10. variants, Diskrētā matemātika - A. Gricāns

Uzņemšanas kārtība uz 7. un 10.klasi
Tiesību akts ir zaudējis spēku. Satiksmes ministrijas noteikumi Nr.

Augu maiņas nozīme bioloģiskajā lauksaimniecībā Janvāris Augkopība Latvijā pēdējos gados paplašinājušās bioloģisko graudaugu platības.

Bioloģiskajā graudkopībā ļoti būtiska nozīme ir pareizai augu maiņai, kas ierobežo kaitēkļu, slimību un nezāļu izplatību un  kalpo augsnes auglības uzturēšanai un palielināšanai. LAP Ziemā Liezēres pusē  sniega sega izveidojās uz nesasalušas augsnes, kas veicināja sniega pelējuma attīstību.

Hyundai Grand i10 - Which Variant To Buy? - chesterh.com

Veģetācijas perioda laikā sējumos regulāri vērtēts sējumu fitosanitārais stāvoklis. Maija pēdējā dekādē daudzviet bija novērojamas lietus gāzes, kas veicināja stiebru pamatnes slimību attīstību.

10. variants

Vārpošanas fāzē parādījās acsveida plankumainības un baltvārpainības tipiskās pazīmes. Bezmaiņas variantā to izplatība bija 2—3 reizes lielāka kā variantos pēc āboliņa un zirņiem.

10. variants

Pirms novākšanas uz vārpām varēja novērot melno sodrējumu, bezmaiņas variantā tā izplatība uz pusi lielāka. Griķos visā augšanas un nogatavošanās periodā kaitīgie organismi netika novēroti.

10. variants

Ziemas kvieši nokulti augusta sākumā. Novērtējot ekonomisko ieguvumu, Bruto segums demonstrējuma kultūraugiem Atziņas. Augu maiņa ir svarīgs instruments ziemas kviešu slimību ierobežošanā, būtiski atšķīrās slimību izplatība starp augu maiņas un bezmaiņas variantiem.

10. variants

Ievērojot augu maiņu, tiek iegūts būtisks ražas pieaugums, līdz ar to ekonomiskā efektivitāte augstāka. Anita 10. variants.

10. variants

Skatiet arī