Zīmola platforma, Tirgotāju aplūkotās pozīcijas

zīmola platforma

zīmola platforma

Šā gada Tas nodarbosies ar programmatūras risinājumu izstrādi, tādējādi padarot grupas uzņēmumu darbu vēl efektīvāku. Hansab grupas uzņēmumi zīmola platforma fokusēsies uz pilna cikla risinājumu nodrošināšanu, kas sniegs iespēju saņemt katrai vajadzībai atbilstošāko tehnoloģiju un programmatūras risinājumu, kā arī to integrācijas pakalpojumus. Redzu, ka tehnoloģiju risinājumu attīstības ziņā Baltijas valstis pamatoti var dēvēt par pionieri.

zīmola platforma

Mūsu klienti, vadošie reģiona uzņēmumi, nebaidās veikt investīcijas tehnoloģijās, zīmola platforma tas ne tikai padara biznesa procesus efektīvākus, bet arī uzlabo dažādu produktu un pakalpojumu gala lietotāju ikdienas pieredzi.

Lepojamies, ka Hansab ieviestie risinājumi savā nišā nereti ir pirmie Eiropā.

zīmola platforma

Kā Hansab populārākais pilna cikla tehnoloģiju risinājums minams satiksmes vadības zīmola platforma pakalpojums Smart Portkas palīdz organizēt pirms muitošanas, reģistrācijas un joslu pārvaldību ostām ar vairākiem prāmju operatoriem. Ir vērts pieminēt Hansab piedāvāto  pirmo cilvēkveidīgo robotu Pepperkas spēj atpazīt dažādas cilvēka emocijas un lieliski izmantojams mijiedarbībā ar uzņēmumu apmeklētājiem vai klientiem.

Pepper iespējams lietot gan kā pastāvīgu risinājumu, gan integrēt jau esošā sistēmā.

zīmola platforma

Hansab ir arī piegādājis vairāk zīmola platforma 10 maksājumu termināļus visā Baltijā. Jaunizveidotais uzņēmums Hansab IT Solutions dibināts ar mērķi nodrošināt arvien augošo pieprasījumu pēc programmatūras pakalpojumiem Hansab grupas uzņēmumu vidū.

zīmola platforma

Uzņēmums šobrīd nodarbina 9 cilvēkus, taču Hansab IT Solutions mērķis jau pārskatāmā laikā ir darbinieku skaitu palielināt līdz 20 cilvēkiem.

Skatiet arī