Wolfx iespējas

wolfx iespējas

Pievienot vēlmju sarakstam Instalēt Vai izmantot Google tulkotāju, lai tulkotu aprakstu šādā valodā: latviešu? Let your kids creativity run wild! We will keep adding more for toddlers and kids.

wolfx iespējas

It aims to let kids learn about the world and themselves, to discover and to create via playing fun games. If any suggestions or opinions, please comment our wolfx iespējas or write mails to contact magicsciencehouse.

Ļaujiet savam bērnam radoši darboties!

wolfx iespējas

Šī app ir gadus veci bērni mācīties alfabētu, numurus, 14 krāsas, 12 formas, 16 augļus, 16 transportlīdzekļus un 12 veidu ēdienus, izmantojot jautras krāsošanas un animācijas uzlīmes. Mēs turpināsim pievienot vairāk mazuļiem un bērniem.

wolfx iespējas

Iespējas: -cute dzīvnieki, ABC, formas, krāsas un skaitļi - daudz animētu uzlīmju -skolas un bērniem draudzīgas ilustrācijas -labākais līdzeklis, lai padarītu bērnu pašu kartes - rēķins par mazajiem, lai uzzinātu "A par Ant" - ideāls pirmsskolas izglītībai - Pievienots bērnu acu redzes aizsardzības režīms!

Saturs ietver: - 26 vēstules un 26 jauki dzīvnieki: ant, lācis, kaķis, suns, ērglis, zivis, gorilla, nīlzirgs, Iguana, jaguārs, koala, lauva, peles, Narwhal, strauss, pingvīns, čokka, gailis, haizivs, bruņurupucis, Urchin, Vulture, Wolf, rentgena zivis, Jak, Zebra - numuri - 12 formas: aplis, trīsstūris, kvadrāts, zvaigzne, ovāls, sirds, taisnstūris, piecstūris, wolfx iespējas, bultiņa, sešstūris, trapecveida Par Magic Science House Magic Science House ir veltīta, lai izstrādātu zinātniskas lietotnes un faktus, wolfx iespējas paredzēti bērniem.

Tā mērķis ir ļaut bērniem uzzināt par pasauli un sevi, atklāt un izveidot, spēlējot jautras spēles.

wolfx iespējas

Ja ir kādi ieteikumi vai viedokļi, lūdzu, komentējiet mūsu lietotni vai rakstiet vēstules uz adresi contact magicsciencehouse. Uzzināt vairāk.

Skatiet arī