Wth variants

' + pleaseWaitMessage + '

Puertorikāņu spāņu valodas pamatā ir spāņu valoda, kas tiek runāta Spānijas Andalūzijas reģionā, īpaši apgabalā ap Sevilju.

neatkarīgas bināro opciju diagrammas

Tieši no Seviļas radās tendence nogriezt dažus līdzskaņus it īpaši ar galotnēm "s" un aizstāt tos ar maigu "h" skaņu. Interesants pagrieziens ir tendence Puertoriko mainīt vārda "l" vidusdaļu uz "r", savukārt Andalūzijā viņi rīkojas pretēji, aizvietojot "l" beigās ar "r". Ar to viss neapstājas!

informācijas produkti naudas pelnīšanai internetā

Spāņu valoda Puertoriko kalnu centrālajā reģionā gandrīz neatšķiras no spāņu valodas, ko runā Spānijas Kanāriju salās. Jā, Puertoriko spāņu valoda faktiski ir wth variants pareiza spāņu valoda, jo vislielākā ietekme ir Andalūzijas un Kanāriju spāņu valodām. Es neesmu pārliecināts, no kura Spānijas reģiona bija visvairāk imigrantu, kuri migrēja uz Kolumbiju, bet tas nepadara vienu spāņu valodas versiju derīgāku par otru.

papildu ienākumi internetā oficiāli

Ciktāl tas nozīmē "spanglish", tas nav izloksne vai valoda viena pati. Lielākā daļa Puertorikāņu salas nerunā "spanglish". To patiešām runā tikai cilvēki, kuri brīvi labi, labi, dažreiz vienkārši pietiekami tekoši apvieno abas valodas kā ērtības, un tas patiešām ir daudz izplatītāks pavalstīs dzīvojošajiem puertorikāņiem nekā tas ir uz salas.

Bezmaksas bezvadu internets 10,0 Really cozy apartment, very clean, exactly like in the photos, with natural and relaxing colors.

Lai cik vērts, Puertoriko ir pārstāvēts Spānijas Karaliskajā akadēmijā, un tai ir sava nacionālā akadēmija kopā ar citām spāņu valodā runājošajām valstīm Spānijas Amerikā. Karību jūras salās bija daudz lauksaimnieku no Andalūzijas un Kanāriju salām, Urugvajā wth variants Argentīnā bija daudz itāļu, Meksikā bija acteki. Visi ir vienlīdz derīgi, un, manām ausīm, aizraujoši un skaisti.

kā padarīt bitcoīnu 1 dienas laikā

Atbilde 2: Akcents, vārdi utt. Tāpat kā amerikāņu angļu valodā un Austrālijas angļu valodā.

Izlasiet šo atbildi, kuru atradu tiešsaistē: "Redzams, ka tas nav viegls, Meksika ir ļoti liela valsts ar lielu iedzīvotāju skaitu, apmēram miljoniem wth variants, un meksikāņu spāņu valoda ir jumta termins, kas aptver vismaz 10 dažādus reģionālos variantus, tas nozīmē, ka spāņu valodā, kurā runā Jukatānā, ir vismaz nedaudz atšķirīgs no Baja Kalifornijā vai Mehiko vai Monterrejā.

Varu piebilst, ka acteku izcelsmes vārdi arī padara meksikāņu spāņu valodu ļoti atšķirīgu, jo to ir tik daudz un tie ir tik bieži izmantoti ikdienas runā. Vārdi, piemēram: šokolāde, aguacate avokadokoijots, peyote, ocelote ocelotpopote salmielote kukurūzanopal, mezquite, chipotle, mezcal, jitomate tomatoehuarache utt.

  • Briesmīgākā sieva! - Spoki [2]
  • Dot Eye Liner - Would You Try It For The Next Party? - Anita's Diaries

Ceru, ka tas sniedz priekšstatu par valodas atšķirībām. Protams, tā ir tikai mazsvarīga lieta, ko saprastu abi spāņu valodas runātāji, tomēr ir arī citi smalkumi, piemēram, kad meksikāņi saka "ahorita", tie nozīmē Tagad, bet, kad PR mēs sakām "ahorita" PR, kas mums nozīmē vēlāk vai "kādā mazliet, tikai minūti ".

visienesīgākie bināro opciju rādītāji

Izņemot šīs lietas, pārējais ir tāds pats spāņu valodā, bet mūsu akcenti atšķirsies. Atbilde 4: Starp daudzajiem spāņu aromātiem, ko runā Latīņamerikā, ir raksturīgi lieli pretstati, un klasiskais piemērs ir spāņu valodas no Meksikas un Puertoriko: pastāv atšķirības ātrumā, ritmā, tonī un, protams, vietējā vārdu krājumā.

' + pleaseWaitMessage + '

Puertoricieši runā wth variants ātrāk nekā meksikāņi, un, iespējams, dominikāņi tos var pārsniegt. Šī ir visievērojamākā atšķirība.

ieguldījumi internetā ar pasīviem ienākumiem

Puertorikāņu ritms kopumā ir nemierīgs, nedaudz līdzīgs staccato, turpretī meksikāņu spāņu valoda visdažādākajās lēcienās no Jukatanas līdz Tirdzniecības centra darbības princips ir samērā monohromatiska.

Arī puertorikāņi runā skaļāk nekā meksikāņi. Publicēts Skatīt arī atšķirība starp valdību un pārvaldību Kāda ir atšķirība starp ogļhidrātiem un lipīdiem?

  • Izčakarē māsiņu! - Spoki [5]
  • Mendel and his Pea Plants Montāžas pēc akshaygopinathan

Skatiet arī