bināro iespēju stratēģijas kā nopelnīt daudz naudas manā apjomā

Arī vismaz lati no LNB projekta realizācijai piešķirtā valsts budžeta finansējuma izlietoti ar projekta īstenošanu nesaistītiem mērķiem. Līgums slēgts, neskatoties uz eksperta slēdzienu, ka piedāvājumi, kuru kopējās izmaksas pārsniedz ,5 miljonus latu, ir vērtējami kā ekonomiski neizdevīgi. Toties tika ņemts vērā Latvijas būvniecības nozares profesionālo organizāciju atzinums, ka piedāvātā būvdarbu izmaksu cena ir pamatota un atbilst VK variants situācijai, lai gan tam nebija ekspertīzes pamatojuma.

Problēmas formulējums Pasākumu plāna 1. Eiro ieviešanas principi ir noteikti Ministru kabineta Tomēr saistībā ar eiro ieviešanu nepieciešams nolemt, kādā veidā tiks sakārtoti normatīvie akti, kuros minēti lati, konkrētas naudas summas latos vai Latvijas Bankas noteiktais valūtas kurss. Saskaņā ar Pasākumu plāna 1.

KM un pilnsabiedrības "Nacionālā Būvkompāniju apvienība" NBA līguma samaksas noteikumi par paveiktajiem darbiem un to uzskaiti ir dažādi interpretējami, kā rezultātā iespējams, ka no ietaupījumiem, kas radušies būvniecības izmaksu deflācijas un samazināto būvapjomu dēļ, tiks segti NBA prasījumi par papildus veiktajiem VK variants vismaz 2,43 miljonu latu apjomā, norāda VK variants.

VK uzskata, ka J3B rīkojusies nesaimnieciski, veicot otru avansa maksājumu NBA 8 miljonu latu apmērā, neskatoties uz to, ka NBA rīcībā vēl bija jau iepriekš samaksātais avanss 5 miljonu latu apmērā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas Reklāma Revīzijā VK analizējusi kā nozarei veicies ar mērķu, kas minēti pamatnostādnēs, sasniegšanu. Krūmiņa uzsvēra, ka pozitīvi vērtējams fakts, ka šādi mērķi vispār ir noteikti, jo, "ja nesaprotam, kur iet, tad nezinām, kā tur nonāksim".

Turklāt tas notika laikā, kad bija nepieciešams nodrošināt iespējami racionālu un taupīgu valsts budžeta līdzekļu izlietošanu, uzsver VK. VK arī norāda, ka, neraugoties uz valdības uzdevumu KM kopīgi ar Valsts VK variants fondu un Rīgas domi pārņemt valsts īpašumā LNB būvniecībai nepieciešamos zemes gabalus, valsts budžetam radīti papildu izdevumi vismaz 2,41 miljonu latu apmērā, jo atbildīgās institūcijas nespēja vienoties par nepieciešamajiem normatīvo aktu grozījumiem, lai atrisinātu jautājumu par citas līdzvērtīgas dzīvojamās telpas ierādīšanu īrniekiem.

VK arī pieļauj, ka, plānojot tirdzniecības signāli pirkšanai platību LNB darbības nodrošināšanai, ir palielinātas projekta izmaksas, jo iecerētais lasītāju vietu skaits nav pamatots ar pētījumiem.

halal vai haram binārās opcijas bināro opciju programma

LNB darbības nodrošināšanai nepieciešamo infrastruktūru ir paredzēts izvietot ārpus LNB jaunās ēkas, veicot papildus projektēšanas un būvniecības darbus. Savukārt KM norāda, ka, pēc J3B likvidācijas pārņemot lielos kultūras projektus, ir ieviesusi un plāno ieviest vairākus "uzlabojošus risinājumus" LNB projekta administrēšanā, kas atbilst VK variants VK sniegtajiem ieteikumiem, informē ministrijas preses sekretāre Dace Vizule.

Piemēram, VK VK variants KM "Gaismas pils" projekta finansējumu plānot visam projektam kopumā, ko ministrija arī dara, ietverot gan bibliotēkas ēkas būvniecības, gan tās infrastruktūras objektu izbūves prognozējamās izmaksas. KM arī ir izstrādājusi trīs LNB projekta infrastruktūras izbūves risinājumus, kuru izmaksas būtiski atšķiras.

tirdzniecības robots apmaiņai kā nopelnīt naudu internetā 16 gadu vecumā

Izstrādātie varianti janvāra vidū nodoti izvērtēšanai finanšu ministra Einara Repšes JL vadītajai LNB projekta īstenošanas uzraudzības padomei, ar kuras atbalstu KM izstrādātās LNB būvniecības stratēģijas virzīs izskatīšanai valdībā. Detalizētus stratēģiskos risinājumus, piedāvājot divus variantus ar atšķirīgiem būvdarbu pabeigšanas termiņiem — Ministrija norāda, ka LNB projektā kopš tā sākuma apgūti 54,5 miljoni latu, no kuriem 34 miljoni latu ieguldīti tieši LNB ēkas būvniecībā.

tirdzniecības robotu ieguldījums strādāt internetā bez pārbaudītām vietnēm

Pārējās izmaksas veido LNB ēkas un infrastruktūras projektēšanas darbi, būvlaukuma sagatavošana, nekustamo īpašumu atsavināšana, Silakroga grāmatu krātuves izbūve, priekšprojekta darbi un ekspertu piesaiste. KM uzsver, ka līdz pagājušā gada beigām līdzekļu ietaupījums LNB būvniecībā uz paveikto darbu apjomu sasniedzis vairāk nekā divus miljonus latu, salīdzinot ar iepriekš VK variants izmaksām. Tāpat KM plāno strukturālas izmaiņas projektā, lai uzlabotu projekta vadību un kontroli pār to.

opcijas vērtība ir saistīta ar uzlabotas tehnoloģijas binārās opcijas

KM veidos atsevišķu struktūrvienību, kuras darbinieku tiešie pienākumi būs saistīti ar LNB projektu. Uz struktūrvienības vadītāja amatu ministrija plāno sludināt atklātu konkursu.

Sporta veidi

Pretendentu vērtēšanas komisijā uzaicinās piedalīties arī sabiedrības par atklātību "Delna" un LNB projekta īstenošanas uzraudzības padomes pārstāvjus. KM arī norāda, ka abu pārējo VK ziņojumā minēto projektu - Akustiskās koncertzāles un Laikmetīgās mākslas muzeja - virzība ir apturēta.

Paplašina Valsts kontroles pilnvaras zaudējumu piedziņā Stājas spēkā VK: Līdz šim kriminālprocesuālā vai disciplinārā kārtībā atbildība par VK revīzijās konstatēto ir tikusi piemērota gausāk, nekā vajadzētu. LV portāla infografika. Avots: Valsts kontroles likuma grozījumu anotācija Augstākajai revīzijas iestādei turpmāk būs tiesības piedzīt personas nelikumīgas rīcības dēļ radītos zaudējumus, kas atklāti auditā. To nosaka Valsts kontroles VK likuma grozījumi, kuri stājas spēkā 1.

Likumības revīziju Kultūras ministrijā un J3B Valsts kontrole veikusi par laiku no Seko Delfi arī Instagram profilā — pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!

Skatiet arī